2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
İyi akşamlar kızlar,nasılsınız?Var mı haberler?:KK23:Ben bugün kocişimle babamlarla beraber dışarda kahvaltı yaptım,köy kahvaltısıydı kızımla götürdük:KK56::KK9:Sonra geldik eve uyuduk akşam da yemekte kv lerdeydim ,her gün böyle olsa ya:KK1: Bu arada kızıma minicik bir tulumla patik aldım çok tatlılar:KK16::nazar::emir_bebek:

Kızlar bebişime oda yapmadıgım için sadece baby tech beyaz park yatak almıstım. Şimdi kıyafetlerını falan yıkamaya cıkarınca bır suru esyasının oldugunu fark ettım ve gardolap almaya karar verdim. Sİzce nasıl bır gardolap almalıyım fikir verirseni,z sevinirim....

slm kızlar bugün bebeş için alışverişe gittik oy kış gelyoya kadife tulumlar küçük küçük kadife pantalonlar eşortmanlar bayıl bayıldık geldik eşimle .......

son zamanlar artık canlar sıkıntı olmazı lazım hayat duzenımız degıstı kac aydır agrılarla stresle ugrasıyoruz bır suru gergınlık yasadık ılk uc ay rısklı ıkılı test ayrıntılı usg derken bır cok stres yasadık ve dolduk ama son 1 ay kızlar bunuda atlacaz ıns

aglamakkk yokkkkk gulmek varr yarınlarda yarınlarda bebıslerımız varrrr:KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9: geçecek :KK34:
malesef ki bana da dokunuyo.. bi de ben onunla ne kadar ilgilensemde ondan o derece ilgi göremeyince sadece çekilip bi köşeye ağlamak istiyorum. çünkü anlatabileceğim tek insan kayınvalidem ama onuda üzmek istemiyorum.. aslına bakarsan bişeyleri anlatamamaktan da yoruldum.. devamlı sorun üretiyo gibi görünüyorum ama aslında üretmek değil sadece beklentinin karşılığını alamamak.. İnsanın içi bomboş kalıyo böyle.. :KK14:

aynen bende ezinem, oturup kalkarken, yatarken, bi iş yaparken yetemiyorum artık.. En kötüsü de birilerinden bişeyler yapmasını anlayabilmesini beklemek.. Oflayıp puflasan abarttı oluyo, iş yapmasan yapmak zorunda gibi hissediyosun.. Kendine vakit ayırsan o da olmuyo, hiçbişey yapamıyo kendine gelince canlanıyo dicekler korkusuna.. Bu evde öyle bi sorun olmayacağını biliyorum ama yerimde kim olsa aynısını düşünürdü.
ah ah canım seni senden başka kimse anlaaz illa söyleyeceksin yada kendi işini kendin yapacaksın başka çaresi yok
Çok sessiz kalmış topik haftasonu...
hafta sonu herkes eşiyle canım eşi çalışanlar evde oturanlarda böle pc başında
Mrb kızlar nasılsınız

hoşgeldinn kötü bi gün geçirdikte şimdi biraz topladım kendimi çok şükür ani ruh hali degişimleri:KK19::KK19:

Kızlar bebişime oda yapmadıgım için sadece baby tech beyaz park yatak almıstım. Şimdi kıyafetlerını falan yıkamaya cıkarınca bır suru esyasının oldugunu fark ettım ve gardolap almaya karar verdim. Sİzce nasıl bır gardolap almalıyım fikir verirseni,z sevinirim....
Gardrop da düşünmeniz iyi olmuş,biz beşiğin yanında 3 kpılı dolap da tercih ettik,eşyaları şimdilik rahat rahat sığdı..Kızım odasında hemen kalamayacak ama en azından yeri belli,eşyaları aynı yerde ve daha düzenli..Sunta yerine en azından önünün mdf olmasına dikkat et daha sağlam ve sağlıklı oluyor,yine beyaz tercih edebilirsin..

ıyı aksamlar.dişim cok agrıyor ne yapabılırım arkadaslar ya bı akıl verın:KK43:((((((((((((

Canim öncelikle gecmis olsun icini ferah tut bence hersey yolunda..anlayamadığım 2 hafta geride olması sadece kiloya bakarak mı söylüyor doktorun ben 32+5 te gittiğimde 1952 gr di ve doktorum ölçümlerini yaptı haftasiyla uyumlu dedi kilo konusu ise bazı hafta fazla alır bazı hafta az alır dedi benim de canim sıkıldı simdi ters bir durum yoktur insallah..

evet canım kiloya bakarak söylüyor 2 hafta geride diyor :KK43: senin bebişin kilosu gene iyi gibi bence dr. bişey olsa söylerdi bir de ultrason kağıdında yazıyor değerleri

ıyı aksamlar.dişim cok agrıyor ne yapabılırım arkadaslar ya bı akıl verın:KK43:((((((((((((
Geçmiş olsun,geçtiğimiz haftalarda ben de bu sıkıntıdan müzdariptim,tuzlu suyla çalkaladım pek fayda etmedi daha sonra karbonatlı suyla çalkaladım o daha iyi geldi..malum hamileyken diş hekimi bize yardımcı olamaz diye eczaneye gittim xyol içeren hem bitkisel içerikli bir diş macunu aldım,fırçamı da değiştirdim bir kaç günde hem ağrım hem de diş eti kanamam geçti çok şükür..Ama doktoruna danışarak da fikir alabilirsin.

Geçmiş olsun,geçtiğimiz haftalarda ben de bu sıkıntıdan müzdariptim,tuzlu suyla çalkaladım pek fayda etmedi daha sonra karbonatlı suyla çalkaladım o daha iyi geldi..malum hamileyken diş hekimi bize yardımcı olamaz diye eczaneye gittim xyol içeren hem bitkisel içerikli bir diş macunu aldım,fırçamı da değiştirdim bir kaç günde hem ağrım hem de diş eti kanamam geçti çok şükür..Ama doktoruna danışarak da fikir alabilirsin.

Karanfil koy üstüne bastır dişinle venim 20 mik dişimin ağrısını bile kesmişti tane karanfil

benim zeynep'imede olur teyzesi dimi:KK1:
olmaz annesı cok guzel olurr hemde kız cocuklarına alternatıf daha cokk walla

anamm kuzu teyzesiii nerden buldun bunuuuu evetttt elifin minik kıpırdak ayaklarına göre hemdeee kızz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bittim bunlara ben

kız facede bı ssayfa var satılıyor 35 lıra senın bandana var ya takım olurr:21:

Soru soranlara cevap veriyorum ortada kimse yok aaa:KK1: Bu arada ben de bişey sorayım ,kanguru ve göğüs pompası aldınız mı?

Soru soranlara cevap veriyorum ortada kimse yok aaa:KK1: Bu arada ben de bişey sorayım ,kanguru ve göğüs pompası aldınız mı?

:KK1::KK1:canım bend sana cevap vereyım ama kacma tamammı:KK9:
ben almadım ama gogus pompası almayacagım sımdılık ıhtıyac olursa dogumdan sonra ınsallah ıhtıyacım olmaz ama kanguru alıcam oglumla tek basımıza dısarı cıkarsak tasımak zor olur onun ıcın almayı dusunyorum ama daha bakmadım

:KK1::KK1:canım bend sana cevap vereyım ama kacma tamammı:KK9:
ben almadım ama gogus pompası almayacagım sımdılık ıhtıyac olursa dogumdan sonra ınsallah ıhtıyacım olmaz ama kanguru alıcam oglumla tek basımıza dısarı cıkarsak tasımak zor olur onun ıcın almayı dusunyorum ama daha bakmadım
Çok mersi cnm:KK16: Ben de pompa için acele etmeyeceğim ama kanguruda karasızım,kimileri yenidoğanlarda tavsiye retmiyor,en az 2 ay sonra falan deniliyor bir de bizim bebekler sonbahar kış mevsimine denk gelecekler inş..İnternetten baktım da kangurunun da çok çeşidi var,yazlık kışlık tipi gibi..iyice araştırmak lazım :26:

Çok mersi cnm:KK16: Ben de pompa için acele etmeyeceğim ama kanguruda karasızım,kimileri yenidoğanlarda tavsiye retmiyor,en az 2 ay sonra falan deniliyor bir de bizim bebekler sonbahar kış mevsimine denk gelecekler inş..İnternetten baktım da kangurunun da çok çeşidi var,yazlık kışlık tipi gibi..iyice araştırmak lazım :26:

Kanguru almayı düşünmüyorum ben göğüs pompası alcam süt gelmezse gelmesini sağlıyormuş medela swing alcam inşş:))

Canim biliyorsun bizim besikler ayni bizde oda yapmadik dolap alacak olsamm beyaz 3 yada 4 kapili bisey alirim ileridede rahat kullanilir

yaa terliyorum ve çok akıntım oluyo... günlük ped kullanıyorum.. azar azar gelirse anlamam ki.. ıslaklığını hissetmem gibi geliyo

aynen ter iç çamaşırında ıslaklık goruntusu verıyo bende fark ettım gecenlerde ullanma gunluk ped çok sık iç çamasırı değiştir canım o su gunluk ped fala dınlemez sen anlarsın altından çiş gıbı çişi hıssedersın değilmi onuda hıssedersın anlatılanlar boyle ama benımde ılk olucak bakalım nasıl olucak

X