Düğün 2013 izmir gelinleri

iyi haftalar şekerim..yaşlılık ne kelime hepimiz genciz güzeliz..bütün gün çene çalıyoz, kaynamıştır arada valla rahatlığın iyi bişey olduğuna kanaat getirdim artık..herşey ayağına gliyor rahat olunca..asimetrik kesimli dore renk zarfın üzerinde altın yaldızlı deniz kabukları ve deniz yıldızı var kabartmalı..içinin kartı ise tamamen sade..aslında aman aman bayılmadım ama en azından konsepte uygun oldu,çünkü o kadar kataloğa baktm hiçbirinde bulamadım, tek tek kendim uğraşıcam heralde diye düşünürken ilaç gibi geldi..zarfı zaten dore istiyodum o iyi oldu..h.sonu şekerlerimin etiketlerini kestim (kendim tasarladım, şekerci ablanınkini sevmedim çünkü) teker teker 300 taneyi..gözlerim zekeriya beyaz gibi oldu, ellerim de makas tutmaktan uyuştu bi süre sonra..bulamasam davetiyelerle de uğraşıcaktım..:44: kemeraltında buldum vallahi..daha da didiklemicem osun bitsin gayrı, hindi gibi düşün düşün nere kadar
sen naptın cilekben..A- line bakabildin mi? şurubun muhteşem fotojenik resimlerini gördüm buarada allahım süper bişey o ya..sevmekten canını çıkarırım ben onun

Son düzenleme:
kızlar bu izzet özkan kuaförü bilen var mı göztepede

malesef ben de hiç bilmiyorum kuzum85..zaten kuaför kültürüm olduğu söylenemez..ama naçizane tavsiye, bizzat gidip görüşmen, illa ki bi fikir oluşur kafanda, evet bu olabilir ya da işim olmaz gibi..bence yüzyüze bi konuşmalısın

Gunaydin kizlar bende geldim gunaydin kadrosu tamm hehe :)
Kizlar sze bir haberim var 1.album yapamiom gelinlik aldim ;& burdan paylsicam yorum bekliom gelinligimin ismi ile adasiz buarada

kizlar yprum bkliom [/QUOTE]

canım çok güzel olmuşsun..Allah içine sindirsin, üst kısmı çok değişikmiş,balık pulu gibi, geçişlerini çok beğendim..sadece cilekbenle hep konuştuğumuz gibi o bel kısmı biraz uzun gibi yani etek biraz aşağıdan mı başlamış acaba? gerçi model böyle sanırım..bu modele de yüksek bel olmaz tabii..belinin inceliği çıkmış, üzerine oturmuş, miiis gibi olmuş..gayet güzel,sana da çok çok yakışmış..güe güle kullan canım

Son düzenleme:

Canım vallahi davetiye süper denk gelmiş, istediğin tema, istediğin renk...Allah içine sindirsin canımıniçii
Etiketi nasıl tasarladın canım bu arada?? Benim daha malzemelerim gelmedi ama, ben de etiket yapıcam ya..Ben excelde yapıyorum, pek amatör oluyor. Sen daha iyi yapıyorsan bana da yapsaaan:26:
Canım a-line bakamadım hafta sonu, malak gibi yattım diyebilirim, pek içimden gelmedi
Şurubu şu sıralar ''samurayım'' diye seviyorum, saçlarını gördün mü Öpücük delisi yapıyorum onu, öpülmeye alışkın, İzmir' e taşınınca sen de öpersin Camdan bakmayı öğrendi, son zamanlarda koltuğun tepesine çıkıp, arap kızı gibi camdan bakıyorr

saol canım benim darısı başına...senin de işin benimki kadar rast gitsin inşallah..yaa o şurubu görmem mii yaa..saçlarını var ya ısıra ısıra yerim ben onun..gelince bol bol mıncırıcam söyle hazırlansın...hatta işin çok olursa gönüllü annelik de yaparım resmen poz vermiş maskot kılıklı yaa..he buarada etiketi ben de excelde yaptım canım..matah bişey değil yani..ama şekerci abla siyah beyaz dümdüz bişi yapmıştı ben tabanını renkli ve kırmızı yazılı yaptım yazı karakterini de kendim seçtim..aslında photoshopla gelin ve damat kıyafetli iki deniz yıldızı yapmıştım ama resimlerin belli olması için etiketi dev gibi yapmak lazımdı, küçük yapınca da karman çorman bişey oldu, en iyisi sade olsun şeker zati şıkırtılı diye düşünüp excelden bitirdim işi, iyi bir yazı karakteri ve pastel bir taban rengiyle hiç amatör görünmüyor şekerim emin ol..

Son düzenleme:

Canım Çok güzel gelinliğin, maşallah Allah nazarladan saklasın seni, sana da çok yakışmış...Bagetchiciğimin yorumun aynısını ben de yapmıştım bel konusnda biliyorsun.Bence de aşağıda... Ama sanırım bu denediğin gelinlik değil mi? Üzerime göre olanı dikilecek demiştin. Zira bu kadar kısa sürede dikilmiş olamaaz:44:

Son düzenleme:
Tsk ederim cnmcimlar allah hepimizin icine sindrsin insallh evt beli yukarda olck bu deneme gelinlik ve cok uyguna aldik kizlar alt etek kismi da tamamen tul olacak ara ara degil arka kisimi britli istedim ama zayfsin dim sim drape cok hos drdu fermuar cekildi mi cok zarif durcak dediler bnde tamm dedim on kisimdaki bogumda biraz azalacak 15gunde hazr olur dediler bn nisanin ortasinda teslim alacagim icin ben haber vernce baslayin dedim tamm dediler canlarim bu sorunu da attik ustumzden allhin izniyle bakalim buarada babam da cok sevdi surubu gtrsin sevelim dio cilekben

Surup adına tesekkür ederim ablaları Çok süslü, çok şımarık, sevgi delisi bir hatundur kendileri Gelince bol bol mıncıklamak serbest

İnşallah canım, sizin böyle iyi haberlerinizi duydukça seviniyorum, kendi adıma da umutlanıyorum
Şurubu biri akşama kadar yuvarlasın, mıncıklasın, hiç sıkılmaz, bana mısın demez..Ben işteyken bütün gün evde yalnız kalıyor, akşamları beni çok özlüyor, eve gidince yatağında yatmıyor, post gibi kucağıma seriliyor, ayaklarını tepeye dikiyor, o şekilde bebek gibi kucağımda uyuyor, görsen severken ısırıyom arada o kadar yanii Bu arada senin gibi güzel ve sevgi dolu bir gönüllü anneye Şurubun hiç hayır diyeceğini sanmıyorum, geri gelesi gelmez kesin
Hee tamam canım ben de excelde yazı karakterleriyle oynayarak yapıyorum...Dediğin gibi kağıt çok küçük olunca resim kaldırmıyor. Taban rengini değiştirmek aklıma gelmemişti, iyi olabilir doğruu....

Kizlar ben disciye gdiyorum dua.
edin bana dis cektrcem
kizlar 2gbi burdayim beni bekleyin anacim

ya valla şu evlilik mevzuna biraz alışayım, kendi düzenimi oturtayım ben de edinicem bi tane..çok seviyorum yahu..zaten daha önce de vardı sosis gibi bacaksız bi köpeğim, yabancı değilim yani..şu mask filmindeki maylo var ya ondan almayı düşünüyorum bakalım..ama bütün şu telaşlar bitsin ondan sonra :44: etiket tabanında pastel renk kullanıp yazıyı koyu tutunca çok hoş görünüyo cilekbencim..gerçi nikah şekerine göre de değişir..deneye deneye gözün seçiyo birini zati..

Kizlar ben disciye gdiyorum dua.
edin bana dis cektrcem
kizlar 2gbi burdayim beni bekleyin anacim

Geçmiş olsun canım

Canım ben de hayvan delisiyim...Özellikle köpek Şurubu 4 aylıkken aldım, petshopa terk edilmiş kafeste minicik bir pamuk yığını gibiydi Görür görmez aşık oldum zaten, üzüldüm haline...Zübbenin teki almış sonra da bakamayıp petshopa terk etmiş, madem bakamayacaksın niye alırsın, sonuçta çocuktan daha fazla sorumluluğu Şimdi 14 aylık...Çok akıllı bişe oldu, herşeye öyle çok kafası çalışıyor ki şaşırtıyor beni...Çocuğum gibi, gece korkup yanıma geliyor, ben de korkuyorum zati, sarılıp uyuyoruz Sen de alınca, beraber oynarlar artık, hem eviniz de birinci kat, çok rahat edersin...

valla cin gibi bişey yahu..nasıl da can yoldaşı oluyodur sana..ben de bi tane edinicem kesin..zati benimkinin boyutları da minimal olacak..kardeş kardeş geçinip giderler

Kzlar ben geldim ve gdiyorum. disim cok kotu agrio cektrdim off ki ne off anltamm yani . Kopek muhabbetinize malesef ortak olamicam ben cok korkuyorum vallahi

Kııızzzlaaarrr...
Nikah şekerim için sipariş ettiğim kelebekler gelmiş Beklediğimden çok daha kibar ve şık, bayıldım...Eve gidince direkt yapmaya başlıyorum çok heveslendimİlk örneleri paylaşırım zatii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…