2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
selam kızlar nasılnız benim yine misafirim vardı o yüzden giremedim bu arada grip oluyorum galiba hapşuruklarımı alerji sanmıştım ama şu anda boğazım da yanıyor:KK50::KK50: havaların azizliğina uğradım galiba:KK31::KK31:

Soru soranlara cevap veriyorum ortada kimse yok aaa:KK1: Bu arada ben de bişey sorayım ,kanguru ve göğüs pompası aldınız mı?

slm cnm ben chicconun kangurusunu aldım çok hevesliyim inş içinde dururda kullanabilirim:):)
gögüs pompası almadım çalışmadığım içni gerek olmuyo ilkindede kullanmak gerekmedi sürekli emzirdiğim için:):)pompalanarak saklanacak sitim kalmıyodu oğluş cok cokkk çekiyodu hepsini:)

slm kızlar ben geldimmmm:KK16:çok yoğun bi hafta sonuydu. cuma günü benden kahverengi leke geldi apartopar hastaneye gittik nst ye girdim alttan muayene edildi çok şükürki ne sancı ne açılma yoktu. niye geldi öle bişi anlamadım:18: dünde rutin kontrolümüz vardı oğluşumu gördük 2,500 gr olmuş minnakım:KK55:2 hafta sonra tekrar çağırdı çatı muyanesi yapıcak ona göre normal sezeryan karar verecek. ama benım normal doğuma cesaretım yok dedim cesaretlendiririz dedii tırsıyorummmm:18::18:

selam kızlar nasılnız benim yine misafirim vardı o yüzden giremedim bu arada grip oluyorum galiba hapşuruklarımı alerji sanmıştım ama şu anda boğazım da yanıyor:KK50::KK50: havaların azizliğina uğradım galiba:KK31::KK31:

gecmiş olsun canım bebişin nasıl

Soru soranlara cevap veriyorum ortada kimse yok aaa:KK1: Bu arada ben de bişey sorayım ,kanguru ve göğüs pompası aldınız mı?

benn göğüs pompası doğumdan sonra ihtiyaç olursa alıcam her yerde bulunuyor sonuçta o yüzden ilk başta inşallah ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum,kanguru da bana çocuk için rahat değilmiş gibi geliyor çocuğun bacak arasına yük biniyor diye:KK31::KK31:

slm kızlar ben geldimmmm:KK16:çok yoğun bi hafta sonuydu. cuma günü benden kahverengi leke geldi apartopar hastaneye gittik nst ye girdim alttan muayene edildi çok şükürki ne sancı ne açılma yoktu. niye geldi öle bişi anlamadım:18: dünde rutin kontrolümüz vardı oğluşumu gördük 2,500 gr olmuş minnakım:KK55:2 hafta sonra tekrar çağırdı çatı muyanesi yapıcak ona göre normal sezeryan karar verecek. ama benım normal doğuma cesaretım yok dedim cesaretlendiririz dedii tırsıyorummmm:18::18:

senin yina kahverengi lekeymiş benim geçen hafta bildiğin kırmızı kan geldi ödüp kopmuştu ama yaa da senin gibi birşey çıkmadı çok şükür neden oluyor acaba ben de merak ettim..geçmiş olsun bu arada,maşallah bebeğin de çok güzel gelişmiş annesi:KK34:

bebişim iyi çok şükür teyzesi sağ böğrümü delip çıkmaya çalışıyor bu sıralar sıkıldı herhalde içerde:KK1::KK1: senin bebiş nasıl

kız beımkı benı korkutuyo nasıl guclu tekmelr benımkı gunu beklemeden gelecek bana oyle gelıyoo ya hayrlısı

Çok geçmiş olsun canım

senin yina kahverengi lekeymiş benim geçen hafta bildiğin kırmızı kan geldi ödüp kopmuştu ama yaa da senin gibi birşey çıkmadı çok şükür neden oluyor acaba ben de merak ettim..geçmiş olsun bu arada,maşallah bebeğin de çok güzel gelişmiş annesi:KK34:

hadi yaa geçmiş olsun cnm..ben bayagıdır düzenli girmediğim için kaçırdım herhalde..:26:

ben de bu hafta kasıklarda baskı arttı..dr da dedi zaten aşağı inmiş die..bakalım bu hafta işe gitmeyebilirim belki..:KK34:

oturuyorum birine tuttunmasam zor kalkıyorum:KK34:

9. aya girdim ağırlaşmaya başladık hayırlısı bakalım..

şimdi hamile arkadaşlarımı daha ii anlıyorum..insan kendi başına gelmeyince anlamıyormuş..:KK52:

kız beımkı benı korkutuyo nasıl guclu tekmelr benımkı gunu beklemeden gelecek bana oyle gelıyoo ya hayrlısı

ya 37yi doldurmadan gelişimlerini tamamlamadan gelmesinler de benim korkum o erken doğum olur da küveze alırlar yavrum orda ben burda evimde kalırım diye korkuyorum ama bana da benimki erken olur gibi geliyor zaten en son geçen hafta doktora gittiğimde doktorun dediğine göre bebeğin başı baya aşağı inmişti doktor söylemedi ama çevremden duyduğum kadarıyla aşağı inince fazla beklemiyormuş minişler

Son düzenleme:
mrhb kızlar nasılsınızz bende ekım annesı olucam ınsallah merak etııgım sey bebek cantasını ve dogum cantasını hazırlayanlarr icine neler koydunuzzz yardımcı olursanız sevınırımmmm

hadi yaa geçmiş olsun cnm..ben bayagıdır düzenli girmediğim için kaçırdım herhalde..:26:

ben de bu hafta kasıklarda baskı arttı..dr da dedi zaten aşağı inmiş die..bakalım bu hafta işe gitmeyebilirim belki..:KK34:

oturuyorum birine tuttunmasam zor kalkıyorum:KK34:

9. aya girdim ağırlaşmaya başladık hayırlısı bakalım..

şimdi hamile arkadaşlarımı daha ii anlıyorum..insan kendi başına gelmeyince anlamıyormuş..:KK52:

evet canım ama çok şükür bir şey yoktu açılma ya da sancı ama doktorum sana dediği gibi aşağı inmiş dedi bakalım hayırlısı ne zaman gelecekler..evet ben de bayadır düzenli takip edemiyorum inşallah doğuran olmamıştır

evet canım ama çok şükür bir şey yoktu açılma ya da sancı ama doktorum sana dediği gibi aşağı inmiş dedi bakalım hayırlısı ne zaman gelecekler..evet ben de bayadır düzenli takip edemiyorum inşallah doğuran olmamıştır

Benîm bildiğim kadarıyla doğuran yok daha canım:))

:KK9::KK9::KK9: geçecek :KK34:

ah ah canım seni senden başka kimse anlaaz illa söyleyeceksin yada kendi işini kendin yapacaksın başka çaresi yok

hafta sonu herkes eşiyle canım eşi çalışanlar evde oturanlarda böle pc başında

hoşgeldinn kötü bi gün geçirdikte şimdi biraz topladım kendimi çok şükür ani ruh hali degişimleri:KK19::KK19:

sanırım ablandan dolayı oyle oluyo cnm alışınca ama uzme bunaltma kendını

öyle valla..ben de az tırstım ama hayırlısı 2-3 hafta daha dayansalar en azından inş sağlıkla..:KK16:

Son düzenleme:
X