2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Günaydın hanımlar
Bugün Dr randevumuz var
Çok mutluyum

günaydın canlaaarrrrrrrrrrrrrr ve kuzuları
nasılsınız görüşmeyeli? Piskolata ama ben önce doğurcaktım neden yan çizdin sen şimdi Allah hayırlısıyla kurtarsın ikinizi de inş.

günaydın canım bizde cumartesi gidicez sanırım eksik gedik ne varsa bakıcaz
sana bi tavsiyem eminönüne geçerken saraçhaneye uğra park yatak çesidi çok fazla fiyatlarda daha uygun
günaydın cullucuğummm
günaydın canımm naber? kız piskolata doğuruyomuş yahu, aldı beni bir panikkkk, halıları yıkamaya vermemiştim bu akşam onları vercem hemen, bide camları silmemişti geçen hafta bizim teyze bu cuma onları sildireyim komple, tırstım ayol

günaydın canlaaarrrrrrrrrrrrrr ve kuzuları
nasılsınız görüşmeyeli? Piskolata ama ben önce doğurcaktım neden yan çizdin sen şimdi Allah hayırlısıyla kurtarsın ikinizi de inş.

günaydın yavrum hoşgeldin

oo seninn taaa ayın 21inde süpriz bebişler olacaktır mutlaka şaka bi yana herkes zamanında sorunsuz doğursun inşallah

günaydın canım iyiyim çok şükür sızlanmıcam artık dirayetli olmaya kafama takmamaya çalışacağımm sen nasılsın

valla yavrum siz artık başlayın 36. haftadasınız temizlikleri hallettirin çantan hazırdır heralde

piskolata ile rüyadan uyandık resmen sanki sonsuza kadar hamile kalacakmışız gibi geliyor bazen bana

herkese merhaba ,
ben aranıza yeni katıldım , 1.5 sene yasmin kullandım ,
1 ay oldu bırakalı ama biran once bebişim olsun istiyorum ,
daha önceden de hep isityoduk eşimle ama yasmini biraz da mecburiyetten kullanıyodum , (ameliyat oldum )
4 gün var adetime ama daha önceden olmadan 1 hafta once karnımda ağrı olurdu ,
şimdi ise hiç ağrım yok ,
dün test yaptım ama negative çıktı ,
bu arada yumurtlama dönemimde ilişkiye girdik 2 günde 1 olarak , doktor tavsiyesiyle ,
sizce adetime 4 gün kala testte çıkmama ihtimali var mı

ne çantası kız çok komiğim yaa, hala çanta yok ortada, yok tamam bu akşam hazırlıyom sözzz manyak gibi temizliğe kafayı taktım hahah sanki halıları götürcem yanımda aynen yaa piskolata şok gibi geldi bana, bir an uyandım

biraz daha sabredip beklemeni tavsiye ederim, erken gebelik testleri var adete 2-3 gün kala sonuç veren ama ben onu bile adetim 3 gün geçtikten sonra yapmıştım (gebelik testleri idrardan gelen hormona göre tepki verdiği için geç çıkma ihtimali var en erken kanda çıkıyor bu sonuç )ve çıkan sonuç çok güzeldi, tam tamına belli olan iki çizgi. Birde daha hapı yeni bırakmışsın o nedenle hemen olmazsa üzülme, vücudun bi kendine gelmesi gerek, sana tavsiyem bol protein beslen yumurtalıkları besler çünkü, inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamiş olursun sende

kız cullu senden bunu beklemezdim aşk olsun Bak bizim arkadaş 36. Haftada doğurdu kız çantasını hazırlamamış suyu gelince apar topar bi çanta hazırlamışlar bez götürmeyi bile unutmuşlar kocası kızıyodu bu kapı süsünü almayı unutmadın da bezi nasıl unuttun diye bu gece hazırlanıyor o canta

bende kendimden beklemezdim vala yaa, noluyo bana, son haftalara doru hamişlerde bi rahatlık oluyomuş o mu geldi bana ne, bi arkadaşın suyu gelmiş + bide sancı var giderken giyeceği ayakkabıyı beğenmemiş, hayır o değil bunu giycem diye ( bu arada etrafındaki herkes panik ama ) bendede o mu başladı ne, şüphelendim kendimden yok tamam söz ya, bu akşam hazırlanıyo o çanta o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…