2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

annişler yardım edin nolur kızım iki gündür gündüz uykuya dalar gibi olunca sıçrıyor ve ağlayarak kakkıyor.çok korkuyorum onu böyle görünce

Korkmuş bir şekilde. Uykusunda öpülünce, sarsılınca, kapı çarpınca ya da ne bileyim şiddetli gürültüde korkar bebekler. O yüzden uyurken çok dikkatli olmak lazım. Bu bilimsel olarak da böyledir. Uyuyan insan dış etkenlerden sandığımızdan daha fazla etkilenir. Hele bu hayata yeni alışmaya çalışan bir bebekse. Ya da nazarlı olabilir. Bence iyi birine okutun, ya da okuyun.

o güzel anlatmışki işte annelik böyle birşey okurken gözlerim doldu

annişler yardım edin nolur kızım iki gündür gündüz uykuya dalar gibi olunca sıçrıyor ve ağlayarak kakkıyor.çok korkuyorum onu böyle görünce
Annesi basucuna cevsen ya da kurani kerim koy.acaba sesden mi etkileniyor.bide kollari acik uyuyorsa kollarini hareket ettiriyorsa uykudayken ondanda kokrkuyor olabilir.sadece kollarindan kundak yapabilirsin eger oyleyse.bol bol nazar duasi oku.nas kulhu felak dualrini oku.baska bisey aklkma gelmiy.uykuya hic dalamiyormu.beraber yatin.parmagini tutmasina izin ver.bu aralar biraz uzak durduysan senj ozlemistir kendini guvende hissetmye ihtiyaci olabilir.ne cok sey siraladim dimi

bebegimin gozunden akan yaşlari gorunce bende aglamaya basladim kendimi kotu hissettim.ellerimde camasir yikamiyorken simdilerde kakali zibinlarini akitiyom hicde igrenmeden ..anneyim artik..cok guzel bir yazi paylasmsiin

en guzel gunlerımızı zehır ettıler bıze
bu arada benım canım cok sıkkın kızlar. kızım 2,5 aylık oldu hala mevlut yapamadım. 40 ı çıkınca yapcaktım. tam çıktı akrabalardan bırı vefat ettı şimdide kaynanam hasta kkaldı gıttı çok uzuluyorum. kımse bana 40 ın cıkmadan yapmalıısn demedıkı. ondan 40ım çıkmasını bekledım şimdide kaynanamın ıyıleşmesını. ıyıleşceğıde yok herşeyı abartıyo. cok canım sıkkın bu mevlut mevzusuna

Sıkma canını ben de yapmadim daha

Bende yapmadim 40 mevludunu.bildigim kadariyLa 40 i ciktiktan sonra yapiljyor.kaynanan iyilesince yaparsin.tekuzuntun bu olsun

bılmıyom kızlar çok uzuluyorum. 40ın çıkmadan yapılırdı dedıler nerden bıleyım ben. şimdide kaldı gıttı 2,5 aylık olduk ya offf.

benim 6+4 gün oldu bugün yarında doktora gidicem çok merak ediyorum acaba kalp atışlarını duyabilir miyim yarın ?

canım bısey sorcam sen elektrıklı pompaylamı sagıyorsun sutunu yoksa manuel olandan mı ?

oglusum pamukcuk olduuuuu 2 ay olmaya 9 gun kaldııı nasıl gecer bı fıkrınız varmıı ?

canım karbonatlı suyla falan temızle derler ama sakın onu yapma daha cok cogaltıyor mıkostatın dıye bı ılac var adını dogru yazdım galıba onu gunde 3 defa kullan 3/4 gun ıcınde gecer onun yuzunden cocuk emmek ıstemez telaş yapma ılacı duzenlı kullan o gecer

yok cnm ben manuel pompayla sagıyorum lansınoh marka,10-15 dk da sagabılıyorum

canım bende de bebedor marka var ben 50 cc anca sagabılıyorum ne guzel sutunuz varkı sagabılıyosunuz ozellıkle yedıgın bısey varmı benım denemedıgım sey kalmadı ama yındede bu kadar cıkıyor bı kacgundur bakamadım sıteye sımdı okudumda yasadıkların gercekten zor seyler allah yardımcın olsun allah sana onların ıcınde sabır versın dıyorum ınsallah kısa surede duzelır

kızlar bısey sorcam benım bebegım 2,5 aylık dun saat 8 de uyudu bugun su saate kadar hala uyumak ıstıyor uyanıyor emıyor tekrar yatıyor uyanık kaldıgındada en fazla 1 saat dıger gunlerde oldugu gıbı hıc gulmuyor cok huysuz sureklı uyumak ıstıyor bu normal bısey mı yoksa rahatsızmıdır bazen 5 saat falan emmeden uyuyor bu cocuk acıkmıyomudur ya bana bı fıkır verın normal mı bu

Son düzenleme:
cnm ben cok arstırdım almadan,elektrikliler cok para alamazdm bunu buldum ıyı dıye yorumları okudum cok,bebedor daha uydundu belkı pompadandır belkı sutunu tam saggmıyordur kı benım pompa bıle emdıgı gogsumu sagamıyor yanu ugrassam belkı cıkar daha ama dıgerı bıberonu dolduruyo dıyeemdıgını ugrasmıyorum,2.sı gerceten sutun azsa artar ıns benımde azen hıc olmuyodu,dereotu yıyorum her saah ,incir kompostosu ıcıyorum hıc seker atmadan,sut ıcıyorum gunde en az 1 br onun dısında helvada yıyorum ama bu alıba su ıcırdıgı ıcın sut yapıyo dıyolar,suyu da 2 lt ıcmeye calısıyorum ama pek ıcebıldıgım soylenemez

bebegıne gelınce ne guzel ıste uyuyomus daha ne ıstıyon benım oglum dun 2.bucuk aylık oldu senınkı gıbı ama gunduzlerı hıc duzenmız yok ısımı zor yapıyorum uyumadıgı gıbı,artık yattıgı yerde de aglamadan durmuyo

canım o zaman tavsıye edıyosun yanı benım pompayla sagdıgımde gogsum bayagı yumusuyor ama alayım bı denım o zman

kızımım bu kadar uyuması guzel ama okadar zaman emmeden uyuması benı telaşlandıryor gulmuyor bıle gulusunu ozledım karsısında yapmadıgım sebeklık kalmadı ama yınede aynı

senınkını bılemedıgım ıcın al dıyemem cnm belkı aynıdır ama ben memnunum yanı elle sagdıgımda yarım cay bardagı bıle cıkramazdım ama sımdı 125 ml cıkarıyorum en az ama gece cıkıyo bu yanı uyuyup dınlendıgımde daha cabuk doluyo sankı,
ınsan ozler tbı gulusunu melekler gıbı guluyolar ama buyudukce artar hareketlılıgı meraklanma derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…