2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318

ayy hakkaten ya burnumdan doğru nefes alamıyorum bide ben ağızdan alıyorum sanırım o da yorgunluğa sebep ıoluyor doğru diyosun
evet ya aramızda 3 gün varmış benle ay sonunu bekleyecek birilerini buluyorum

gunde 2 fıncan kahve ve sıgara içien ben hamıle kaldıgımdan berı kaheden de sogudummmm yalnız içecegım için ama suan yapayım bı kahve barı kendıme uyuzlugum uzerımde çunku akşama eşımın kuzenınn ddugunu var akşam uzerı bı kuafore gıtmem lazım ama içimden hiç bişi yapmak gelmıyoo bu koca gobekle sıkıldım dıcem ama Allahımın gucune gıdıcek dıye korkuyorum 41 kere maşallahım kalmış ama bu hamılelıgın en zor 2 gununu gecırıyorum gogsumun altına dayandı kızım ıyıce gece dıonemk cok zor

Selam biz geldik minnak oğlumla...oğlumla akıllı akıllı okulumuza gidiyoruz seminerimizi alıp evimize geliyoruz...ama bu arada bayağı acıkıyoruz...

arkadaşlar dün doğum için pijama takımı aldım loğusa takımı..büyük beden eve geldim denedim karnıma oturuo..v yaka.düğmelide değil...işimi görür mü yoksa boşuna mı aldım dersiniz

ben de alayım dedim doktorum erken doğum kasılman var sakın uyarma göğüs uçlarını dedi..yumuşadımı uçları? acı filan yoksa 35. haftamdan sonra ben de alayım diyorum fiyatı ne kadar? bi de zeytinyağıda iyi geliyo dediler deneyen varmı acaba

cnm sen baya ilerlemişsin maaşallah..artık kesmen gerek bence zaten sonrası oluruna kalmış benimki de 34. hafta bitince kescekmiş..ben yenmeme rağmen hala sıkıntı yaşıyorum birlikte olurken..doğum sonrası travma olabilir dedi doktorum onu göze alamam bir daha..[/QUOTE]

Çok şükür cnm bu zamana kadar geldik..bende vajiyi yendim ama birlikte olurken ve muayenelerde sıkıntı yasiyorum..bu arada bu göğüs kremini bende almak istiyorum.bende daha hiç süt gelmedi,gögüslerimde büyümedi ve çok kücükler,acaba sut olusumuna engel olurmu kızlar?

a.slm cnm hosgeldin. afiyet olsun.. ayaklarını tuzlu suya koy biraz iyi gelir.. bebişimizin dolabıda hayırlı olsun güle güle kullanın, ayy cicili bicili kıyafetlerrr ne güsel yaa :)
ayy hakkaten ya burnumdan doğru nefes alamıyorum bide ben ağızdan alıyorum sanırım o da yorgunluğa sebep ıoluyor doğru diyosun
evet ya aramızda 3 gün varmış benle ay sonunu bekleyecek birilerini buluyorum
bende aynı bi de bnm burnumda yara olmuştu yanlarını tutarak yattığım için. o da gece genzime akıyodu mahvetti beni. halen akıntı var bakalım ne zaman düzelcek.. bedenim bu kadar kiloyu daha önce görmediği için kendimi çokk hantal hissediyorum özellikle yatarken. sıcaklarda çok kötü çarptı zaten şimdide hava bi sıcak bi soğuk.. 0 da etkiler.. Allahım yardımcımız olsun..

Çok şükür cnm bu zamana kadar geldik..bende vajiyi yendim ama birlikte olurken ve muayenelerde sıkıntı yasiyorum..bu arada bu göğüs kremini bende almak istiyorum.bende daha hiç süt gelmedi,gögüslerimde büyümedi ve çok kücükler,acaba sut olusumuna engel olurmu kızlar?[/QUOTE]

boncux sende de mi vajı vardı bendede vardı
sez mi olacaksın

arkadaşlar dün doğum için pijama takımı aldım loğusa takımı..büyük beden eve geldim denedim karnıma oturuo..v yaka.düğmelide değil...işimi görür mü yoksa boşuna mı aldım dersiniz

cnm keşke dugmelı olsaydı daha ıyı olurdu

Selam biz geldik minnak oğlumla...oğlumla akıllı akıllı okulumuza gidiyoruz seminerimizi alıp evimize geliyoruz...ama bu arada bayağı acıkıyoruz...
a.slm serabımm hosgeldiniz sefa geldiniz akıllı bıdıkkk büyüyo annesi, yesin yesin de beslensin kuzucuk

Çok şükür cnm bu zamana kadar geldik..bende vajiyi yendim ama birlikte olurken ve muayenelerde sıkıntı yasiyorum..bu arada bu göğüs kremini bende almak istiyorum.bende daha hiç süt gelmedi,gögüslerimde büyümedi ve çok kücükler,acaba sut olusumuna engel olurmu kızlar?[/QUOTE]

aynen cnm bir daha vaji yüzünden eski günlere dönemem..kabus gibiydi..bu arada göğsün küçük olması ve süt gelmemesi süte engel değil tamamen yapısal..yengemin de minicikti göğüsleri şimdi maaşallahı var. bebeği 8 aylık hala fışkırıyor maaşallah...ilgisi yok doktorum da öyle dedi..

fotosunu ekle canım gorelım oyle diyelım sana

slm arkadaşlar
canım çok sıkkın
sizede anlatayım
ben vajınusmusttum
yendim ama sözde yendim
halen tam deil
dün doktor bana normal doğum yap sana ii gelir dedi
çok korktum
zaten sezeryandan da korkuorm iyice psikolojim bozuldu

hoşgeldin kızzzz nası geçiyo günler örtmenimmmm ay burdakiler hep bi şikayet halindeler yaa, nolcak böle bilmiyommm şarkımı sölesemşaklabanlık mı yapsam bunlara bilemedim hep mi mızmızlar yaa, anne olcaklar bide

Mrb canim hosgeldin..sabah yazini okudum ve hüngür hüngür agladim.benimde 16 haftalik bi kaybim var tabi ben bilmeden onu 2-3 hafta tasimisim..buyuk bi travma yasadim cok sukur gecti gitti.Rabbim bu yavrularimiza uzun sağlikli ömurler nasip etsin.bende bazen hareketsiz oldugu zamanlar aklim cikiyo,doguma kadarda rahat edemicem sanirim..Allah ım hic birimizi evlatlarimizla sinamasin..Oğluşlarimizi da bize bagislasin..

slm canım öle bi sıkıntın varsa ve kötü olacağını düşünüyosan sez. ol madem öyle, korkan kişinin normal doğum yapması çok zor dedi benim doktorum, korktuğun için ıkınmayı vs yapmazsan sende bebişte sıkıntıya girer, korkarak normal yapıcam diyenlerin hepsi mecbur sez. oluyomuş o nedenle o korkuyu stresi çekmeye değmez, normal takıntısını anlamış değilim açıkçası, ne ile rahatsan onu yap, bunuda doktoruna açık açık söle, hayatımızda belki 2 yada 3 kez bu anı yaşıcaz güzel anıların olsun, içinden geleni yap derim dinleme doktoru bilmemneyi

hayırlısı olsu canım inşallah kendi doktorunla yaparsın dogumunu rahat rahat
hoşgeldiniz canım aç bırakma oglunu annesi afiyet olsun

cullucum ne yapalım en nazlı zamanlarımız

Mrb cullucan senin bu dediklerini yapmana gerek yok çünkü zaten çok tatlisin gerçekten .. sabah serap beni ağlatti ama kasiyer maceranda beni yerlere yatirdi..Umarim hep böyle pozitif olursun.Forumun senin gibi birine ihtiyaci var çünkü

fotosunu ekle canım gorelım oyle diyelım sana

nie atamıorm foto yaaaaa

aynen canm çok sıkılo zaten tırsık bi insanım iğneden bile korkuorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…