2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
İnş. geçer cnm, bu arada benim dr. 130 sınırımız olsun dedi :KK43: diyete devam ediyorum, erken doğum riskimden dolayı minişimin kilo alması için de her ara öğünüme ceviz ve badem ekledi, karbonhidratla bebek kilo almıyormuş. Açlık şekerim iyimiş ama ölçümlere devam ediyorum bir hafta sonra yeniden kontrole gideceğim. Allaha şükür diyet düşürmüş değerlerimi ilk yüklemede 200 dü değerim diyete devam :)

çok sevindim canım.. hadi bakalım besle o zaman tosuncuğunu sen :)) diyetlere devam, böylece bizde çok kilo almamış olcaz çok şükür :))

Benden de bugun erkenci bir Günaydın herkese.
Simdi kahvaltı hazırlayacağız oğlumla. Kociş de kahvaltı edip çıkacak.
Herkes uykuya dalma sorunu çekiyor anlaşılan. Bende bir sag bir sol derken saatler alıyor uyumam.
Sabah da namaza kalkıyorum sonra dalamiyorum tekrardan.

Son düzenleme:
iyi günler hanımlar.nasılsınız.genelde sıkıntılar hepimizde aynı.alllah sağlık versin bebişlerimize.Bizimde bugun dr kontrolumuz vardı.Bebeğimiz başı 3 hafta önden gidiyormuş.dr.bizi biraz korkuttu.2 hafta sonra tekrar gel bakalım olmalı başka yere sevk ederim dedi.telaşlanma genetikde olabilir dedi.söylemesi kolay tabiki.2 hafta geçmez artık bu durumu yaşayan varmı hanımlar.

merhaba canım
bende başından beri aynı problem var kendi doktorum haricinde 1 prof. , 2 kadın doğum uzmanına başvurdum hepsi aynı şeyi söyledi.hepside 2li 3lü taramalar normal büyük ihtimal genetik bunları düşünme dediler.şuan sadece sağlıkla kucağıma alacağım günü bekliyorum inş genetiktir hepimizinki.benimde dün kontrolüm vardı kordonu boynundaymış.şekil itibariylede olabileceği en kötü pozisyonda dedi doktorum.bakalım haftaya tekrar çağırdı şekline yine bakıcaz düzelme varmı diye çatı muaynemi yapıp eldeki veriler göre sezaryen veya normal doğuma karar verecek Rabbim hepimize yardım etsin:nazar:

günaydın herkese... o kadar kötü rüyalar gördüm ki bu gece bütün gün etkisinden kurtulamayacağım...

kızlar ya şuan garip bi halsizlik var elim ayağım tutmuyor gibi neden olmuş olabilir

Cnm dogum oncesi 8 hafta 40 hafta baz alinarak geriye dogru sayilinca hak ediyoruz, yani 38 de dogurunca 32 de hakettigimiz 8 haftanin 2 haftasi direk yaniyor. İzinlerinizi ona gore hesaplayip ayarlayin

ben 39.haftada doğum yapıcakmışım doktor dedi sezeryanla.o zaman kaçıncı haftada izne ayrılayım kafam karıştı şimdi :26::26:

Kızlar günaydın :)) geceleri tık sesine uyanıyorum ve hiç derin uyuyamıyorum , bide akşam karpuz yemiştim sabaha kadar karnım fazlasıyla kasılmış halde kaldım :KK43: gaz yapıcı şeyleri yemek de inanılmaz rahatsızlık verio , zaman giderek daralıo bakalım nasıl doğurucaz ?

Günaydınnn annişlerimmm ve bebişlerimmmmmmm :KK55::KK55::KK55:
Bugün herkes erkenci galiba, ben biraz geç girdim kocişi yolladıktan sonra kv ile birer kahve içtik.
şimdide kahvaltımızı hazırlıcaz.:nazar:
Siz neler yaptınız bakalım, nasılsınız ?

ben 39.haftada doğum yapıcakmışım doktor dedi sezeryanla.o zaman kaçıncı haftada izne ayrılayım kafam karıştı şimdi :26::26:

bence durabilirsen 37. haftaya kadar dur 2 hafta evde olursun sonra 39da doğum yaparsın sadece 1 haftan yanmış olur

merhaba canım
bende başından beri aynı problem var kendi doktorum haricinde 1 prof. , 2 kadın doğum uzmanına başvurdum hepsi aynı şeyi söyledi.hepside 2li 3lü taramalar normal büyük ihtimal genetik bunları düşünme dediler.şuan sadece sağlıkla kucağıma alacağım günü bekliyorum inş genetiktir hepimizinki.benimde dün kontrolüm vardı kordonu boynundaymış.şekil itibariylede olabileceği en kötü pozisyonda dedi doktorum.bakalım haftaya tekrar çağırdı şekline yine bakıcaz düzelme varmı diye çatı muaynemi yapıp eldeki veriler göre sezaryen veya normal doğuma karar verecek Rabbim hepimize yardım etsin:nazar:

Allah hepimize kolaylık bebeklerimize saglık versin inş.sende hızlı hareket etmemeye çalış cnm.cevap verdiğin için teşekkurler...

günaydın kızlar biz de geldik kızımla kahvaltımızı yaptık teyzelerimize selam verelim dedik:KK19::KK19:

merhaba kızlar nasılsınız biz yine uykusuz bi gece geçirdik ben her gece dua okuyup yatıyorum ama yine de kabuslarla çığlık çığlığa uyanıyorum sonra da uyuyamıyorum :KK43::KK43::KK43: yazık eşimi de uykusundan ediyorum ne yapsam bilemedim şimdi işteyim zombi gibiyim:KK37::KK37::KK37:

merhaba kızlar nasılsınız biz yine uykusuz bi gece geçirdik ben her gece dua okuyup yatıyorum ama yine de kabuslarla çığlık çığlığa uyanıyorum sonra da uyuyamıyorum :KK43::KK43::KK43: yazık eşimi de uykusundan ediyorum ne yapsam bilemedim şimdi işteyim zombi gibiyim:KK37::KK37::KK37:

hamilelikte yükselen hormonlar buna sebep oluyor canım allah yardımcın olsun her gece kabus gördüğünü düşünmemeye çalış o zaman beyin kabusa odaklanıp yine kabus görür yatmadan önce eşinle sohbet et bebeğiniz hakkında güzel şeyler düşünüp konuşun bak etkili olacaktır o gün bebişini görürüsün büyük ihtimal rüyanda

hamilelikte yükselen hormonlar buna sebep oluyor canım allah yardımcın olsun her gece kabus gördüğünü düşünmemeye çalış o zaman beyin kabusa odaklanıp yine kabus görür yatmadan önce eşinle sohbet et bebeğiniz hakkında güzel şeyler düşünüp konuşun bak etkili olacaktır o gün bebişini görürüsün büyük ihtimal rüyanda

canım o dediklerini her gece yapıyoruzzz mutlu huzurlu daularımı okuyup yatıyorum ne oluyosa oluyo hep çığlık çığlığa uyanıyorum artık az kaldı dilerim doğumla geçerrr bi de geçmezseee:KK53::KK53::KK53:

X