2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Allah bir avazda kurtarsin canim cok sevindim tam gununde gelecek insaallah yavrun:))

Canim bol bol rezene ic Allahin izniyle bebeginde gaz kaka sikintisi olmayacak senin de sutun de bol artis olacak insallah
6 aydan once sut disinda agzindan birsey verme.Yada 5 bucuk aydan once en az.

canım belki şu dakikalarda doğurmuşsundur. İnşallah sende bebişinde çok iyisinizdir.

öncelikle doğum günün kutlu olsun. bir çoğumuz bekliyoruz ve stresli günler geçiriyoruz yanlız değilsin merak etme ve canını sıkma :))))))))

her şeyin üstesinden gelirsin merak etme. no panik :)))

Kızlar merhaba. Biliyorsunuz, ben de hepinizi takip ediyorum ama nadiren yazıyorum. Bugün kontrolüm vardı benim de ve iki haftadır nst'de sancım çıkıyor. Geçen hafta doktorum daha çok erken 36 haftayı yeni bitirdin; fazla yürüme, kendini yorma, bol bol otur, yat dedi ve magnezyumu günde ikiye çıkardı fakat gelin görün ki, bugün de nst de sancım çıktı. Doktorum dayanabildiğin yere kadar dayan;dayanamadığın yerde gel, sezaryen yapalım dedi ve bebek ne kadar içerde durursa o kadar iyi dedi. Bu son dediğine katılıyorum. Bebek ne kadar durursa o kadar iyi gelişimi için ama ağrıya, sancıya pek dayanacak gibi de değilim. Üstelik 3,5 yaşında bir oğlum var ve nereye kadar yatabilirim ya da oturabilirim? Şimdi bana doktor p.tesiye kadar bekleyelim diyor. Cuma günü tekrar kontrole gideceğim. Sizce Pazartesi doğuma alın artık diyeyim mi? Çünkü kararı bana bıraktı. Pazartesi 38+0 oluyorum. Bebeğin gelişimi de kilosu da çok iyiymiş. Kararsız kaldım ama iki hafta dayanabileceğimi de hiç sanmıyorum. Ne evin işini yapabiliyorum ne de oğlumla ilgilenebiliyorum. Neredeyse hiçbir şey yapamıyorum ağrıdan

bende eylül ayında doğum yapacağım . bebeğim bir türlü doğum pozisyonunu almadı . benim durumumda olan varmı ? çok aşırı stres yaptım 20 eylülde sezeryanla alacaklar bir şey olacak korkusundan uyuyamıyorum .

Canim bende ayni durumdayim 37. Haftadayim sancilarim basladigi icin dr. yakin takibe aldi. ama bebegin ters duruyor die bisy olmaz tek dezavantaji sezeryan o da hayirlisi olsun sakin korkma oyle daha rahat demek ki bebislerimz:)

Canim bende ayni durumdayim 37. Haftadayim sancilarim basladigi icin dr. yakin takibe aldi. ama bebegin ters duruyor die bisy olmaz tek dezavantaji sezeryan o da hayirlisi olsun sakin korkma oyle daha rahat demek ki bebislerimz:)

İnternette biraz araştırma yaptım .. Okudukça evhamlandım doktorumda sagolsun hiç destek olmuyor . Sezeryandanda korkuyorum ben işin kötü tarafı .ne yapacagımı şaşırmış durumdayım 2650 gram kilosuda az geldi bana ((

canım kilosu gelişimi iyiyse yani 36dan sonra bebekler için miladında derler bak düşünmen gereken başka bir evladında varmış bence agrında varsa artık kavuş yavruna

canım benım bebeğimde 36+4 2650 gr dı şimdi 37+2 yi bitirdik bugün ama nekadar oldu bilmiyorum evham yapma RABBİME gönlümden geçeni hayırlı eyle die dua et sezeryandan da korkma derdi veren dermanınıda verirmiş

MERHABA;Benim bebeğim 39.haftada döndü.15 günde bir gittiğim kontrollerde bebeğin konumu yavaş yavaş değişiyordu.sabırla bekledik.bu arada doktoruma ne kadar bekliyeceğimizi sorduğumda,40 hafta dolana kadar şeklinde cevap verdi.bence moralinizi bozmayıp sabırla bekleyin..

Erken olursa diye korkarken 39. Haftayı da deviriyoruz bizim oğlanın keyfi yerinde, bekle babam bekle, belki bu günleri arayacağız ama artık günler geçmek bilmiyor :-(

Benim doktorum erken alma taraftarı beklemenin anlamı yok dedi .. Döneceği varsada dönemeyecek yani yavrum =(

İzmirli ben malesef kötü bir hamilelik geçirdim mide bulantılarım hiç geçmedi... İstediğim gibi besleyemedim bebeğimi .. Bunada şükür allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin artık...

Hayırlısı olsun .
Tabiki her hamilelik kendine özeldir .

valla canım ben çok iyi besledim seninle aynı haftadayız benimkide 2900 gr çokda büyük farkk yok aslında

iyi geceler kızlar bugün son kontrol vardı dr ultrasonda baktı ve bebeğin başı kanala girmiş kilosuna bakamıyorum dedi boyu 50 cm olmuş kızımın ama çok kilolu bekleme dedi bakalım hayırlısı 9 eylül pazartesi 8 de hastaneye yatışımız yapılacak ve doğum gerçekleşecek.bugünde kadın tutmuştuk temizliğe gelecekti ama kadın bizi yüz üstü bıraktı maalesef bugün annemle temizliğe giriştik ve çoğu şey bitti halılarım yıkamadan geldi yarında bi kaç iş var onlarda bitse çok rahatlıcaktım yaa aklım hep temizlikte.drda bu 1 haftayı yatarak geçir doğumu erken başlatma dedi ama bu gün oturamadım bile annem hep kızdı otur uzan die ama içim rahat etmiyor ki bizden haberler bu kadar kızlar.çok az kaldı bu arada epidural seeryan olcam ve bundanda çok korkuyorum:18::18::18:

Merhaba güzel anneler ve tatlı minikleri,
Biz sezaryen için gün almıştık, 11 eylül, ama oğlum dün gece sabaha karşı gelmeye karar verdi :) su an yanımda uyuyor, ikimiz de iyiyiz çok şükür,sizlerle paylaşmak istedim

Gozunaydin canim nsil oldu peki anlatsana vaktin varsa

Gozunaydin canim nsil oldu peki anlatsana vaktin varsa

Dün gece sabaha karşı 4buçukta suyum geldi canım, ani gelişti biraz... Apartopar hastaneye geldik.. Çok şükür oğlum ve ben iyiyiz.

Epidural sezaryen oldum bu arada...

Son düzenleme:
Dün gece sabaha karşı 4buçukta suyum geldi canım, ani gelişti biraz... Apartopar hastaneye geldik.. Çok şükür oğlum ve ben iyiyiz.

Epidural sezaryen oldum bu arada...

Ay aramizda peak gun farki yok benim minik kizimda supriz yapar mi kilosu fslan ultrasonda soyledikleri gibi mi

Petek senide mi uyku tutmadi
Benim ne yatasim var ne uyuyasim bebeğim dogsun artik ya son haftama girdim ama hala gelmiyor:-(

Maşallah Allah analı babalı büyütsün canım darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…