2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
kızlar k.valdem uyku seti almıştı hediye..ama bildiğiniz ince sünger içi..malum bebek ekimde doğcak..ben bile donuyorum kışın yün yorganla bebeğin o yorganla yatması mümkün değil..yün yorgan yaptırmak istiyorum..yaptıran varmı? siz uyku seti mi kullanıcaksınız ince olmazmı o?

Bende hem uyku setim var. Hem de yun yorgan yapıyor annem

günaydın güzel anneler bugün dr. kontrolümüz var tekrar renkli doppler yapılacak bebeğe giden damarlarda sıkıntı var bebeğimin kilo alımı 2 hafta geride bebeğin damarlarına da bakılacak bugün inşallah iyi haberlerle geliriz bir de bu gece rahmimde çok ağrı ve baskı hissettim ne olduğunu anlamadım yatarken bacağımı kaldırıp yastığın üzerine atamadım ağrıdan bu gece hep sağ tarafıma yattım sola dönmeye çalışırken hep ağrı oldu yatamadım :KK43:

Kızlar suyum geldi 2 saattir hastanedeyim haftam ileri diye doğumu engellemeyecekler 36+ 0 ım nolur dua edin

dün konuşmuştuk maşallah doğuranımız yok diye çok şükür haftanda bi sıkıntı yok inşallah sağsalim alırsın evladını kucağına dualarımız seninle

Kızlar suyum geldi 2 saattir hastanedeyim haftam ileri diye doğumu engellemeyecekler 36+ 0 ım nolur dua edin

cnm inş. bi avazda doğurursun, senden ve bebekten sağlıklı güzel haberler alırız inş.. allah yardımcın olsun cnm:KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın güzel anneler bugün dr. kontrolümüz var tekrar renkli doppler yapılacak bebeğe giden damarlarda sıkıntı var bebeğimin kilo alımı 2 hafta geride bebeğin damarlarına da bakılacak bugün inşallah iyi haberlerle geliriz bir de bu gece rahmimde çok ağrı ve baskı hissettim ne olduğunu anlamadım yatarken bacağımı kaldırıp yastığın üzerine atamadım ağrıdan bu gece hep sağ tarafıma yattım sola dönmeye çalışırken hep ağrı oldu yatamadım :KK43:

geçmiş olsun cnm benim,inş. güzel haberlerini alırız,artık haftamız ilerledikçe ağrılar artıyor cnm bende bugece uyurken öle bi yatmışım ki sol kolumu koparmışlar sanki his yok,kımşatamıyorum daha yeni yeni kendine geliyor :) minnaklarımızın son yaramazlıkları annesi :)

geçmiş olsun cnm benim,inş. güzel haberlerini alırız,artık haftamız ilerledikçe ağrılar artıyor cnm bende bugece uyurken öle bi yatmışım ki sol kolumu koparmışlar sanki his yok,kımşatamıyorum daha yeni yeni kendine geliyor :) minnaklarımızın son yaramazlıkları annesi :)

:) aynen eşim sıkıntımı görünce bizim oğlan yaramazlıklarına başladı dedi, kol uyuşması da kötü ama neyseki geçici bu sıkıntılarımız herşey onlar için ...

kızlar butikbebede kargo bedava bugun göğüs pedi ne aldınız lansınoh 60 lı12 lira uygunmudur
bebedorun goguspedı ıse 675
eczanede ne kadar fıyatları uygunmudur burda

cnm ben lansinohunkini aldım 15 liraya almıştım. genelde Lansinohu tavsiye ediyorlar. Bebedor hakkında bilgim yok

günaydın güzel anneler ve tatlı minişleri...

bugün çok mutluyuz, işimizde son günümüz yarın raporumuzu alıyoruz ve 32. hafta itibariyle iznimize ayrılıyoruz :) bundan sonra oğluşumla evde takılacaz:) mecburi yatmaya ve oğluşumun hazırlıkları ile ilgilenmeye devam edeceğiz... darısı çalışan annelerimizin başına valla gün geçtikçe işe gelmek çok zorluyor,allah hepimize yardımcı olsun...

Allah hayırlısıyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebegini. İlk hikaye senden gelecek sanırım:)))

canım sağsalim kucağına almak nasip olsun önceikle.. sonrada sana çok geçmiş olsun şimdiden.. Allah size bağışlasın evladınızı.. doğum hikayeni bekliyoruz sabırsızlıkla :)

gunaydın annelerr nasılsınız bu sabah:KK3:
pıskolata allah yardımcın olsun canımm aramızda ıılk doguran sen olucaksın hayırlı haberlerle gelırsın ıns allah:KK16::KK16:
bugun esım ıznlı dısarı cıkacaz havuzlu hana gıdıdcez yıne perde ve park yatagını alıcaz oglusumuzun bıraz zor olucak bu kaburga agrısıyla emınonune gıtmek ama ne yapalım katlanıcaz....
kzılar gecelerı uyuyamıyosanız bı formul gelıstırdım msıl mısıl uyuyorsunuz test ettım onayladım herıflerı yataktan atın:KK9:ıkı gun ayrı yattık mısıl mısıl uyudum dun uzuldum koltuklrda yatmasına gel yat dedım sabaha kadar dırhem uyku uyuyamadım deneyın faydasını goreceksınız:KK1::KK1:

Günaydin kizlaarr..dün ellerimin ici cok fena yanmisti nedenini bilmiyorum birden bire icten gelen bir yanma hissi vardi ama inanin cok kötüydü.karpal tünel sendromu deniyormus buna..bugün kontrole gidecek arkadaslar sorabilirlerse doktorlarina bir sorsunlar lütfen inanin suan gecti ama korkuyorum..doktorum bugün maalesef yokmus aradim.

canım uyku setiyle üşür bebiş soğuk oluyor onlar annem çeyizimde hazırlamıştı bana iki tane bebk yorganı ve yastığı (bizde çeyizde konuluyor da) onlar pamuktan ben zaten alerji sebebiyle yün kullanamıyorum benim kendi kullandığımda pamuk bence yorgancı bulursan pamuk yaptır derim ben çünkü pamuk yün gibi değil yünü her senen yıkaman gerekir ama pamuk yıkanmaz sadece dış kılıfları yıkanır

canım hamileilğin başında vardı bende ellerimin içi de dışı da yanıyordu ve acayip şişmişti ne yaptıysam da geçememişti sonra kendi kendine geçti şükür 1 hafta kadar sürmüştü:KK31::KK31: sana da geçmiş olsun

Ahh kuzum kafayi yicektim aksam..bu nasil bir aci nasil bir yanma buz tuttum suya tuttum ellerimi yok gecmedi hastaneye gittim ellerin su topluyodur dedi doktor ama kadin dogum doktoru degildi normal bir doktordu.bende geri geldim eve ama yok gecmedi gece 2ydi hala ellerim yaniyordu sonra bir dalmisim saat 4 te kalktim gecmisti..ama netten baktim karpal tünel sendromu diye birseymis ve inan korkarak oturuyorum telrar olacak diye..rabbim kimseye yasatmasin canim

pıskolata allah yardımcın olsun canımm aramızda ıılk doguran sen olucaksın hayırlı haberlerle gelırsın ıns allah:KK16::KK16:
bugun esım ıznlı dısarı cıkacaz havuzlu hana gıdıdcez yıne perde ve park yatagını alıcaz oglusumuzun bıraz zor olucak bu kaburga agrısıyla emınonune gıtmek ama ne yapalım katlanıcaz....
kzılar gecelerı uyuyamıyosanız bı formul gelıstırdım msıl mısıl uyuyorsunuz test ettım onayladım herıflerı yataktan atın:KK9:ıkı gun ayrı yattık mısıl mısıl uyudum dun uzuldum koltuklrda yatmasına gel yat dedım sabaha kadar dırhem uyku uyuyamadım deneyın faydasını goreceksınız:KK1::KK1:
ayyy hadi kolay gelsin, ben bi 3 tur yapmıştım oraya:KK1: bugün havada serin şansına iyi gezersin inşallah, erken giderseniz daha çabuk ve kolay halledersiniz, saat 11 den sora dükkanlar dolmaya başlıyo ve kimse güzel ilgilenemiyo seninle tavsiyem hemen çıkın evden miskinlik yapmayın:KK23: Ay kızzz piskolata doğuruyomu, ah kıyamam yaa, Allah yardımcısı olsun güzel annemizin, inşallah çoookk rahat bir doğum geçirir bebişiyle mutlu mutlu gelir burda anlatır
:KK16: Allahım sen büyüksün yardım et arkadaşımıza:nazar::nazar:

Rabbim yardimcin olsun canim..insaallah hayirlica kolayca alirsin bebisini kucagina.haberlerini bekliyoruz :KK16: darisi basimiza insaallah

Pıskolata allah yardımcın olsun canımm aramızda ıılk doguran sen olucaksın hayırlı haberlerle gelırsın ıns allah:KK16::KK16:
Bugun esım ıznlı dısarı cıkacaz havuzlu hana gıdıdcez yıne perde ve park yatagını alıcaz oglusumuzun bıraz zor olucak bu kaburga agrısıyla emınonune gıtmek ama ne yapalım katlanıcaz....
Kzılar gecelerı uyuyamıyosanız bı formul gelıstırdım msıl mısıl uyuyorsunuz test ettım onayladım herıflerı yataktan atın:KK9:ıkı gun ayrı yattık mısıl mısıl uyudum dun uzuldum koltuklrda yatmasına gel yat dedım sabaha kadar dırhem uyku uyuyamadım deneyın faydasını goreceksınız:KK1::KK1:

günaydın canım bizde cumartesi gidicez sanırım eksik gedik ne varsa bakıcaz
sana bi tavsiyem eminönüne geçerken saraçhaneye uğra park yatak çesidi çok fazla fiyatlarda daha uygun

günaydın kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK16:

günaydın cullucuğummm:KK16::KK16::KK16:

canım ben dutlubahçe civarında oturuyorum çevreyolunda..bilir misin? ben güllük sigorta acilin karşısındaki muhammet öztürk e gidiyorum sen nerde oturuyosun hangi doktora gidiyorsun cnm eşinle hemşoymuşuz :)):KK1:

yok canım bilmiyorum tam açıkcası isim olarak duydum da. ben Larada oturuyorum topçular medstar hastanesi Göknur Öztürk e gidiyorum. sivas merkez mi senin bizim yıldızelinden

X