2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugün bebeğim iki kez arka arkaya fışkırarak kustu.öncedende az gine kusuyordu ama böyle kötü kokmuyordu ve bu kadar cok değildi inşallah kötü bişey yoktur,

kızlar bugün bebeğim iki kez arka arkaya fışkırarak kustu.öncedende az gine kusuyordu ama böyle kötü kokmuyordu ve bu kadar cok değildi inşallah kötü bişey yoktur,
ıns bısey yoktur canım sen gene takıp et bakalım devam ederse dra gıdersın hem ıcın raahat eder
kızlar, sizi kalça ultrasonu için ne zaman çağırdılar.biz 2 aylıkken yaptırılacak diye biliyoruz ama bazıları bir aylıkken diyor.
canım genelde 2 aylıkken gıdılıyormus bız 3 haftalıkken dr kontrolune gıttıgımızde ıstedı yaptırdık fakat sonuc sorunlu cıktı dr çıft bez bagla 3 ay sonra gel dedı bende çocuk arastırma hastahanesıne goturdum orda da bısey yok ama gene emın degılım bı ay sonra tekrar gorelım dedı abbım evlatlarımıza sıfa versın ıns
tskler canım ..
Evet annelık çok farklıymıs rabbım evlatlarımızla sınamasın bızı onlara saglıklı bı omur nasıp etsın ıns
arkadaşlar ya kızımın vajinasından beyaz akıntı geliyo bugün 2 kere gördüm doktor akıntı ve kanama olabilir demişti ama genede endişelendim aranızda yaşayan oldu mu
dr normal dedıyse problem yok ozaman ..
Canım bana dr bebegın her altını temızledıgınde cınsel organını temızlıcem dıye ugrasma dedı enfeksıyon kapar dahada mesela gunde bı defa yapmaya calıs eger kaka fılan bulasmıssa da fazla ugrasmadan temızle dedı

tesekkur ederım canım ..sab sımplexı bana hastahanede kı bayanlar onerdı sohpet ederken sonra dr a muayeenede kızımın gaz sıkayetı oldugunu bıo gaıayı kullandıgıımızı ıse yaramadıgın soyleyınce bunu verdı ve ılk gunden sıfa oldu kızıma çok sukur..bence bunu bı dene yavrum ya acı cekmesın o kadar

kızlar benim kızımda uyuma problemi vardı internetten fön makinasını deneyin yazıyordu evet dünden beri fön makinasıyla durduruyorun ama bu bir çözüm değil ne yapmam lazım birde açıkçası fön makinası elektrik faturasına çok yansır mı yazarsanız sevinirim

youtbe de uyku ile ilgilil öneriler vardı istersen oralara bi bak.ben kızımı gece 11 gibi banyo yaptırdım yedirdim ışığı kapattım hafif tv nin sesini de kıstım o gece kızım 4 saat kesintisiz uyudu ben kendim zorla uyandırdım karnını doyurmak icin..bebekler cok sıcak ortamdada uyuyamıyormuş acaba cok mu giydiriyorsun yada üstünü cok mu örtüyorsun.

inşallah canım bişey yoktur.dün akşam emzirirken bebeğim kıyafetimi bi kavrayıverdi o kavrama hareketi bile beni mutlu etti gün gectikce yaptıklarıyla ne kadar mutlu olcam hesap edemiyorum.Rabbim inşallah bütün anne babaların cocuklarından dolayı mutlu olmasına izin verir

canm telefona kaydet yada bilgisayara ındır fon makınası sesını arkadasm ole yapmıstı elektrık supurgesı sesıde ıse yarıyor.

Arkadaşlar biz ACD vitamni kullanıyorz ama her veriişimde oğlum baya kusuyo, heryerim batıyo.3gündür vermiyorm açıkçası gaz için kıvranmaları ağlamaları da baya azaldı.vermem lazım ama korkyorum böyle olan varmı

bizim doktorumuzda öyle dedi vajinada doğumdan kalan pudra vardı yüzeysel temizleyin çıkarcam die çabalamayın demişti bide ultrason için 1 ay sonrasına randevu alın dedi bide bizim kontrollerimiz ne zaman kadar sürcek bilen var mı ?

doktormu verdı bu ılacı.bıze sadece d vıtamını damla verdıydı.her vermende kysuyorsa bence arayıp sor .bebegını dısarı cıkaramıyorsan bıle evın gunes aldıgı zaman bıraz bebegı soyup gunes ısıgı almasını saglamalısın kemıklerı ıcın ebe oyle demıstı bıze

Onu bi ara bende temizlmeye calismistim sonra vazgctiydim iyi ki vszgcmisim

canım youtube da 10 saate kadar kaydedilmiş fön makinası sesi var. onu açık bırakabilirsin makina çalıştırmaktansa.

yok canım giydirmiyorum herşey tam karnı tok altı temiz gazı yok ama gelgelim uykuda yok yazılanları deneyim bakalım teşekkür ederim yorumlar için

Arkadaslar bende 27 eylul gunu muhtesem doktorum Tahibe Derici'nin ellerinden aldim bebegimi kucagima :) Sabah 6 gibi ufak ifak sancilarla basladim fune.. Hastaneye gittigimde 4 cm acilmam olmustu.. Doktorum saat 9.30 da yatisimi gerceklestirdi ve saat 12:50 de guzel oglum demir artik kollarimda idi.. Dogum sirasinda doktprumun motivasyonu ve yonlendirmesi cok guzeldi.. Size tavsiyem cekecwginiz sancilar icin hazirlikli gidin ve doktorunuzu dinleyin.. Benim doktorum 4 cm olmadan yatisimi yapmasi.. Kesinlikle 1.5 cm acilma oldugunda hasyaneye yat derlerse yatmayin.. Dakikalar gecmek blmez.. Dogumumda hersey cok guzeldi.. Muhtesem ve inanilmaz guzel bir gundu benim icin.. Doktorunuz Tahobe derici olduktan sonra, Allahtan gwlen bie sikintiniz da olmadiktan sonra hicbirseyden korkmadan godin dogurun ))) Benim oğlum Demir yanimda misil misil uyuyor.. Allah herkese bu guzelligi ve özelliği yasatsin...

Bebekle uçağa binmenin en rahat zamanı biz duruyla ilk 23günlükken bindik hep uyudu zaten hostesler kendi kemerinide bebeğin kemerinide bagliyor bebeğini istedigin pozisyonda kucağına aliyorsun ben dik tutmustum onlar takıyor kemer derken basit birsey sonra ister yatır ister kaldır sıkıntı yok emzirecegin zamanda şöyle sana bi örtü verirler ustunu ortersin kesinlikle uçakla git duru 22 aylık olacak 17 defa uçtuk asla aracla uzun yola gitmem uçak hem rahat ki duru 4 aylıkken emmeyi bıraktı biberon almadi bezde salladık uyudu emzirdim bi yolculukta uçakta tektik açıktı susmadan agladi hostesle bezde salladik emzirdim dusun yardımı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…