2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Emzirme atleti almadım. Ondan da alayım bari.
tamam canım en kısa zamanda yüklüyorum :=)
Yükle canım :) cok seviyorum onlara bakmayı.
Herkes aldığını yüklesin kızlar görelim bebislerin cicilerini. Bakmayı cok seviyorum ben.
offf ne ütüymüşşş yaaa ütüle ütüle bitmediii

Bebisin mı sizin mı? Bende bugun biraz utu yaptım.

bebişinkiler bitti sabah yaptımda bizimkileri bitiremiyorum cnm yaa. karnımda feci kasılıyo baskı yapıyo rahme. Allahım sağ salim alsaydık bi kucagımızaa. erken doğacak dıye cok korkuyorummm:18:

iyi geceler annişler
bugün çok fazla kasılmam var kızlar korkuyorum ya çok sık aralıklarla sertleşiyo karnım taş gibi oluyo her yeri ve ağrımda var adet sancısı gibi hafiften çok değil ama ince bi sızı
yarın sabah erkenden gidicem inş doktora inş olumsuz bişi yoktur yarın 36.haftamıza başlıyoruz 38de sezeryana giricem inş o vakte kadar bekler minnakım

bebişinkiler bitti sabah yaptımda bizimkileri bitiremiyorum cnm yaa. karnımda feci kasılıyo baskı yapıyo rahme. Allahım sağ salim alsaydık bi kucagımızaa. erken doğacak dıye cok korkuyorummm:18:

cnm aramızda 1 gün avrmış senin yazını okudumda şimdi bu aksılmalar artması normalmiş biraz rahatladım ama yarın yinde gidiyim ben ya bi nst ye gireyim çok oldu bugün belkide 10dk az aralıklarla giriyo sancı

canım sancı nasıl yani bilmiyorum ama benim iğne batması gibi alt tarafıma .sonra kasılmalar bende de o kadar çok ki geceleri uyandiriyor bazen canımı yakıyor

canım sancı nasıl yani bilmiyorum ama benim iğne batması gibi alt tarafıma .sonra kasılmalar bende de o kadar çok ki geceleri uyandiriyor bazen canımı yakıyor

cnm sancı dediğim sanırım yani ilk gebeliğimden de aklımdan kaldığı kadarıyla böyle bi sertleşme oluyo ama tüm karnım taş gibi sert oluyo az sürüyo ama hafif ağrıylas birlikte hani regl olucakmışız gibi o iğne batmalar arada oluyo bnmde buarada sende hafta oalrak öndesin inş sağsalim hayırlı vakitte kucaklayalım kuzularımızı

cnm korkma bişi yoktur hepimiz yaşıyoruz aynı şeyleri. ben ütü yapıyodum azıcık dınleneyım kalanını yaparım dıyodum ama cok fecı kasılıyorum şu an taş gibi oluyo karnım. ortalığı toplayım yatıcam. şunuda söliyim bende iki gün üst üste nstye girdim hiçbişi çıkmadı korkutma kendını

inş cnm aslında çok rahattım bu ikinci bebşim inş sağlıkla kucaklayalım evde bitane daha olduğu için hamişliği anlamadn geçiyo zaman ama ne biliim bugün bu kasılma olayıı artınca gerildim

kızlar bende 33+ 2 deyim 3 günden beri rahattım fakat bugün yine kasılmalar vardı çok baskı yapıyor o an yürümekte zorlanıyorum kontrrolümde haftaya beklesemmmi gitsemmi ben ünv. hastanesine gidiyorum orda poliklinikte nst ye koyarlarmı sizce..?

slm cnm bende aynı durumdayım bugece oldu ama öncedende kasılmalarım başlamıtı ama bukadar değildi yarın bi devlete gidicem normalde özelde doktorum ama kontrolüm haftaya kendini ansıl ii hissediceksen öyle yap cnm nst ye sokarlar büyük ihtimal

benım karnım çokk buyuudu yaaaa kızlar 2 gunde bu kadar fark oldu göğsumun altına dayandıı artık ne bıleyım dahada mı buyucek

Canım hepsini bi kerede yapmasaydın. Bende bugun 2 gömlek ütüledim dinlendim, sonra 3-4 tshirt gene ara verdim, sonra bi kac pantolon. Bu şekil biraz yapıp sonra da bıraktım. Yarın öbür gun gebe yaparım.
Yorma kendini cok.

benım karnım çokk buyuudu yaaaa kızlar 2 gunde bu kadar fark oldu göğsumun altına dayandıı artık ne bıleyım dahada mı buyucek

Benim de sanki günden güne daha da büyüyor. Bebgim kac kilo oldu diye cok merak ediyirum. Kısmetse çarşambaya randevumuz.

Gunaydin annisler bizde 32+2 yz bugun. Dun gece hic uyumadim 2den dorde . Sizde uykuszmusnz ufacik seykeri takiyorum . Kizm 4 yasinda kresiyle ugrasyrm. GereksZ taktmmmmm.off simdide okula gidicem

Gunaydin annisler bizde 32+2 yz bugun. Dun gece hic uyumadim 2den dorde . Sizde uykuszmusnz ufacik seykeri takiyorum . Kizm 4 yasinda kresiyle ugrasyrm. GereksZ taktmmmmm.off simdide okula gidicem

bende de aynı durum var canım kendim gibi birini görünce atlıyorum hemen...,,,
benim kızım da 2009 ocak doğumlu ve anaokuluna vericem bu yıl devlete vermeyi düşünüyorum..
sabahçı mı öğlenci mi versem bilemedim
dün ütü yapmıştım bayağı terledim ve üşüdüğümü hissettim gece boğaz ağrısı ile uyandım 2 saat yatamadım...

günaydın kızlar nasılsınız ben dün gece ayaktaydım çok karnım ağrıdı kızım da çok hareketlendi bi değişikti dedim şimdi suyum gelcek bu gece doğuracam..çok korktum..ya ağrıda bi değişik sancı gibi nasıl anlatacağımıda bilemedim ama kötüydü çok korktum..şimdi uykusuzum dükkandayım ah ahh bi doğursak hayırlısınla

İnş. geçer cnm, bu arada benim dr. 130 sınırımız olsun dedi diyete devam ediyorum, erken doğum riskimden dolayı minişimin kilo alması için de her ara öğünüme ceviz ve badem ekledi, karbonhidratla bebek kilo almıyormuş. Açlık şekerim iyimiş ama ölçümlere devam ediyorum bir hafta sonra yeniden kontrole gideceğim. Allaha şükür diyet düşürmüş değerlerimi ilk yüklemede 200 dü değerim diyete devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…