Düğün 2013 izmir gelinleri

eneee..hadi bakalım hayırlı olsun..güle güle dağıt şekerim :)) bi pürüz daha gitti kafandan en azından..vallahi merak ettim..akşama facebookta bi paylaş bakalım görelim önce hammadeyi,sonra işlenmiş halini..

Heheheh Tamam canım aşama aşama fotoğraflayıp paylaşırım

Hadi bklim hayrlisi cok sevndm senn adina. Sen getrt mutlu ol ki bizinkine baslaylim demi ama 102tane kina dagtcam kizlar ben ve yedek de yanina oylesine keseseden kina almayi dusunuom coluk cocuk yaslilar icn 50tane fes alcaz cnlarim yarin artik konusruz 50de bindalli bebek istiyorum ya yapicz canlarim yafa yatrcz onu atms miydim resim htrlamiom ama yine atiyim bi bakin guzel mi . bi de sagolun gecti biraz agrisi az kaldi ama 20lik dsti cok zorlandi valla

bana ayrılan sürenin sonuna geldik kızlar..akşama gelinlik şeker ne varsa beklerim resimlerinizi..hadin kaçtım gayrı..

Maalsef ben hala burdayım ve herzamanki gibi günü ben kapatıcam gene
Öptüm çok kızlar, akşam ,internete girebilirsem aticem resim, byyeeess

Günaydın izmir gelincikleri...
cilekbenim dün akşam gelgitli internet yüzünden çok bakamadım ama gördüm şekerlerini..kelebekler harika, gayet zarif ve sevimli...tam da sana uyumlu olmuş..çok beğendim..hadi kolay gelsin bakalım..uğraşcan biraz ama değer..

Gnydin kizlar. cilekbenle baslylim gune dyrum bklim klebekler cok hos beyz mi dore mi kirdela demssin ya bnce dore kullan . beyaz cok sade zaten incilerde byaz cok sade kalmis dye dsunuyrum ama yinede sen bilirsin ikisi de hos cnm icine sinmis anlasilan cok begendim cok bgendim biliyomusunz bunu dinleyin bnden sze gelsin bugun ne gysem remix yazin cikio cok bgendim :)
simdi sira bagetchi de canimcim platese baslamayi aklima koydum ne diosun nasil baslmaliyim 0malzemeyim suan :)

Günaydın kızlar, günaydın Bagetchiiim
Dün denemelik iki tane yaptım. Size göstermek için gece 11' e doğru face e girip, yükledim fotoları albüme...Gayet şirin oldu bagetchicim dediğin gibi, iki tane yaptım buzdolabının uzerine kondurdum Kolay yapılıyor, çok vakit almayacak inşallah

Ne bileyim, ben galiba biraz daha sade şeyleri seviyorum...Şubeden arkadaşlara da gösterdim, onlar da senin gibi ikisini de beğendiler. ''Dore kurdele pek sırıtmamış aslında ikisinden de yap'' dediler. Buzdolabında gayet şık duruyorlar, satın alacak olsaydım zaten bu kadar iyi olmazdı. Çünkü kimse benim gibi pimpiriklenerek hazırlamayacaktı Valla kızlar galiba iyi bir jest olacak. Hiç aklımda yoktu aslında düğünde de nikah şekeri dağıtmak ama sizin sayenizde misafirlerime hoş bir sürpriz olacak

Cnm hah bnde ole dsndum aslinda karisik olsun hem byaz kurdelan az varmis onu da btirmis olursun boylece.

Serdamcım şekerci ablam keçeden şekerleri getirdi..bikaç model çalışmış...yanlız tanesine 2.5 tl dedi..keçeyi işlemek çok zormuş ,işçiliği çokmuş..bana gayet fazla geldi ama sen bilirsin tabi..düşünürsen resimleri ekliyim canım.. :))

akşam internet izin verirse daha ayrıntılı bakıcam cilekbenim..ama bence de ikisinden de yap..kimin gözü neyi seçerse ondan alır, gayet de hoş olur...

serdamcım pilates hakkında bu topiği meşgul etmeyelim:

http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/266169-pilates-yapanlar-paylasalim-60.html

burdan cevaplıyayım ben istersen

ya kızlar komik bişey sorcam ben ama davetiyenin altında sol ve sağ tarafa: falanca ailesi, filanca ailesi yazılyo ya..sol tarafa gelinin ailesi sağ tarafa damadın ailesi mi yazılıyo..yoksa tam tersi mi?? :44:

ya kızlar komik bişey sorcam ben ama davetiyenin altında sol ve sağ tarafa: falanca ailesi, filanca ailesi yazılyo ya..sol tarafa gelinin ailesi sağ tarafa damadın ailesi mi yazılıyo..yoksa tam tersi mi?? :44:

Hmmmm... Bilmiyorum canım, düşünmemiştim hiç:44: Davetiyeciye bırak, o biliyordur kesin

akşam internet izin verirse daha ayrıntılı bakıcam cilekbenim..ama bence de ikisinden de yap..kimin gözü neyi seçerse ondan alır, gayet de hoş olur...

Oki canım ikisinden de yapiim dediğiniz gibi...Zevkler farklı, belki simli dore kurdeleliyi daha çok sevenler bile çıkabilir Akşam bak, yorumunu bekliom şekerim

Son düzenleme:
Bagetchicim 2.5 cok fazla ama bi modelleri atabilir misin fikir
edineyim bari buarada cok tsk ederim cnm ilgine

Serdamcım keçeyle çalıştığı için 2.50 TL normal, tek tek çalıştığı, hazır almadığı gelin damat figürü çünkü, hatta ucuz bile söylemiş bence, çalışmayı görmedim ama...Bagetchinin dediği gibi bizim için yüksek tabiki, 200 adedi 500 TL yapıooo Yani zaten ben sana söyledim kuzum, keçeyle tek tek çalışan bir model pahalı olur diye...Gelin damat figürü istiyorsan, al hazır, yapıştır, oldu bitti!! Hem sadece sana özel olup, hem ucuz birşey zaten bulamzsın

serdamcım pilates hakkında bu topiği meşgul etmeyelim:

http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/266169-pilates-yapanlar-paylasalim-60.html

burdan cevaplıyayım ben istersen

hahahhhah Bu arada kızlar, biri bagetchiye pilatesle ilgili bişe sordu, soruya cevabını ve bu işten iyi anladığını ve tabi ki güzel göbişini gören bizler konuya atladık Ben heves ettim başlıcam diye, sonra sen Ben uzun süredir koşmuyordum, dün koşuya başladım, çok sıkı bir disipilinle haftada 3 gün koşucam, bu sefer de yan çizmem umarım Dün 2.5 km koşuyla idmanıma başladım Oraya gelince de bagetchinin yardımıylaaan, pilatese bir burnumu sokucam bakimm, merak ettim vallahi...

Sagol cilekben yani icime su serptin alla alla biliom zaten bende farkindayim bi modelin tanesi 4lira idi simdi kendim yapsama doncem ne kdra mal olcak dye . yada ugur bocegime geri donus yapcam of of ben kendimde degilim dis agrisi yanagmi sisrdi bnde szin kafanzi sisiryorum boyle. ama resimleri bekliom bagetchicim merak ettim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…