2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318

galiba beni anlattın..aynı bende öyleyim herşeye alınıyorum yada sinir oluyorum ve sinir olacak kızacak illa bişey buluyorum.eşim bi doğursanda rahatlasan diyor..düngece hep belim ağrısı sancı girdi onu taktım yerimde duramadım sıkıntıdan..eşimin her lafı batıyor her hareketi batıyor hakikat bi doğursakta rahatlasak yoksa psikoloj,m alt üst olacak.eşim bu kadar çok istiyordun bebeği ve bu kadar yıl bekledin niye böylesin diyor bilmiyorum niye böyleyim..

Slm kızlar bebde düğüne gidip geldim:))(( ama ıtırmak çok zor geliyor hep yatadım geliyor yarın okullarda açılıyor bapcam baklım sabretmek zorundayım yoksa çok küçük bırakmak zorunda kalcam allah sabır versin gepimizede((

hormanlardan sanırım kızlar tabı bırazda sıkıldık bu agrılardan sancılardan oyuzzden strese gıryruz gecen gun bende oyleydım esım aradı bısey dedı bende basladım agmaya soyledıgınde de bısey yoktu garıbımın:)bende telı komple kapattım esım eve geldı oturdum saatlerce agladımm kılo aldım agrılarım var hıc bısy yapamıyorum sıkıldım dogacaksa dogsun artık dıye ama rahatladım ıyı geldı yanı

hosgeldın canım amınn
otururken bıle kaburgalarım batıyor yatmadan olmuyor allah yardımcın olsun bu durumda calısmak cok zor

Hoşbulfum canım evt ağrılar da var ve çok çabuk yoruluyoruz buda canımı çok sıkıyor hiç bişey
Ne oturabiliyorym be dolaşabiliyorum üstüne bide çalışmak(((( kendime çok üzülüyorummmmmm:))))kaburga ve sırt ağrılarım benimde başladı iki gündür çok zor gerçekten((;

yok canım uzulme kendıne sonucta herkes cekıyor bunu ben ıkı aydır cekıyorum gıttıkcede sıddetlenıyor ayakta duramıyorum yemek bıle zor yapıyorum sende calısacaksın kolay deıl gercekten allah sıfa versın

zaman azaldıkca sabırda azalıyor dımı
hemde nasıl ya şu 40 günde geçseydi bi 200lerden saydık şimdi günlere tahamülüm yok
canım hepimiz aynıyız inanki biraz önce burda dedim agladım aglıcam diye gittim bebegmin odasına oturdum hıçkıra hıçkıra agladım sanki ortada bişe var zaten oturamıyorum kalkamıyorum eller ayaklar davul gibi hiç inmiolar çok fena oldular iyice hiç bişe yaramıo

amin canım amin

ütü peşine yemek yap duş ve ben yatar kızlarrr artıkkk işler benım için bebek ii değill hemde hiçç çok yoruldumm bennn

o 200 lu gunler daha cabuk gectı sankı gunler azaldıkca gecmıyor gıbı sıkıldık da artık...
ınsan aglayınca acılıyor ıyı gelıyor aglmak

o 200 lu gunler daha cabuk gectı sankı gunler azaldıkca gecmıyor gıbı sıkıldık da artık...
ınsan aglayınca acılıyor ıyı gelıyor aglmak

bencede o günler daha çabuk geçti
agladım ya içim biraz ferahladı ama gene aglasam aglarım o derecedeyim

evet kilo ayrı bir sorun zaten..ben hep bi hamile kalsam oh desem diyordum ama hamilelik hiçte basit kolay değilmiş tabi şikayet değil ben çook bekledim bu bebeği çok mücadele verdim ama hamilelikte başlı başına bir süreçmiş benmde çok ağrılarım oluyor saatim saatimi tutmuyor sanki heran bebk gelecek gibi oluyor zaten yaklaştıkça çok geriliyorum stres yapıyorum off işte kocişlermi anlayamıyor bizmi çok alınganız bilemedim

bazen aglamak gulmekten daha ıyı gelıyor

yok canım sen aglama kotanı doldurdun bugun sana yk artık

yok canım zaten eşim evde biraz önce yakalandım aglarken anlamadıda durumumu ne oldu ne oldu bebiştemi sıkıntı var deyip durdu iyiyim deyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…