Düğün 2013 izmir gelinleri

Canım güzel düşünmüşsün...
Ben de cafede mi yapayım, orda mı burda mı derken, sonunda evde yapmaya karar verdim. Zira toplasam 20-30 kişi ancak oluruz. Konu komşu vs olmayacak, sadece arkadaş teyzeler, kuzenler...
Lavanta keseleri yaptık annemle, annem faal olarak yapmasa da terzidir. renkli keçelerden lavanta keseleri, uçlarında dantelleri var şirin oldu :) Sonra kırmızı kına ojeleri, Kırmızı nar kına kutuları, bir kaç nedime bilekliği ve nedime taçları aldım adet yerini buldu :) Butik kurabiye yapıyorum kendim, kına kurabiyeleri yapıcam, kırmızı kırmızı... Belki komik bir butik kına pastası hoş olabilir...Ev içinde yapılan kınalar için posterler var, onları şirin buldum, sanırım sipariş edicem internetten. Bir de davetiyeler hoşuma gitti, 1 tl falan zaten. 20 tane alsam yeterli olacak, şu ''adres: bizim ev'' yazanlardan Kına cd si gerek, ayarlıycam. Elbisemi annem dikecek. Kırmızı saten yere kadar olup, üzerinde yine yere kadar dantel yeleği var, hürrem kıyafeti...Böylece ucuza getirdim kınamı şatafatlı büyük bir kına organizasyonu yapacak kadar davetlim yok. Zaten hafta içine gelecek ve bir çok arkadaşım çalışıyor, kimi şehir dışında düğüne zor gelecek zaten. İnsanlara da bana da eziyet olmadı böylece...Kınadan nefret ederim, kokusuna dayanamıyorum, yakıp, hemen çıkarırım artık, kına yıkamaya sahil kenarına gideriz, bizde adettir...Böyle işte

cılekben cım eve gdıom aksam atcam sana cevap opyurum cok cok ... guzel senınkıler de ben tam detaylı anlatmadım onay almadan sızden bnmde eklıceklerım var davetıye tshırt gbı

cılekben cım eve gdıom aksam atcam sana cevap opyurum cok cok ... guzel senınkıler de ben tam detaylı anlatmadım onay almadan sızden bnmde eklıceklerım var davetıye tshırt gbı

Tamam canım beklioruz
hee evet evet gelin damat t-shirt lerini ben de gördüm, sevimli, olabülüüü

günaydın canlar :))

dün üşenmeyip Hanifiye de gittim en sonunda..p.tesi olmasından ötürü boştu, buyur etti, bizzat ilgilendi sağolsun..tavırları gayet rahattı..yani biz bu işi biliyoruz der gibiydi, sizin memnuniyetiniz herşeyden önemli, sonuçta sizin en önemli gününüz ve müşteri memnuniyeti bize her zaman geri döner dedi..provada içinize sinmezse,memnun kalmazsanız başka bir kuaförü tercih edebilirsiniz, hiç sorun değil dedi, öyle bi kendine güven vardı yani adamda.. :44: kryolan porselen makyaj+saç fiyatı = 300 tl dedi..vee sıkı durun saçla birlikte makyaj provası da yapıyomuuş..hem de iki göze ayrı ayrı hangisini beğenirsen..provasız kesinlikle almıyoruz zaten dedi..bi de saçıma baktı istediğim modeli anlattım, saçınız ince telli ve biraz seyrek postiş gerekebilir saçınıza dedi..yani bu işten anlıyor gibiydi, sadece arkada oturan ekibi biraz kıkırdaktı, konuşma boyunca bişiler konuşup kıkırdadılar o biraz garip geldi..c.tesi casusluk yapıp tekrar gidicem kalabalık mı diye..
işte böyle kızlar..siz ne diyosunuz, kafam iyice karıştı valla ya oof of :26:

Son düzenleme:
canım valla elıne koluna ayagına saglık cenene saglık ::::::::::::::::::::
hanıfı yı bana da sevdırdın yorumunla bakalım olumlu gayet bahsettıklerın hele makyaj provası olması da gayet ıyı . hıcbırınde yokken hatta cok cok gzuel olur bızım ıcın . buarada dun bnde fon cektrmek ıcın bı kuafore gttım sıradan bı kuafor. gelın sacına makyajla bırlıkte 150 lıra dedı. o bıle makyaj provası yapmıoken bunların yapması bız kendımıze guvenıoz havası verdı valla bana . bende en yakın zamnda bı gıdıp konussam ıyı olur kı daha 6 ay var ama
ha bı de canım ındırım yapıyorlar mı pekı onu sordunmu ? toplu oldu mu mesela 3 4 kısı olduk mu 250 den yapsın barı de gdelım

kızlar bu arada dun benım happy bırthday ım vardı oyuzden yazamadım aksam . cılekben cım ozur dılerım kusura bakma .
gunaydın herkese ben musaıtım ve dedıkodu baslayabılır kına kuafor her turlu ( gelınlık harıc ) yorumsuzum o knuda hcbır fıkrım yok cunku canlar ya

Rica ederim serdamcım...nice mutlu yaşlara buarada valla işte hiçbir kuaför toplu gelin indirimi yapmıyor malesef :)) kimi seçersek seçelim paşa paşa 300 kağıdı bayılcaz gibime geliyor.. yanlız hanifinin, dugun.com da çıkardığı gelinlere bi baktım, zaten saç modelim belli benim, istediğimi yaptırana kadar uğraşırım, saçlar genelde topuz zaten o değil de ne bileyim makyajları çok da matah değil gibi geldi bana yahu..şimdi önyarılı davranmiyim bilmiyorum tabii ama vay canına!! dediğim bir makyaj görmedim baktığım resimlerde..biraz fazla klasik gibi geldi, siz de bi bakın da bi beyin fırtınası yapalım burda..loccanın saçları makyajları da var düğün.com da..bi inceleyin isterseniz..aklın yolu bir..birine ısınırız heralde

Hay Allah senden razı olsun, sonunda güzel bir habeeerrr Yuppiiiiiii
Canım benim düşündüğümü söylemiş, ben de gözlerime ayrı makyajlar düşünmüştüm
Valla bu haberine çok sevindim ben, zira makyajı provasız kesinlikle kabul etmemnikahımdaki makyajımı hiç beğenmedim, iri olan gözlerimi belirginleştirceklerine böceğe döndürdüler, küçücük kaldı. Şimdi resimlerime bakınca kendimi değil, başka birini görüyorum
Benim de ince telli ve biraz seyrek saçlarım :)) peki bunlarda postişe ve takma kirpiğe ekstra alıyorlar mı acaba??
Canımıniçi anlattıklarına göre, bana hanifi çok makul ve mantıklı göründü, adam daha ne yapsın ne desin di mi?? Zaten ismini çok duyduk, ee istediğimiz provaları da yapıo, beğenmezsen yaptırma diye garanti veriyor. Çok rahatladım şuanda...Canım peki birşey sorcam, benim düğün haziranda ya, ben nisanda geliem oraya, o zaman prova yaptırabilir miyim acaba? 2 ay önce yani, çünkü ona göre aksiyon alcam:44: Serdamın dediği gibi fiyatta indirim yapmıyor mu, bu kadar gelinee??

yapmıyor canım yapmıyor vallahi..hiçbiri yapmıyor..valla zaman problem olmaz zaten heralde...yanlız provayı h.sonu harici bi günde yapıyolarmış..h.osnu elimde çıktılarla gidicem yine sorarım olmadı

bagettı cım tsk ederım dgumdgunu dıleklerın ıcın. ben bıraz dugun.com a bkaıyım bakalım neler var kım nasıl makyaj bıraz sorf edıp gelıom

bı de cnm bana hanıfı yetr gbı geldı ama bılmıom yıne de

hanıfı nın porselen makyaj mı sankı resımler cok sade gelıor ama kendı ıstegıne gore sekıllendrıolardr herhalde demı cunku sım manyagıyım ben . sade asla al pul sim tam benlık cogu da topuz yaptırmıs cok sade geldı ama gelınlerın ıstek tarzı da olabılır dıye dunuom sızce canlarım

Rica ederim kuzum, nice mutlu yaşlara inşallah, iyi ki doğdun

Dur ben de bakim bi...

Hee bagetchi cim...Bu arada kikirdeyen kızlar bak bana da battı şimdi, hiç sevmem, işinde ciddiyetsiz ve kikirik olanları, kesin benim de dikkatimi çekerdii

buarada canlarım ozel e mesaj atın da face ten de ekleselım resım gstereyım sıze kına da dusunduklerım ıcın . mesela suan aklımda cerez ıcın bardakcıklar var pet bardaga cerez dolduruosun seffaf yada kırmızı jelatınden defter kabı var ya onunla agzını baglıosun ve agız kısmına da hanı baklava falan aldık mı ustune renklı bıcakla sıyırdıkları kıvırcık seklınde kurdele ıpı var ya onunla baglıosun cok tatlı oluo bnde kırmızı dusunuom cok tatlı duruo

merhabalar... benım dugunum izmirde degıl ama izmirde oturuyorum ben.. gelinlik arayişi içindeydım.. dün karar verdım..alsancaktan aldım...sizce nası

Kızlar haberlerim var...
Ben de dugun.com' da baktım. Loccayla Hanifiyle kıyaslarsam, Loccanın işleri daha çok hoşuma gitti açıkçası.
Locca' dan Gökçen Bey' i aradım. baggetchi' den bahsttim. 4-5 gelin toplandığımızı ve bir arkadaşımızın hepimiz adına bir araştırma yaptığından bahsettim. ''elinde tarihlerin yazılı olduğu bir kağıtla gelen arkadaşınız değil mi '' dedi, hatırladı Neyse kızlar, dedim ki ''yaptığınız işleri gördük, başarılı bulduk, zaten bu işi iyi yapan ve tavsiye edilen yerler belli, onun üzerinden yola çıkıyoruz, ancak takdir edersiniz ki en önemli günümüz ve sizin daha önceden müşteriniz de değiliz, zira öyle olsa hiç tereddüt oluşmazdı muhtemelen kafamızda. Biz makyaj provası da istiyoruz, çünkü saçtan ziyade, makyaja odaklanmış durumdayız hepimiz''...vs vs yıkama yağlama ''madem 4 kişisiniz size özel paketin içine provayı da koyarım'' dedi... ''arkadaşınıza da söyledim hatta'' dedi ama bilmiyorum bagetchi cim sana söyledi mi?? Porselen Makyaj+saç+manikür+kaç+bıyık+Prova=350 TL diyor. Provayı da porselen makyaj ürünleriyle mi yapacaksınız diye sordum ''evet'' dedi...Artı hediye olarak bize 4-5 poz profesyonel fotograf çekimi yapacakmış kuaförde, düğünde sonra uğrayıp alırsınız dedi. Gayet ilgili, anlayışlı ve sempatik davrandı. Tercih edilen bir yer olduğunuz için muhtemelen o gün bir kaç gelin aynı güne denk gelme olasılığı var dedim, ancak biz bizat sizden hizmet almak istiyoruz dedim. Kadir bey diye bir arkadaşının olduğunu ve iki tane de makyaj uzmanlarının olduğunu söyledi. bu dörtlü ilgileniyor sadece dedi, kesinlikle kalfanın çırağın eline kalmazsınız dedi. Sadece örneğin saçınız maşayla hazırlanacaksa, onu yaparlar ama taramayı biz yaparız dedi... Yalnız arkadaşlarınıza iletin lutfen,kararınızı bana erken bildirin, ona göre günlerinizi yazayım dedi. Ben Hanifidense Locca diyorum. gerçi Hanifiyle telefonda konuşmadım sonuçra sadece Loccayla konuştum. ama resimşlere bakarsam Locca. Adam provayı da kabul etti....Bagetchi sen bizzat gördün, daha iyi bilirsin ama, ikisi de işlemleri aynı paraya yapıyor. Bizzat görüp konuştuğun için sen hangisi diyorsun??

krizz burdaysan burdan yazayım on dk da bı mesaj atabılıyomusuz cunku 10 dk bekleyemıcem :)

begenmene sevındım ınanırmısın aradıgımı buldum dıye heyecandan ustumdeyken foto cekmeyı unutmusuzz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…