2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Selam cici anneler ben bugün işe başladım.Herkes izne çıkmaya başladı ben çalışmaya...:KK37:Öğretmen olduğum için yaz tatili yaptım şimdi bitti tatil 37.haftama kadar çalışabilir raporu aldım 2 hafta seminer çalışmalarına katılacam ki yaz tatilinde yanan doğum öncesinin 2 haftasını kurtarabileyim,malum 6 aya çıkacak diye ümit ettik doğum iznini ama pek ümit yok o yüzden 2 haftada 2 haftadır.Bebeğim 3 aylıkken işe gitme düşüncesi beni şimdiden üzüyor.Ben ona o kadar hasretken birlikte geçireceğimiz anların hayalini kuararken gelde işe git.:KK4::KK4:

MERHABA canım aynı meslekteniz,,
yalnız benim durum biraz karışık oldu,,
ne olacak diye düşünüyorum...
şöyle ki ben şuan 35 haftalık hamilkeyim..aslında 37 ye kadar çalışıp o iki haftayı doğum sorasına aktarabilirm..ancak
ben şimdi heyet raporu aldım 30 gün...
eşim verdi.
e ben zaten eylülün soın haftası doğum yapacağım..
ne olacak bu durumda
ilk hamileliğimde böyle yapmamıştım..
doktoruma sorucam ilk fırsatta...
ilkinde böyle olmamıştı ilk hamileliğimde...

ben alıştım artık nazlı olmasına hatta fazla hareket edince merak ediyorum neoldu diye niye çok hareket ediyor diye:KK9: nazlı kızım benim naz yapıyor annesine:emir_bebek::nazar:
allah iyiliğini versin emi, o da güselmiş :KK9: maşallah senin nazlı kızına :nazar:

Son düzenleme:
evet çok nazlı kızım cinsiyetini bilem 6.ayda öğrendik göstermedi kızım adını zeynep koyucaz rabbim nasip ederse...siz ne koyacaksınız:26:
oy oy oyyy hakkaten nazlıymış, Allahım bebişlerimizi bizlere bağışlasın, adıyla yaşasınlar..:KK16:
bizim 16. haftada %70 erkek demişti doktorum, 1 ay sonraki kontrolümde de kesinleşti. Erkek adam olacağı şimdiden belli sanırım :KK9: Bizde Ayaz koyucaz inşallah..

oy oy oyyy hakkaten nazlıymış, Allahım bebişlerimizi bizlere bağışlasın, adıyla yaşasınlar..:KK16:
bizim 16. haftada %70 erkek demişti doktorum, 1 ay sonraki kontrolümde de kesinleşti. Erkek adam olacağı şimdiden belli sanırım :KK9: Bizde Ayaz koyucaz inşallah..

amin canım..siz çabuk öğrenmişsiniz erkekinizi:KK1: ayaz ismini hep beğenmişimdir inşallah sağlıcakla kucağına alırsın canım ismi güzelmiş adıyla yaşasın ayaz bebek:nazar:

slmlar kızlar nevar ne yok eşimi işe gönderdim geldim

benim bileğim ağrıyor :KK14: hamilelikte oluyormuş su toplaması sonucu falanda filan işte onun dışında iyiyiz şekerim senden ne haber kocişini işe gönderdin demek ya gece insan yalnız çok sıkılıyor o varken atışıyoruz yok tv kavgası yok hiç derdinin bitmemmesi ama yokken de canım sıkılıyor sanki o eve geldimi eve neşe geliyor bi doğursakta bebelerimiz bize arkadaşa olsa

merhaba herkese...:KK42:
hiiiiii nuarinimmmm hoşgeldinnn, şükür kavuşturana :KK16: nasılsın kuzu, bebiş nasıl ?
slmlar kızlar nevar ne yok eşimi işe gönderdim geldim
a.s ezinemmm hoşgeldinn :KK16: sen gönderdin bende gelsin diye bekliyorum, 1 saatimiz kaldı :KK31:
amin canım..siz çabuk öğrenmişsiniz erkekinizi:KK1: ayaz ismini hep beğenmişimdir inşallah sağlıcakla kucağına alırsın canım ismi güzelmiş adıyla yaşasın ayaz bebek:nazar:
dedemizin seçimiydi ismi, bizde beğendik kibar olunca. burda bi arkadaşım var doğumu seninkiyle aynı tarih, o da kız bekliyo ve adınıda zeynep koycaklar inşallah.. kız olcak diye diye kızı getirdi sonunda :KK9: Zeynep çok tatlı sempatik bi isim.. Rabbim bizlere bağışasın, cnm hepimiz sağlıcakla kavuşalım inşallah..:KK16:

hiiiiii nuarinimmmm hoşgeldinnn, şükür kavuşturana :KK16: nasılsın kuzu, bebiş nasıl ?

a.s ezinemmm hoşgeldinn :KK16: sen gönderdin bende gelsin diye bekliyorum, 1 saatimiz kaldı :KK31:

dedemizin seçimiydi ismi, bizde beğendik kibar olunca. burda bi arkadaşım var doğumu seninkiyle aynı tarih, o da kız bekliyo ve adınıda zeynep koycaklar inşallah.. kız olcak diye diye kızı getirdi sonunda :KK9: Zeynep çok tatlı sempatik bi isim.. Rabbim bizlere bağışasın, cnm hepimiz sağlıcakla kavuşalım inşallah..:KK16:

aslında ben pek istemedim ama eşimin adına çok çok uygun sadece 1 harf oynuyor yerinden zeynel zeynep:KK9::KK9: eşimde bu yüzden zeynep istedi çok çok önceden beri kızı olursa zeynep olsun istermiş kıramadım.biizm tüp bebek 6 yıldan sonra geldi dedim sağ olsunda sağlıklı olsunda isim farketmez hadi dediğin olsun:emir_bebek::nazar:

benim bileğim ağrıyor :KK14: hamilelikte oluyormuş su toplaması sonucu falanda filan işte onun dışında iyiyiz şekerim senden ne haber kocişini işe gönderdin demek ya gece insan yalnız çok sıkılıyor o varken atışıyoruz yok tv kavgası yok hiç derdinin bitmemmesi ama yokken de canım sıkılıyor sanki o eve geldimi eve neşe geliyor bi doğursakta bebelerimiz bize arkadaşa olsa
geçmiş olsun canım bende sabahları ellerimde kemik agrısıyla uyanıyorum kan dolaşımıyla falan ilgili sanırım.. şuan ayaklarım balondan farksız bileklerim falan bunada alıştım ama...
eşim ewet evde olsa bi dert olmasa bi dert valla ama gece işte olunca çok sıkılıyorum gündüz gene vakit geçioda gece hiç geçmio:KK50::KK50:

hoşbulduk yazım yagmurum şimdi sessizleşir burası herkeisn kocası geldikçe kalırız bi başımıza:KK43::KK43:

geçmiş olsun canım bende sabahları ellerimde kemik agrısıyla uyanıyorum kan dolaşımıyla falan ilgili sanırım.. şuan ayaklarım balondan farksız bileklerim falan bunada alıştım ama...
eşim ewet evde olsa bi dert olmasa bi dert valla ama gece işte olunca çok sıkılıyorum gündüz gene vakit geçioda gece hiç geçmio:KK50::KK50:

hoşbulduk yazım yagmurum şimdi sessizleşir burası herkeisn kocası geldikçe kalırız bi başımıza:KK43::KK43:

sağol canım benimde öyle çok şiş ayaklarım..evet eşler öyle oluyor ne onlarla ne onlarsız:KK1:

slm kızlar bızde geldk kardeslerm geldı bana kalmaya bana yardım etcekler bıraz temızlık yapcz bugun halılarmz yıkandı yavas yavas yapcz artk bıde kızlar bugun bı arkdsm 7aylık dogum yaptıonu ögrendm cok sasırdm korktm valla sıra bıze gelıyo artk bizde kavussak ya mınnaklara ya

slm kızlar bızde geldk kardeslerm geldı bana kalmaya bana yardım etcekler bıraz temızlık yapcz bugun halılarmz yıkandı yavas yavas yapcz artk bıde kızlar bugun bı arkdsm 7aylık dogum yaptıonu ögrendm cok sasırdm korktm valla sıra bıze gelıyo artk bizde kavussak ya mınnaklara ya

bende hep korkardım 7 aylım doğum yapçam diye ama neyseki 8.aya girdim:KK1: zaten yok düşük tehlikesi yok erken doğum hep bi stres altındayız yahu:26:

aslında ben pek istemedim ama eşimin adına çok çok uygun sadece 1 harf oynuyor yerinden zeynel zeynep:KK9::KK9: eşimde bu yüzden zeynep istedi çok çok önceden beri kızı olursa zeynep olsun istermiş kıramadım.biizm tüp bebek 6 yıldan sonra geldi dedim sağ olsunda sağlıklı olsunda isim farketmez hadi dediğin olsun:emir_bebek::nazar:
uyumu güselmiş gerçekten, dediğin gibi sağlıklı olsunda farketmez kuzum :KK16:
eşler eşler eşler... ben dünden kırgınım halen, bugün sağlık ocağına götürüp getirdi bizi, pek pas vermedim.. şimdi gelince nabza göre şerbet vermeye devam :KK9: bu durumda bizim bi kavga daha başlarsa bende buralarda olurum, yoksa giremiyorum zaten :KK9:

hoşgeldin paniklimmm, insanın kardeşinin olması ne güzel ya.. doğum yapan arkadaşın ve bebişi iyidir inşallah :26: şükür 8. aydayız biz ama hamilelik başlı başına stres, ilk başlarda düşük olurmu tehlikesi, sonra testlerin stresi, sonra ağrıların sancıların stresi, en sonunda doğum stresi amanınnnn :KK9: şükür bugünlere geldik..

Son düzenleme:
sağol canım benimde öyle çok şiş ayaklarım..evet eşler öyle oluyor ne onlarla ne onlarsız:KK1:
aynen olmuyo onlarsızda
selam canım hoşgeldin az kaldı az daha sabır günlerinde dogsunlar inşallah
uyumu güselmiş gerçekten, dediğin gibi sağlıklı olsunda farketmez kuzum :KK16:

eşler eşler eşler... ben dünden kırgınım halen, bugün sağlık ocağına götürüp getirdi bizi, pek pas vermedim.. şimdi gelince nabza göre şerbet vermeye devam :KK9: bu durumda bizim bi kavga daha başlarsa bende buralarda olurum, yoksa giremiyorum zaten :KK9:

ne desem bilemedim canım aman kavga falan etmeyin güzel güzel geçinin
benimkiylede problem oluyo ama bu ara anlayamadıgım şekilde kavga sona erio bi bakmışım kavgadan eser kalmamış bi surat yapamıyorum ya

aynen olmuyo onlarsızda

selam canım hoşgeldin az kaldı az daha sabır günlerinde dogsunlar inşallah

ne desem bilemedim canım aman kavga falan etmeyin güzel güzel geçinin
benimkiylede problem oluyo ama bu ara anlayamadıgım şekilde kavga sona erio bi bakmışım kavgadan eser kalmamış bi surat yapamıyorum ya
oooo ne güzel işte kuzu, surat yapmakta güsel tabi ama zaten çalışıyolar saatlerimiz kısıtlı, en iyisi bi an önce bitirmek. Bizimki bitemedi malesef çünkü tam bittiği noktada geri başladı. sonrada hiçbişe yok gibi yatıp uyudu, bende yere yatak attım öyle yattım. hıh yatmıcam yanına böle durursak :63: amann ezinemm sevdiğin insanla kavga etmekte güsel, insan rahatlıyo ama şu durumda anlamak istememeleri çok gıcık :KK31:

Kızlar biz çıkıyoruz oğluşumla, mecburen yemek hazırlarken yardım edicek bana :KK9: kendinize ve bebişlerimize çokk iyi bakın, fırsatım olursa buralarda olurum zaten. görüşürüz :KK54:

X