Düğün 2013 izmir gelinleri

Cnmcim bn istiodum biseyler yapp su basenimi dzene sokmk icn yoksa citirim hani ama maliyeti yuksek seyler vardi plates hc aklima gelmemsti kavitasyon dusunuodum ama bunu grunce bnm amacim kilo vermk degil oyuzden aklima cok yatti topigi bikac gndur okuom bastan sona okudum bnm ilacim bu kavitasyon belki sonra dedim ve simdi telden giremiom topige aksam grerim bagetchim bna yardimci olur hihhhhhhh

Ama kuzum kızıyorum sana yani napiiim Keçeyle çalışılan bir modelin zaten bu fiyattan aşağı olmayacağı belli, ee o parayı bizim veremeyeceğimiz de belli...ve açıkça fikrimi söyleyeyim ki, keçeyle sen de en az 300 tane modeli bu kadar işin içinde çalışamazsın gerçekçi bir yaklaşımla...Yani tabi ki orjinal olsun, bize özel olsun, değişik olsun, en güzeli olsun istiyoruz ama gerçekçi olmakta fayda var Hem bunların hepsi bir arada olup hem de 0.65 tl ya da 0.90 TL olmuyor maalesef adedi nikah şekerinin

Bagetchi o topiği yazınca geçenlerde, ben de okudum biraz...Herkes gayet olumlu şeyler söylemiş pilates için. Benim de kilo sorunum yok. Sorunum şu ki, kaslı olan yerlerimde, spor bırakınca gevşemeler oldu sanki...kaskatı duran karnım pörsük duruo Dün koşu+mekik çalıştım, bugün karnım ağrıo, betona döndü şuan pilatese sevdim, çünkü istediğin kasa odaklanabilmen güzel, bagetchinin anlattığı kadarıyla biliyorum tabi...

kızlaar..toplantıya girdik acilen bakamadım öğleden önce kusura bakmayıın..hemen yüklüyorum resimleri..özel albüme buyruuun..

Son düzenleme:
Valla serdamcım bana sorarsan 2.5 tl keçeye vermeye değmez..hatta nikah şekerine değmez...bana kalırsa 1 tl hadi bilemedin en fazla 1,5 tl yeterli şekere..2.5 tl nin çok altında bir sürü güzel model bulabilirsin, ziyan etme bence paranı.. :44:

Pilates olayını da yüzyüze konuşalım kızlar..çok geniş mevzu gerçekten..pilates topiğinde görmüşünüzdür sayfa sayfa yazdım.. anlatmakla bitmez..uzun uzun konuşuruz buluşunca.. salona gitmeye niyetiniz olursa da her türlü yardımcı olurum..ama temeli öğrenmeden evde çalışmak sakıncalı,o kadar söyliyim..yavaştan kondüsyon tutmaya başlayın koşudur yürüyüştür.. ötesini hallederiz..

Cnm haklisinz biliyorum da ne bileyim kendim yapsam da mi olmaz ben en iyisi kece alayim deneyeyim baktim olmadi gelin damtli yada ugur boculu biseyler aesyrrrrz canlarim neler yapiosunuz bklim bagetchi evt bulusalim da sen bize bir yardimci ol baklim sagol buarada sekerler vok guzel ama bnm akil hala 2.resimde :)

ya işte keçeyi işlemesi kesmesi şekillendirmesi zormuş serdamcım..hammaddesi de ucuz sayılmaz..hem para verip hem bir sürü emek vericen ondan dedim..raicin üzerinde bi fiyata çıkıcak yani..yine de sen bilirsin..bi kere olcak sonuçta, içine nasıl sinerse öyle yap tabii ki..ama işte masraf çok olunca iyice düşünmek lazım canım benim..

Son düzenleme:

Gene mi toplantı yahuuuhabire gidion, özlüoz valla
bak şeye şaşırdım şimdi...Koşun edin dion ya pilatese başlamadan önce...Kondisyon gerektiriyor demek:44: Ne bileyim bana hafif bir spor gibi gelmişti:44:

çok pis gaz veririm,itina ile motive ederim.. 3-4 ay devam edip yavaştan şekilli şemalli olmaya başlayınca o burun pilatesten beri gelmicek cilekben,garanti veriyorum..hele ki ikinizin de kilo problemi yok ya..mis miiis..minimum sürede görceniz kendinizi..mühim olan ilk 3-4 ay..gerisi geliyo zati..bana kalırsa sürekliliğini sağlayabilcek bi zamanda başlayın..düğünden sonra olursa iyi olur..hatta yazın deniz,tatil olayınız çok oluyorsa, eylül ayı uygundur sürekliliği sağlamak için..

Gene mi toplantı yahuuuhabire gidion, özlüoz valla
bak şeye şaşırdım şimdi...Koşun edin dion ya pilatese başlamadan önce...Kondisyon gerektiriyor demek:44: Ne bileyim bana hafif bir spor gibi gelmişti:44:

di mi..? öyle hareketleri yavaaş yavaaş yapınca kolay görünüyor..ben de ilk başladığımda öyle sanıyordum..ama işte felsefesi bu zaten..en basitinden otur yere bir bacağını hızlı hızlı indir kaldır..20-30-40... defa yaparsın..ama derin nefes alıp yavaşça kaldırıp nefes verirken indirmeyi dene 10 kez yapamazsın..çünkü kendi bacağının ağırlığını taşıyosun..kendi ağırlığınla kendini geliştiriyosun işte..ilginç ama zor..yorulmamaya başladıkça da egzersizleri kombin edip,birleştirip setleri de arttırıp çalışmaya başlıyosun..bu programı da eğitmen ayarlıyor..o yüzden diyorum eğitmen eşliğinde çalışmak çok önemli diye..zor ama çok zevkli..geri dönüşümü de ''aynadaki sırıtış'' oluyor

Son düzenleme:
Selam kızlar

Bende izmirde yaşıyorum ama düğünüm izmirde olmıcak maalesef ailelerimiz farklı şehirlerde yaşadığı için

Ama bütün hazırlıklarım izmirde oluyor ve olmayada devam etcek kısmetse

Aslında İzmirde düğün yapmak çok isterdim tam kır düğünü için çok güzel yerler var inciraltı narlıdere taraflarında özellikle

neyse kısmet benim zaten daha var kısmet olursa yaza nişan yapcaz önce

Siz nerelerde yapcaksınız düğünlerinizi, hazırlıklarınız tamam mı?

Cnm topigin baslarindan takip edebilirsin bnm gaziemir tepe resturant ta olucak kir dgunu nasipse

Serdamcım sen kuaför işini naaptındı canım? karar verdin miydi? biz cilekbenle locca da olcaz..sen napıcan?

Valla çok enteresan yahuuu...Belim biraz daha incelse fena olmaz hani Hoca iyi mi değil mi biz anlamayız tabi de iki çaylak, seni de taşırız yanmızda artık. Geçen gün facede bir sayfayı beğenmişsin pilatesle ilgili, iz sürdüm hemen baktım orda dio ki ilk seansınızda arkadaşınız ücretsizBen seni de götürcem tutup kolundangelirsin gariii

Merhaba canım...
Senin de nişanın şimdiden hayırlı olsun o halde. İzzet Gardenda olacak benim de. Hazırlıklar sürüyor

Cnm kuaforu bilmiom ya ben orayi istiom ama erkek tarafi karsiliyor ya gaziemir soner olma ihtimali cok yuksek ama oldu ki prova aldik bgnmedim iste ozamn drekt locca cnm ya

valla bi yere sürüklemene gerek yok şekerim, sen bak da ben seni sürüklemiyim..:13: zira kısmetse 2 ay sonraki pilates salonum orası olucak..bi arkadaşım tavsiye etimşti ben de iyice araştırdım, çok iyi bir hocaya benziyor..ama yine de bi seans denemeye gitmeden, hocayla konuşmadan karar vermek olmaz..zati benim sürekliliğim olcak öle 3-5 aylık değil..şayet kafama yatarsa, indirim de yaparlarsa yıllık bile ödeme yaparım..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…