2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318

cnm benim o testlerde zaten adet günün geçtikten sonra çıkıyor, o yüzden acele etme günün geçtikten sonra, en kesin cevabı kan testi veriyor ama genelde hap kullanımı bıraktıktan 6 ay kadar sonra hamile kalınıyor, hazırlıklı ol cnm boş yere heveslenip,üzülme sonra...

Bende Dr'a gittim bugun kızlar.
Simdi eşimle oturduk Cafe'ye hemen size yazayım dedim.
Benim oğlum aşağı dönmuş ve epey bi aşağı inmiş. Nst'ye girdim. Alttan da muayene etti Dr beni. Açıklık yok dedi rahim ağzı da iyimis. Sadece pozisyon almış. Haftada bir muayeneye çağırdı artık. İki hafta istirahat et dedi. Yani temponu düşür dedi. 37 olsun daha iyi olur dedi. Normal dogum istiyormuyum diye sordu. Bende evet cesaretim var dedim.
Hersey müsait dedi. Çatı da iyimis.
Bende artık çantamı hazırlamalıyım. Bu hafta da oğlumun eşyalarını yıkayıp utuleyeyim yavaş yavaş.
2400 olmus oğlum. Bundan sonra doğsa sorun olmaz ama 37yi beklese daha iyi olur dedi.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Gecmisi okuyamadım artık okurum. Suyu gelen arkadastan piskolataydi dimi haber var mı?

Son düzenleme:
noldu kız

ama o saten geceliksiz olmazkiiii vuhuuu giyermişiz saten gecelik altına bide topuklu terlik

cullumm biraz önce yazdım ama arada kaynadı sanırsam, du tekrar kopyalayım mesajı:

Kızlar günaydın..
Bugün şok üstüne şok yaşıyorum, Allahtan hayırlısı.. piskolatamın doğumu ilkiydi.. biraz önce pedimde gördüğüm bikaç damla kanda ikinci oldu.. Nasıl korktuğumu anlatmamın imkanı yok.. vajide kaşıntı ve sivilce gibi bişiler vardı.onlar patlamış, büyük ihtimalle kan ordan geldi. alt tarafa iyice baktım ama kan ve akıntı benzeri bişi yoktu şükür.. Eğer devam ederse gidip bi tahlill yaptırıcam enfeksiyona karşı.. kendi doktorumunda yarınki randevuları dolu olduğundan mecburen cumayı beklemek zorundayım. bakalım artık hayırlısı..

Bu durumu yaşayan ya da bilgisi olan var mı, neden kaynaklanıyo olabilir ?
Çevremdeki bir iki kişi sonlara doğru hafiften vaji şiş gibi büyür, belki ondan yırtılıyodur felan dedi ama size soriiim dedim
:26:

ayy allah napmasın arkadaşını koptummmmm, valla kızlar bizdede baya eksik var halen bide erken doğum riskimde var benimde biran evvel toparlanmam lazım, piskolata hepimizi şok etti,bence halen şoktayız

34-35 olan yavrular siz artık hazırlayın cantaları bende haftaya hazırlayacağım inşallahh maşallah herşeyin yolunda olmasına sevindim
inşallah sağlıkla doğurursun bebeğini

bende olmadı canım çok şükür kanama filan bebeğin hareketlerini takip et azalma filan olursa acilden gidersin doktoruna benim fikrim bu yani

çok güzel haberlerle geldin cnm, maşallah kuzunada hayırlısıyla sende istediğin şekilde raht ve kolay bir doğum geçirirsin umarım.

canım gözünaydınn, çok sevindim güzel haberlerine, inşallah herşey gönlünce olur, Allah'ım hepimizi bi avazda kurtarır inşallah
anamm bu karılar kudurmuş derler doğumamı gelmişler kocaları ile balayına mı

yazyağmuru ne oldu yavrumm
zizagım mesajım arada kaynadı sanırsam. vajiyle alakalı bi durum vardı emin olamadığım, üstteki mesajda tekrar kopy yaptım.

çok duru bikaç damlaydı zizagım. ama vaji girişinde felan bişi yok.. üstteki sivilce gibi şeylerden gelmiş, dikkat edince gözüküyo. ama sebebini çözemedim..

Benimki ayrıldı bile yataktan :) cok da rahat dediğin gibi.
Bende panik oldum gercekten :))
Aynen canım sanki ruyadaydik daha var gibiydi. Simdi telaş sardı beni.
34-35 olan yavrular siz artık hazırlayın cantaları bende haftaya hazırlayacağım inşallahh maşallah herşeyin yolunda olmasına sevindim
inşallah sağlıkla doğurursun bebeğini

Evet canım cok sukur iyimis hersey. Çantayı hazırlayacağım Allah'ın izniyle bu hafta en gec.
İnsan telaş oluyor gercekten.

Gecmis olsun canım. Artık zaten hersey telaslandiriyir bizi. Devam etmez insallah. Devam gelmezse cumayı beklersin sorun olmaz herhalde.

valla bu piskolata herkesi bi hareketlendirdi forumda he ben de sanki 3 haftam kalmış gibi düşünür oldum :) bu arada haber varmı kendisinden, geçişe bakmak zor bu topicde maşallah pek hızlı :)

gözün aydın, herşey güzel, belkide beklicek senin bebiş 37 yi açıklık falan yok madem süper bence daha bekler o, maaşşallah diyelim nazar değmesin

görmedim msjını şekercim, canım böle bişi yaşamadım ben ama sen anlamışsın zaten nerden geldiğini, bi takibini yap, bebişinin hareketlerinide dinle kulağın onda olsun bugün, ters bi durum sezersen boşver kendi doktorunu git başkasına ama rahat olmakta yarar var, sen anlarsın zaten bi terslik olduğunu

valla bu piskolata herkesi bi hareketlendirdi forumda he ben de sanki 3 haftam kalmış gibi düşünür oldum :) bu arada haber varmı kendisinden, geçişe bakmak zor bu topicde maşallah pek hızlı :)

evet evet sanki düğmeye bastı hatun, hepimizde bi hareket başladıyok canım henüz haber yok, muhtemelen aldı bebişi kucağına çıtı çıkmıyo mutluluktan

Canım hemoroit falan oldu mu sende belki o da kanama yapmıştır. Bende iki tane beze oluştu makat cevresinde ama kanama ve agri yok cok sukur.

Kızlar suyum geldi 2 saattir hastanedeyim haftam ileri diye doğumu engellemeyecekler 36+ 0 ım nolur dua edin
rabbim yardımcın olsun canım bu saat oldu belki almışsındır kucagına bile...
hadi bakalım güzel hbrlerle gelirsin inşallah

çok güzel haberlerle geldin cnm, maşallah kuzunada hayırlısıyla sende istediğin şekilde raht ve kolay bir doğum geçirirsin umarım.
İnsallah canım. Benimki tup bebek oldugum icin hep normal olur mu olmaz mı endişesi vardı. Çok sukur su an normal olabilir gibi. Hayırlısı olur insallah hepimiz icin.
canım gözünaydınn, çok sevindim güzel haberlerine, inşallah herşey gönlünce olur, Allah'ım hepimizi bi avazda kurtarır inşallah
.
İnsallah canım. Âmin. Hepimizin dogumu kolay olur insallah.
çok duru bikaç damlaydı zizagım. ama vaji girişinde felan bişi yok.. üstteki sivilce gibi şeylerden gelmiş, dikkat edince gözüküyo. ama sebebini çözemedim..

Belki sivilce parladı canım dediğin gibi. Ama yine de Dr'una gittiğinde söyle iyice incelesin. Hani baska birsey olmasın diye.

Gecmis olsun canım. Artık zaten hersey telaslandiriyir bizi. Devam etmez insallah. Devam gelmezse cumayı beklersin sorun olmaz herhalde.
sağol jaseminim, aynen öyle bi de piskolatayı duyunca iyice endişelendim.. Bi takip ediim bakalım bugün..
bebişim hareketli cullum direk ona dikkat ettim, şükür onda bi sıkıntı yok.. dediğin gibi şikayet artarsa önce sağlık ocağına giderim, o da olmazsa doğru merkeze kendi doktoruma..

Canım hemoroit falan oldu mu sende belki o da kanama yapmıştır. Bende iki tane beze oluştu makat cevresinde ama kanama ve agri yok cok sukur.
makatta vardı 2 tane beze ama o kayboldu kendiliğinden cnm, şimdi vajinin üst kenarlarında birkaç tane sivilce gibi bişi var, sinek ısırması gibi kaşınıyo. o da kanamış ama ben direk kanı görünce panikledim tabi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…