2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

az kaldı güzellik az daha sık dişini.sağlıklı olunda gerisi sabretmek olsun. öpüyorum ikinizide

ay ay ay ay :))) Allah hayırl uğurlu etsin.sağlıkla keyifle büyüt evladını inşallah. çok geçmiş olsun

Allah yardımcın olsunç sağsalim kavuşun birbirinize inşallah. bize de güzel resimler atmayı unutma:)

Çok düzenli geliyor ortalama 10 dakikada bir neredeyse. doğum ağrısı adet ağrısına benzemiyor mu kızlar bu aynı gaz sancısı şeklinde. ishalimde iyice arttı. sancı girincede yarım dakika sürüyor.

geçmiş olsun güzel anne ben hiç emziremedim hala daha emmiyor. sabah gece hiç vazgeçmeden sağp biberonla besliyorum kızçemi. sarlık olmadık be sebeple. uyurken bile dayadım biberonu. Allah şifa versin. kolaylık versin inş

Aysecim hayirlisiyla sense mi kucakladin kizini be kadar mutlusundur simdi ALLAH anli babli buyutsun sutun bol olsun
Biz yakiniz birbiimize nerde yaptin dogumu egepolde mi 9luldemi

Tatlim herkeste ayni olmaz ki 40haftadasin her turlu sancinin onemivar heleki duzenliyse had I hayirlisi olsun simdiden:26:

herkese günaydın bekleyen kervanındanım artık hamile takvimimde çıkmıyor 41 haftadayım bakalım kızım ne zaman gelcek

günaydın hanımlar dün kontrolümüz vardı doktor bebeğin eşinin kireçlenmeye başladığını kilosunun az ve 10 gün geriden geldiğini söyledi daha 32+5 haftalığız bilgisi olan varmı acaba

Belimden vurmaya başladığına göre benim bebiş hazırlıklara başlıyor gibi hadi bakalım hayırlısı.

Kizlar biri bana dogurmadigimi soylesin 6 dan beri belom agriyo 4 defa farkli zamanlarda kasiklarima bicak saplandi 30 40 sny surdu.dktora gidesim vR ama utaniyom

Kısmet böyleymiş napalım 3 gün daha müsade ediyoruz gelmezse yapacak bişey yok . yalnız benim hastanede eşimi almıyolarmış ameliyata korkuyoruz biraz yalnız olmaktan orda uyanık olacağım için

Bizim hastanemiz de eşleri içeri almıyor. Çevremde duyduklarımdan sonra bana isabetli bir karar gibi geldi. Arkadaşlarımın anlattığına göre destek olacağına köstek oluyormuş esler; ya ağlayıp titreyip eşlerini daha cok korkutuyorlarmış ya bayılıp doktorları yoruyorlarmış :))

kızlar diyelim ki 38 . haftada doğurduk.2 haftalık iznimiz boşa mı gidiyor yoksa sonrasına aktarabilyor muyuz?

Erken doğumlarda izin sonraya aktariliyormus. Bu arada ben istirahat raporumu aldım, alırken tatile denk gelen kısımların aktarılıp aktarilmayacagini sordum okula, herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum; aktarılır herhalde dedi. Yani yine net bir yanıt almadım. İsin tuhaf yani okula ne zaman döneceğimi de bilmiyorum 😄

Evet canım 2.ye hamileyim, ilk bebeğim 1 yaşını yeni bitirdi, şuan annemlerdeyim eşim ve annem ilgilenyor, eve gidince bakalım ne olacak.

Ayy sanki senin bebiş geliyor gibi canım yaa hadi haırlısı..

günaydın hanımlar dün kontrolümüz vardı doktor bebeğin eşinin kireçlenmeye başladığını kilosunun az ve 10 gün geriden geldiğini söyledi daha 32+5 haftalığız bilgisi olan varmı acaba

Canım banada söylemişti, plesenta yaşlanması diyorlar ona, bebeğe vitamin gitmesini engelleyip erken doğuma sebep olabiliyormuş, doktor takibinde hayırlısıyla kucağına aırsın inş
.

Kizlar biri bana dogurmadigimi soylesin 6 dan beri belom agriyo 4 defa farkli zamanlarda kasiklarima bicak saplandi 30 40 sny surdu.dktora gidesim vR ama utaniyom

Canım kesin emin olmadan gitme derim, çünkü doğum başladıysa ilk gebelikte suniyi veriyolar, benim 4cm olmasına rağmen suni sancı vermişlerdi, bu defa tecrübelendim...

bel agrisi yiyor beni geceden beri.dus aliyom sonra rahat ediyom ama gene basliyo

Sen tecrubelisin dogum agrisini ayirtedebilirsin bu tecrubesizlik korkutuyor beni biraz.idare ediym simdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…