Düğün 2013 izmir gelinleri

Cnm kuaforu bilmiom ya ben orayi istiom ama erkek tarafi karsiliyor ya gaziemir soner olma ihtimali cok yuksek ama oldu ki prova aldik bgnmedim iste ozamn drekt locca cnm ya

anladım canım hayırlısı olsun o zaman..biz de nisanda cilekbenle provaya gitcez paylaşırız resimleri, bi fikrin olur

spor salonu güzelyalıda serdamcım, evime bi durak..ama hoca iyi olsun uzak yere de giderim yani..spor bağımlısı oldum gayrı..

Son düzenleme:

Poligonda ama orası Bana uzak, benim de kızı gözüm tuttu, vejeteryanmışheheheheh Sen bana bornova taraflarında bir yer tavsiye edersin olmazsa, iş çıkışı taa oraya zor olur benim Gerçii dur bakalım tayin nereye çıkacak o da var:44: hafta içi oluyor dimi kuzum???

Cnm kuaforu bilmiom ya ben orayi istiom ama erkek tarafi karsiliyor ya gaziemir soner olma ihtimali cok yuksek ama oldu ki prova aldik bgnmedim iste ozamn drekt locca cnm ya

Nasıl yani? Gaziemir soner daha mı ucuz diye dedin? anlamadımm:44:

Bornova ve gaziemr bna da uyar kizlar topigi yine platese cevrdik ya ne demeli bize ya :)

evet genelde bir gün arayla olmak üzere haftada 3 gün oluyor..bizim tarafa çıkarsa iş çıkışı gelirsin zor olmaz aksi takdirde bornovayı araştırırız...zati hala orda ikamet etmekteyim, biliyorum az çok..

Bagetchicim bnde garaj tarafindayim bornovada is yerm orda :76: az cok bnde bilmeye calisiom

Oki canım, anlaşıldı
Bu arada evet yahu gene pilatese çevirdik topiği Yakalamışken arada bagetchiyi sıkıştırıyooz

Oki canım, anlaşıldı
Bu arada evet yahu gene pilatese çevirdik topiği Yakalamışken arada bagetchiyi sıkıştırıyooz

valla benim için zevk..ama işte konuş konuş bitmez bi mevzu..yüzyüzeyken konuşsak daha sağlıklı olur..ooo mesai de bitmiş hiç söylemiyonuz hadi bakalım ben kaçar hepciiniizi öpenzi

valla benim için zevk..ama işte konuş konuş bitmez bi mevzu..yüzyüzeyken konuşsak daha sağlıklı olur..ooo mesai de bitmiş hiç söylemiyonuz hadi bakalım ben kaçar hepciiniizi öpenzi

Kıs vallahi tam saate bakıodum, bagetchinin mesai tamam die
Hadi öptüm şekerim, vaktin olursa akşam kelebeklerime bakmayı unutma

Çilekbenim..akşam baktım eserlerine şekerlerin çok hoş olmuş yahu, açıkçası beklediğimden de güzel olmuş..çünkü internetteki kelebeklileri pek sevmemiştim ben..ama renk seçimi,kelebek seçimi, kurdela seçimi ve o minik çiçeklerle harika bi kombin yapmışın..ellerine sağlık

Kizlar ben artik ders calisiyorum ortam musait oldukca. dun disim ck agridi gene onla ugrastim faaliyete gecremedim hicbiseyi annemle konustuk azcik 41tane nedime tacima onay cikti havlu kenarindan altin sarisi dantel aldi ben model vwrmistim kralice taci gbi duruo haftasonu anneme gdince cekerim resmini tul de aldik kirmizi sadece tac almamiZ kaldi bu busekilde simdilik 1. en uygun tac
nerden alinir? sonra dedim ki herseyimi toplayyim oyle sipars vereyim cunku kargo ucreti falan odemem her defasinda dedim daha. devam edicem siz buraya kaadar okuyun cenem dustu :)

2. sine gelirsek kizlar tef alicam damla nin kinasi yazan 2tane yetr diyodum ama nisanlim 4tane al dedi sonra ortak kararla 2tane tef 2 cift de zil almaya kkarar verdik zillere de kurdela ile kirmizi fiyonk baglicm kucuk hos duruyo . evet kargoma bunlari da ekliyrum kizlar baska ne vardi ki :)

Hadi hayırlı olsun Serdamcım..böyle böyle azalıyo işte soru işaretleri..yardımcı olmak isterdim ama kına kültüründen hiç anlamıyorum ben yahu..arkadaşlarımınkine de gitmedim pek, mantığını da bilmem..cilekben bu konuda daha bilgili sanırsam :44:
buarada geçmiş olsun tekrar..diş ağrısı çok pis bişeydir bilirim..

Son düzenleme:
Çok teşekkürler canım benim...
Benim de internettekiler pek içime sinmmemişti ama kelebek ve uygun fiyatlı olarak başka seçeneğim olmayacaktı hazır alsaydım Kendim yapınca daha iyi olacak sanki, hem dediğin gibi ufak tefek aksesuarlarla süslücem, hem de daha itinalı yapmış olucam. Şimdi diorum 100 er 100 er lavantalrını koymaya başlayayım...Haftasonu oturup başına yapıcam Tüyde vardı beyaz, önceden elimde klan 80 adet falan. Tüylü de yapıcam, bayağı çeşitli olcek galibaa

Kizlar annemle kinada dagitcagim seyler konusunda ters dustuk ucuz bisey al dagt gtsin kina onmli degil dio ben karrsizim ben fes kutuda 50kina bindalli bebek 50kina istiodum kafami karstrdi annm bilmiom ya bi de kece isini kafama taktim bu aralar krem kece alcam yuz yapmayi denicem kece ignesi faln ipi faln da almm mi gerekio ki bileniniz var mi

iste istedigim bindalli bebek de bu kizlar nihayet resimlerini buraya ekleyebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…