2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Elinle pompa kadar cikaramazsin ondan 40ml.dir zaten bnm de tek göğsümden çıkmıyor 120ml iki Göğsümun toplamı o kadar ediyor bnm de sol göğsümden az cikiyor sağa göre görüntüleri bir kaç saatte bile değişiyor sarariyor sanki seninki nasıl oluyor bilmiyorum ama bnmki çöküyor sanki yağı yüzüne çıkıyor gibi bir de yağlı dimi bizim süt biberonu yıkarken fark ettim yağlı gibi

canımhapşurması çok normalmiş.burnu için zeytinyağını kulak çöpü ile burnunun ucuna sür hapşuruyor ve açılıyor burnu.üşüttüm diye korkma benim bebişimde de aynı sorunlar var

evet canım elle sağmak çok zor insanın eli uyuşuyor. sütler yağlı zaten doyurucu kısım da o son süt dedikleri yağlı süt. çalışmıyorsan sağmak yerine bol bol emzirmeyi dene dolu göğüsle boş göğsü aynı istekle emmiyor benimki

43 gunlukuz.ninni soyledigimde bana donuyor dinliyor ama gulucukleri bize olmuyordu taaki bu aksama kadar bana bu aksam gozlerime bakarsk guldu

Emzirdikten sonra uyursa öyle sagiyorum ben sütümü ya da gece Emzirdikten sonra çünkü gece uyku sersemi çok ememiyor 30ml-40ml ne kaldiysa sagiyorum en az iki saat uyuyor nasılsa o uyanana kadar yine birikiyor
ben de aralığın ilk haftası başlıyacağım normalde. rapor mazeret izni falan erteleyebildiğim kadar erteleyeceğim.2. döneme kadar idare etmem lazım.
Ben de bulabilirsem heyet raporu istiyorm ocakta yeni rapor hakkim olacagindan tekrar rapor alirim normal 10+10 gibi şu izinleri de bi imzalayamadilar

yeni doğan bebeklere Allah sağlık sıhhat versin ve hayırlı olsun anneler, bebeklerinizi huzur içerisinde büyütün inşallah.

Öğretmen arkadaşlara sorum var, benim içznim 11kasımda bitiyor,15inden itibaren ücretsiz izin için dilekçe verdm,11inden sonra 3günmü rapor almalıyım 4günmü?15inde maaşımı alabilirmiym?

canım kımsı ıshal dıyor boyle kakaya kafam karıstı

sor sor canım
masajı kakasını yaptıgı yere yapıyorsun
çok ıse yarıyor

canım onu ben de yaptım bir kere ama doktorum yapma bağarsak tembelliği yapar dedi ben de bıraktım zaten benim kakasını yapamıyor sancılanıyor dediğim şey kakadan değil gazdanmış da neyse yani çok zorda kalmadıkça yapma bence

kızlar bime 17 liraya eğitim halısı gelmiş güzelde eşim almış gerçi dışında 18 aylık yazıyor ama bizimkinin ilgisini çekti baya ışıkları medodisi felan bir bakın derim çeşit olur

bebeğimin bir kaşının derisi pul pul olmuş ya var mı aynı durumu yaşayan? aknelere geçiyo derken şimdi de bu çıktı

benim bebeğiminde 4 gün önce sağ kaşı pul pul olmuştu.
şimdi her ikiside öyle pul pul olmuş sert kepekçikler var gibi neden oldu bende anlamışdeğilim

1 aydır bizde kızımıza sap simplex kullanıyoruz. reçetede günde 4 defaya kadar kullanılabilir yazıyor. bende 6 saatte bir vermeye çalışıyorum. siz günde kaç kere kullanıyorsunuz.

bu aralar günde 3 kere vermeye başladım sanki daha huzursuz gibi ((((((

Öğretmen arkadaşlara sorum var, benim içznim 11kasımda bitiyor,15inden itibaren ücretsiz izin için dilekçe verdm,11inden sonra 3günmü rapor almalıyım 4günmü?15inde maaşımı alabilirmiym?
sanırım 4 gün izin alman gerekiyor.11-12-13-14. günler için.
15inde maaş alamazsın. çünkü memurlar maaşlarını peşin, çalışmadan alırlar. 15inde verilen maaş 15 kasım-14 aralık için olan süreye aittir. umarım yardımcı olmuşumdur.

Son düzenleme:
kızlar bime 17 liraya eğitim halısı gelmiş güzelde eşim almış gerçi dışında 18 aylık yazıyor ama bizimkinin ilgisini çekti baya ışıkları medodisi felan bir bakın derim çeşit olur
eşime söyledim de daha cok var o tür oyuncaklar icin dedi.bende fiyatı uygun ondan bakalım dediydim bakalım kandırabilcekmiyim.ama bizim bebişler icin erken değil mi yav seninkinin nasıl ilgisini cekti kac günlük bebişin

şimdi her ikiside öyle pul pul olmuş sert kepekçikler var gibi neden oldu bende anlamışdeğilim
ben normal diye biliyorum onlar sanırsam dökülcek

43 gunlukuz.ninni soyledigimde bana donuyor dinliyor ama gulucukleri bize olmuyordu taaki bu aksama kadar bana bu aksam gozlerime bakarsk guldu

tepkiler benzer zamanlar da ortaya çıkıyor demekki benim ki de yaklaşık bir hafta önce bilinçli tepki vermeye başladı daha çok olacak annesi direk senin sesine gülmesi çok eğlenceli karşılıklı keyif aldığımız günler başladı bide gaz sancıları bitse var mı bizden mutlusu

canım ben saç fırçasıyla biraz tarar gibi yapacam nette saçtaki konaklar için iyi geldiğini biliyordum belki kaşa da iyi gelir ama emin değilim biraz araştırıp sonra müdahale edecem kendiliğnden geçer zaten annemde hep sizde çıkardı geçerdi dedi de öyle rahatladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…