2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Evet vücut nasıl alışırsa öyle gidiyor. Terleyince çocuğun arkasına mendil sokuşturanlar ona iyilik etmiyor mesela. Yarın çocuk okula gittiğinde koşup terliyor. Arkasına mendil sokacak biri olmaınce ne oluyor tabiki grip ya da nezle.

canım gecmıs olsun dr bana sab sımplex verdı ıse yaradı sanırım 3 gundur kızım daha rahat

Sağ ol canım. Senin yavrucuğuna da çok geçmiş olsun. Allah şifa versin ona. Yavrum benim, inşallah o acıları bir daha yaşamak zorunda kalmaz. Dün eczaneden humananın kimyonlu rezene çayını aldım. Artık her yolu deniyorum ne yapayım. Eczacı sas sımplexi tavsiye etti. Nurse diye bir ilaç kullanıyorum dedim. O bile fayda etmediyse sab'tan da çaydan da fayda görmez dedi bana İki gün ialcı vermedim nasılsa faydası yok diye. Sancıları daha sık ve şiddetli olmaya başladı. Yeniden kullanmaya başladık biz de. Son çare acı elma yağını deneyeceğim artık...Gazını çıkaramıyorum, omzuma alır almaz kusmaya başlıyor...

Son düzenleme:

İnsan kendi bebeği olunca daha farklı oluyor bakıcidan çok dilim yandı tahmin edebiliyorum malesef.sese alışması ii duru sürekli ses yapıyor ama derin gündüz uykularıni sese alisamadigindan hep bölüyor yatıyor bi seste hemen göz açık tekrar uyut yine aynı Allahtan gece uyuyor.rezeneyi 30cc su içine 1çay kaşığı rezene atıp bir seferde iciriyorum huzursuzsa 2kez veriyorum

inşallah işe yarar bu arada mercimek bulgur üzüm incir ve fındıkta süt yapımını arttırıyormuş

Hala dogum yapmamis biri olarak cok sikildim aciklik var sanci fln hic bisey yok bana onerebileceginiz biseyler varmi :26::26:

bol yürüyüş bol hurma bol merdiven cıkma doğuma yardımcı olur diyorlar.

Yurudugum yollarin haddi hesabi yok merdiven zaten inip cikiyorum hurmada yedim bi aralar ama cook sikildim ben kaka yapma ihtimalinden korkuyorum bu arada cvpin icin tesekkur ederim gule gule buyut bebegini..

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurudugum yollarin haddi hesabi yok merdiven zaten inip cikiyorum hurmada yedim bi aralar ama cook sikildim ben kaka yapma ihtimalinden korkuyorum bu arada cvpin icin tesekkur ederim gule gule buyut bebegini..

anladım canım.doktorun ne diyor tarih sezeryan falan vericem dedi mi

kızlar kızkardeşimin dügünü yaklaşıyor ve ben halen ne ile istanbula gideceğime karar veremedim.ucağa hic binmeyen biri bebekle binince nasıl olucak bilmiyorum ya,eşimde bizi pek göndermeye niyeti yok.16 saatlik otobüs yolculuguna dayanamaz ben sizsiz ne yapcam deyip duruyor,ucağa binnce korkarsam acap hostesler beni sakinleştirir mi tırsıyorum yahuu

canım benim çok geçmiş olsun üzülmemek elde değil ben kakasını yaparken çok ağlıyor bazen o zaman bile ağlıyorum canı yanıyo die annelik çok başka bişeymiş gerçekten sarılık için bişey diemicem ama kalçasında bişey yok bence bzimde 21inde kontrolümüz var bakalım
bebegin kollarini battaniyenin icinde kalmayiversin kollarini hareket ettirmesi kas gelisimi icin iyiymis.

evet bencede öyle canım ama kollarını çok oynattığı için uykuya dalamıyor sürekli sıçrayıp uykusundan uyanıyor

bebeğim bugün 45 günlük oldu :), gün geçtikçe işler düzeliyor gibi, sıcak ortamı çok seviyor bizimki gaz sorunu olmuyor maşallah, ama farklı bir ortama gidince dünyayı bana dar ediyor karnı gazla doluyor gece yarım saate bir uyanıyor ama inş. oda düzelecek

Son düzenleme:
benım kızımda bır kulağından gecememıstı cnm 3. de gectı ama ben duyduğundan emındım cunku hapsursam gozunu acıyordu. hareketlerınden anlarsın sende. gonlunu ferah tut

bizim kızda seslere tepkı verıyo ama ıkı kez testı gecemeynce ınsan ıster ıstemez ya bera testnı de gecemezse dıye endılesınıo
ama testı gectık ıcım rahatladı Allah ıma şükürler olsun:)

arkadaşlar ya kızımın vajinasından beyaz akıntı geliyo bugün 2 kere gördüm doktor akıntı ve kanama olabilir demişti ama genede endişelendim aranızda yaşayan oldu mu

Kızlar, sizi kalça ultrasonu için ne zaman çağırdılar.Biz 2 aylıkken yaptırılacak diye biliyoruz ama bazıları bir aylıkken diyor.

Kızlar, sizi kalça ultrasonu için ne zaman çağırdılar.Biz 2 aylıkken yaptırılacak diye biliyoruz ama bazıları bir aylıkken diyor.

Bana 1 aylıkken sağlık ocağına aşısı için gittiğimizde kalça ultrasonu çektirdiniz mi dediler ben de hayır dedim. Bir an önce çektirin dediler. Ertesi gün bir hastanenin radyoloğuna gittim, o da çekelim ama henüz erken,iki ay sonra tekrar gelin yine çekelim dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…