2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318

çok teşekkür ederim canım..benim hep geceleri yattığımda hıçkırıyor gündüz hiç farketmedim

Valla canım ben 20 eylülde bırakmayı düşünüyorum yani 35. Haftamda geriye 3 hafta kalıyo çünkü benim doğum 38 de olcak bide hani 2 hafta uzatcaklarmış ya doğum iznini onuda kullanırsam tam geliyo

tamam canım senin hesap doğruymuş..ben yarın bir daha hesaplattırayım da olmazsa bir hafta neden çalışayım minnakımla vakit geçiririm evimde...annemde gelecek zaten..evi falan temizleriz..

Benim 38. Haftada ya doğum kalan 2 haftayıda sonraya atabiliyorum yani doğumdan önce 6 hafta oluyo doğumdan sonra 12 bide 3 hafta çalışcam onuda ekle doğumdan sonra 15 hafta oluyo tam denk geliyo bugün müdürde beni deli etti zaten 2 hafta çalış diyo bana dedim denk gelmiyo tatile ne dese beğenirsin ona göre denk getirseydin dedi orda dicektim siz ona göremi denk getirdiniz tövbe yarabbim tövbe

çok teşekkür ederim canım..benim hep geceleri yattığımda hıçkırıyor gündüz hiç farketmedim
benımkı masallah cok ıyı uyuyor galıba ben gecelerı hıc hıssetmıyorum

selamı sabahı kestik kuzum..artık mesafe vardı önceden mesafe bile kalmadı artık aramızda..bunlar bunu istiyor demek ki..

baya bı sınırlerını germıs ne yaptı canım bukadar senı sınırlendırecek aman bosver nasıl huzurlu oluyorsan oyle yap ucuncu sahıslar yuzunden kendını uzme

oldu sipariş veriyoruz ya deseydin...

baya bı sınırlerını germıs ne yaptı canım bukadar senı sınırlendırecek aman bosver nasıl huzurlu oluyorsan oyle yap ucuncu sahıslar yuzunden kendını uzme

boş ver kuzu hiç aklıma getiripte germeyeyim seni de...gereksiz insanlardan gereksiz laflar duyduk sadece...

boş ver kuzu hiç aklıma getiripte germeyeyim seni de...gereksiz insanlardan gereksiz laflar duyduk sadece...
sen gerılmede canım ben onemlı deılım bosver artık duymazsın ıste ıyı olmus aslına bakarsan boyle olması gelıp gıdıp daha ck sınır edecektı sımdı bıraz kafan rahat olur

evet karışık oldu da benim elimde olmadan
eşim dr benim.kendisi alırım dedi oldu bittiye getirdi...
daha kendi doktorumla görüşmedim.o ne der bilemem...
zannetmem sorun çıksın..
benim doktorum da iyi mesela nöbetten muaf raporu da verdi erken aylarda
gerçi şimdi öyle bi yasa çıkmış.beta hcg yi göstermk yetiomş,,
ben de arkadaşlarımdan duydum..
daha hala kesinleşmemiş 24 hafta..

bir de şu var okulum kabul etti
şöyle yapman gerekşir falan demedi idarem..
sağolsun mdr kaınvaldesini hep eşime getirio :)
beni değil eşimi arıo hep..

bizim aldığımız bu değil çok benziyor ama adı da farklı
Adı aynı degil mı canım. İkisi de chicco trio enjoy fun travel sistem.

Güle güle kullanın canım. Aldıklarımız topigine koy da görelim aldıklarını :)

senin yazını da daha yeni gördüm canım..
ben de müdrülerden çok çektim eşimden uzakken daha yeni rahat ettim..
hatta bi mdr..hamileyjken atanıp izne çıktım diye soradan sicil notumu sınırtda verdii..
öyle söylenir mi yaa

müdür de müdürlüğünü bilmeeli..
keşke haddini bildrseydin kibarca..

Evet bende oluyor cnm her sabah feci bir kasik agrisiyla uyaniyorum ve gün icindede ara ara oluyor sen kacinci haftadasin telden girdigim icin göremiyorum..

oluyor canım adet ağrısı gibi bıçak saplanması gibi değişik değişik ağrılar giriyor çok uzun sürmüyor ama

mesala bugun sabah göğüs ağrısı ile uyandım allahtan hemen geçti

35 haftam bitti canım. benim gece uyandıkça ağrıdığını hiisediyorum genelde ama geçen gün uzun süre ağrıdı bende korktum, akıntım da oluyor normal mi acaba bu ara çoğladı sanki.. sizde de oluyor mu akıntı ?

kızlar
ben de yatak almak istiyorum
şöyle hiçbir şekilde sallanmayan ve mobilyadan,,
burda 1 istikbal mağazasına bi de bebek mağazasına baktım yok istediğim gibi
internette var mıdır,,
olsa bile marangoza mı kurdurmamız gerekir.
daha etraflıca bakmadım,,,
bellonada falan yada başka seçeneğim ne olabilir sizce vandayız

Cnm dogum oncesi 8 hafta 40 hafta baz alinarak geriye dogru sayilinca hak ediyoruz, yani 38 de dogurunca 32 de hakettigimiz 8 haftanin 2 haftasi direk yaniyor. İzinlerinizi ona gore hesaplayip ayarlayin

Cnm dogum oncesi 8 hafta 40 hafta baz alinarak geriye dogru sayilinca hak ediyoruz, yani 38 de dogurunca 32 de hakettigimiz 8 haftanin 2 haftasi direk yaniyor. İzinlerinizi ona gore hesaplayip ayarlayin

Yok canım yanmıyo benim arkadaşım direk eklettirdi

bi sonraki şeker yüklemesi artık doğumdan 3 hafta sonra olcak.. senin şeker değerin normale dönmüşmü die bakcaklar..
açlık 85-95 tokluk 95-140 arasi ise bi problem yoktur canım, diyet işe yarıyo demektir.. inşallah doğumdan sonra geçer bu şekerli hallerimiz :)

ben bgn gittim ama ultrasona girmedm bi daha.. haftaya tekrar gideceğim için o zaman bakarız dedi.. beni her hafta çağırdı artık doktor, her hafta NSTye giriyorum.. bugün güzel çıktı sonuç çok şükür.. inşallah seninde iyi geçmiştir kontrolün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…