2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
hoşgeldin paniklimmm, insanın kardeşinin olması ne güzel ya.. doğum yapan arkadaşın ve bebişi iyidir inşallah :26: şükür 8. aydayız biz ama hamilelik başlı başına stres, ilk başlarda düşük olurmu tehlikesi, sonra testlerin stresi, sonra ağrıların sancıların stresi, en sonunda doğum stresi amanınnnn :KK9: şükür bugünlere geldik..

evet kardes olması güzel bız 3 kızz ben enbuyuk arkds kanamayla gıtmıs doktora bebegın esı düşmüş demısler sezaryna almıslar bebiş 1250grmıs küvezde ıyıymıs etkılendm bız 36 haftalık oldk artk bakalım bızm oglus ne zaman gelck hergecen gun sabırszlanıyrm korkyrm allhım kucagımıza almayı nasıp etsn bende yarın sabah saglık ocagına gıtcem son tahlıller yapılcakmıs ordanda dok bakalım nasılmıs oglus belkı nst ye baglar artk bımym daha catı muayenesı var hepsı ayrı stres ya ne zaman bebişler kucakta stresler bıtcekkkk

oooo ne güzel işte kuzu, surat yapmakta güsel tabi ama zaten çalışıyolar saatlerimiz kısıtlı, en iyisi bi an önce bitirmek. Bizimki bitemedi malesef çünkü tam bittiği noktada geri başladı. sonrada hiçbişe yok gibi yatıp uyudu, bende yere yatak attım öyle yattım. hıh yatmıcam yanına böle durursak :63: amann ezinemm sevdiğin insanla kavga etmekte güsel, insan ama şu durumda anlamak istememeleri çok gıcık :KK31:
yok ya benin ona dayanamadıgımı bildigi için biraz bunu kullanıo o kötü benim açımdan Rabbim kimsenin yuvasının huzurunu mutlulugunu bozmasın
Kızlar biz çıkıyoruz oğluşumla, mecburen yemek hazırlarken yardım edicek bana :KK9: kendinize ve bebişlerimize çokk iyi bakın, fırsatım olursa buralarda olurum zaten. görüşürüz :KK54:

tmm canım görüşürüz

hoşgeldin kuzuu
hoşbulduk canımcım
hiiiiii nuarinimmmm hoşgeldinnn, şükür kavuşturana :KK16: nasılsın kuzu, bebiş nasıl ?

a.s ezinemmm hoşgeldinn :KK16: sen gönderdin bende gelsin diye bekliyorum, 1 saatimiz kaldı :KK31:

dedemizin seçimiydi ismi, bizde beğendik kibar olunca. burda bi arkadaşım var doğumu seninkiyle aynı tarih, o da kız bekliyo ve adınıda zeynep koycaklar inşallah.. kız olcak diye diye kızı getirdi sonunda :KK9: Zeynep çok tatlı sempatik bi isim.. Rabbim bizlere bağışasın, cnm hepimiz sağlıcakla kavuşalım inşallah..:KK16:

merhaba canımcım hoşbulduk....şükür iyyim tşler sen nasılsın

evet kardes olması güzel bız 3 kızz ben enbuyuk arkds kanamayla gıtmıs doktora bebegın esı düşmüş demısler sezaryna almıslar bebiş 1250grmıs küvezde ıyıymıs etkılendm bız 36 haftalık oldk artk bakalım bızm oglus ne zaman gelck hergecen gun sabırszlanıyrm korkyrm allhım kucagımıza almayı nasıp etsn bende yarın sabah saglık ocagına gıtcem son tahlıller yapılcakmıs ordanda dok bakalım nasılmıs oglus belkı nst ye baglar artk bımym daha catı muayenesı var hepsı ayrı stres ya ne zaman bebişler kucakta stresler bıtcekkkk
Allah korumuş gerçekten, bundan snrada yardımcısı olur inşallah..
bende cuma gitcem, 34e girmiş olucaz hayırlısıyla. bakalım bana ne dicek, doğum konusunda biraz konuşsak rahatlıcam gibi :KK34:

yok ya benin ona dayanamadıgımı bildigi için biraz bunu kullanıo o kötü benim açımdan Rabbim kimsenin yuvasının huzurunu mutlulugunu bozmasın

tmm canım görüşürüz
görüşürüz canımcımmm :KK54:

hoşbulduk canımcım

merhaba canımcım hoşbulduk....şükür iyyim tşler sen nasılsın
çok şükür bende iyiyim kuzum, eşim gelmek üzere, son anlarda denk geldik yemek hazırlıcam şimdi, inşallah görüşürüz yine. özletme kendini :KK54:

Allah korumuş gerçekten, bundan snrada yardımcısı olur inşallah..
bende cuma gitcem, 34e girmiş olucaz hayırlısıyla. bakalım bana ne dicek, doğum konusunda biraz konuşsak rahatlıcam gibi :KK34:

bende ama dok nomal dıyo panık Atak var yapabılırmym dıym yaparsn dıyo bu zamana kadar geldk cok sukur allah yardımcımz olsn

Kızlar bebek arabası aldınız mı ben henüz almadım kafam o kadar karıştı ki kararsızım travel olsun istiyorum yani ana kucağı da içinde ayrıyetten takılabilir olsun ,çok ağır olmasın istiyorum,şık olsun istiyorum,çok pahalı olmasın yani 700 'ü geçmesin istiyorum,çift yönlü olsun istiyorum,kumaşı falan da poşet gibi olmasın biraz yumuşak olsun istiyorum ama böyle bi araba yok:KK53::KK53: Kararsız kaldıklarım bunlar;
wollex newyork,casual cadillac,baby2go liriac,chicco liteway,mamas papas sola
alan varsa bunlardan birini bişey desin bana nolur

Selam cici anneler ben bugün işe başladım.Herkes izne çıkmaya başladı ben çalışmaya...:KK37:Öğretmen olduğum için yaz tatili yaptım şimdi bitti tatil 37.haftama kadar çalışabilir raporu aldım 2 hafta seminer çalışmalarına katılacam ki yaz tatilinde yanan doğum öncesinin 2 haftasını kurtarabileyim,malum 6 aya çıkacak diye ümit ettik doğum iznini ama pek ümit yok o yüzden 2 haftada 2 haftadır.Bebeğim 3 aylıkken işe gitme düşüncesi beni şimdiden üzüyor.Ben ona o kadar hasretken birlikte geçireceğimiz anların hayalini kuararken gelde işe git.:KK4::KK4:

selam canım hayırlı olsun yeni öğretim yılımız ben de aynı şekilde bugün başladım seminere 2 hafta sonra da izne ayrılacağım hayırlısıyla

selam canım hayırlı olsun yeni öğretim yılımız ben de aynı şekilde bugün başladım seminere 2 hafta sonra da izne ayrılacağım hayırlısıyla

saol canım sana da hayırlı olsun ben de 2 hafta için gidiyorum işte hayırlısı olsun yorucu değil zaten,bugün okula gidince arkadaşlar beni görünce çok şaşırdılar sen hala doğurmadın mı falan diye:KK53:

MERHABA canım aynı meslekteniz,,
yalnız benim durum biraz karışık oldu,,
ne olacak diye düşünüyorum...
şöyle ki ben şuan 35 haftalık hamilkeyim..aslında 37 ye kadar çalışıp o iki haftayı doğum sorasına aktarabilirm..ancak
ben şimdi heyet raporu aldım 30 gün...
eşim verdi.
e ben zaten eylülün soın haftası doğum yapacağım..
ne olacak bu durumda
ilk hamileliğimde böyle yapmamıştım..
doktoruma sorucam ilk fırsatta...
ilkinde böyle olmamıştı ilk hamileliğimde...

evet karışık olmuş niye aldın ki heyet raporu şimdi zaten zorunlu doğum iznine az kaldı1-2 hafta falan,doğumdan sonra izinlerimiz bitince alırdın ya heyet raporu.Allah allah ben biişey anlamadım,aslında tecrübelisin ilk doğumun da değil.

saol canım sana da hayırlı olsun ben de 2 hafta için gidiyorum işte hayırlısı olsun yorucu değil zaten,bugün okula gidince arkadaşlar beni görünce çok şaşırdılar sen hala doğurmadın mı falan diye:KK53:

aynen :))) ve hiç kilo almamışsın dediler uçtum havalara öyle görünmek güzel, gerçekte 10 kilo aldım ama göstermiyorum sanırım, evde de sıkılıyordum bi değişiklik olacak bizim için sohbet ediyoruz zaten

günaydın cnm, afiyet olsun yarasın minişe :) gerçekten tanıdıkla iş yaptınmı bi huzursuzluk oluyo ama illa ordan mı almak zorundasın :26: umarım biz yanılırızda sen gönlüne göresini bulursun :)

evet canım ordan almak zorundaydım aldım..birde sonuçta hediye olunca çok karışamak istemedim..ilerde oda alırsam gönlüme göre olur diye ..yinede beğendim istediğime yakın aldım..araba almadım ama hiç güzel değildi ve çok pahalıydı...yatağımız beyaz renkte ve üzerinde çiçek desenleri var..döşeği nevresimi 740 dedi..babam 500 den fazla vermem ben dede oluyorsam biz kardeş gibiysek eğer sende dede oluyorsun dedi..500 liraya kapattı işi...eğer istesem sonra takım yapabilirmişim..şimdiki evimde oda olmadığı için tek yatak aldım artık...birde gittigidiyorda portatif beşik beğendim 85 liraya onu almayı düşünüyorum..evim dubleks olduğu için aşağı yukarı taşıması iyi olacak...

günaydın herkeseeeee :) ben de sonbaharcıyım, gelio benim mevsimim yavaş yavaş.. dün gece istanbul baya baya soğuktu ben hırkamı çorabımı giydim valla dün :) bitsin bu yapış yapış sıcaklar dimi ama ya.. bu arada sabırsız anne pazar günüde boş durmadı bakın neler yaptı..

Eki Görüntüle 790992 Eki Görüntüle 790993
.

Cok güzel olmuş şişeleri ve kurdeleyi nerden kaça aldın ben de yapmak istiyorum

Kızlar bebek arabası aldınız mı ben henüz almadım kafam o kadar karıştı ki kararsızım travel olsun istiyorum yani ana kucağı da içinde ayrıyetten takılabilir olsun ,çok ağır olmasın istiyorum,şık olsun istiyorum,çok pahalı olmasın yani 700 'ü geçmesin istiyorum,çift yönlü olsun istiyorum,kumaşı falan da poşet gibi olmasın biraz yumuşak olsun istiyorum ama böyle bi araba yok:KK53::KK53: Kararsız kaldıklarım bunlar;

Chicco Trio Enjoy Fun Travelsystem | Babyartikel.de - YouTube biz cumartesi günü bunda karar kıldık ve aldık canım çok şık kumaşı poşet gibi değil hatta iç kılıfları çıkarılıp makinede yıkanabilir italya üretimi bayılarak aldık diyebilirim ağırlığı 7,5 kg. belki biraz ağır gelebilir ama çok kullanışlı fiyatı indirimdeeydi e bebek ten 900 tl. ye aldık siyahını. Chicco Trio Enjoy Travel Sistem Bebek Arabası Coal - e-bebek.com

kızlar sizin akıntılar nasıl..benim kasılmalar halen var bazen sakin baze de yoğun kasılmalı günlerim oluyor akıntım çok arttı..afedersiniz sümüksü gibi nette normal değil yazıyor sizin akıntılar nasıl..bazen idrardan sonra birden akıntı patlaması oluyor su değil akıntı..sizde de oluyormu:44:

Chicco Trio Enjoy Fun Travelsystem | Babyartikel.de - YouTube biz cumartesi günü bunda karar kıldık ve aldık canım çok şık kumaşı poşet gibi değil hatta iç kılıfları çıkarılıp makinede yıkanabilir italya üretimi bayılarak aldık diyebilirim ağırlığı 7,5 kg. belki biraz ağır gelebilir ama çok kullanışlı fiyatı indirimdeeydi e bebek ten 900 tl. ye aldık siyahını. Chicco Trio Enjoy Travel Sistem Bebek Arabası Coal - e-bebek.com

bizde aldık cnm pusetli..ilke bebeden..bu arada ilke bebede indirim var 30 eylüle kadar kıyafetler filan acayip uygun..ve kaliteli..ben de sunny babynin arabasını aldım 999 tl. imiş kampanya ile 575 e geldi..

Ben casual cadillac alacağım kısmetse canım. Bence guzel. Hem hafif. Hem ana kucagi takılıyor. İki yönlü de kullanıyor, fiyatı da cok iyi.

Canım bunun anakucagi pusetin uzerine konulup monte ediliyor degil mı? Ayırıp da anakucagi monte olsaydı bende bundan alacaktım.

bizde aldık cnm pusetli..ilke bebeden..bu arada ilke bebede indirim var 30 eylüle kadar kıyafetler filan acayip uygun..ve kaliteli..ben de sunny babynin arabasını aldım 999 tl. imiş kampanya ile 575 e geldi..

güle güle kullansın bebişin, bayağı indirimli olmuş, bizimkinin de normal fiyatı 1400 tl.ydi 900 ü görünce hemen aldık sadece haftasoınu indirimdeydi

X