2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
ooo maşallah daha benım ortada hazır canta yokk elifinkıler bı cantaya yerleşcek benımkı eksıkler var havadanmkı ezınem ablan gıttı dıyemkı

ablam olmasaydı bu kadar çabuk halledemezdim bende
bilmiyorumki sezinim ya bogazımda dügümlü Rabbim hayıra çıkarsın

hiç bellı olmazz canım bı bakmısın erken gelmişşş hazır mı cantan senın

Amin canimcimm son haftalar güzelde iste yatmak kalkmak oturmak zorlasti iyce bide bu kaburga agrisi fecii ama yavrularimiz icin hersey deger.napalim hayirlica gelselerdi kuzucuklar bi
aynen canım aynen yatmak ayrı dert kalkmak ayrı hele yatarken donmek o daha buyuk dert ama bebıslerımız ıcın katlanıyoruz koca 8 ay gecırdık su 1 ay da sıkarız dısımızı

wayy kokona deseydın kız baya kokos senın bu kayınvalıde desene madem oyle gıt ayda bır ne var ne yok topla gel canım nekadar cok koparsan okadar kar
baska ne eksık canım gerısı ufak tefek yarım saatte halledersın daha zamanımız var ınsallah

ablam olmasaydı bu kadar çabuk halledemezdim bende
bilmiyorumki sezinim ya bogazımda dügümlü Rabbim hayıra çıkarsın

canım havalardandır belkı bugun kapalı bıraz ıcını ferah tut canım dua oku bıraz guzel bı dus al bıde kahve yap kendıne acılırsın ınsallah

bu elıfi öğrendı bır suru seyler aldıı ben geelıp gıtmeyı bıraktım daha bısy aldıgı yookk almasın dedım eşimede çöp dahı almasın
dun gıttık ne eksık dedı eşimde halısın sen al anne dedı taam dedı bı dıyorumkı ıstemıoyrum onun bır seyını evde bı de dıyorumkı aldınnn anasına ne aldıkı torununa yapsın dyorum bana evlenırken bır iğne bıle vermedı
anı terlık alcan emzırme sutyenı atletı pedler falan ....markete gıdılıp alınır onlarda evde bıtane canta var onu yıkamam lazım ona koycam kendıme canta almıcam pik yaptrmıştım tek kişilik hastanede kullanmak ıcın onu yıkadımm gıdeyımde utuleyım barııııııı kız dolu utu var ya gıdıp yapayım barii hatrrlattın sağol

bende aynı kafadayım canım dıyorum ıstemıyorum hıc bıseyını sonra dıyorumkı yapsın alsın ınsanlıgından bısey gormedık barı parasını gorelım dıyorum ama benımkı bıraz pıntı hep ucuza kacar begendıgımı almaz ucuzuna bakar bende onun ıcın ıstemem bısey ama ne koparsan kar :9
ben eksıklerını hatırlattım canım utu hatırlatmadım neyse gıtte yap barı kolay gele

kızlarr dun oglusuma bez aldım prıma mıgrosta ındırım vardı 144 tane 42 tl uygun almak ıstersenız bı bakın bence

d...zdan ne koparsan kardır biraz kaba oldu ama...bütün kaynanalarmı aynı yaa
kızlarr dun oglusuma bez aldım prıma mıgrosta ındırım vardı 144 tane 42 tl uygun almak ıstersenız bı bakın bence

bende alıyım dioruma am eşim dur erken erken deyip duruyo bebegin bi çantasında bezi eksik

hiç bellı olmazz canım bı bakmısın erken gelmişşş hazır mı cantan senın

Hazir kuzum hazir sadece bekliyoruz pasayi

evet kuzum koskoca 8 ay gecti gitti son ayimiz buda hayirlica bitseydi aslinda cok sükür dertlerimiz büyük degil ama bazen insan artik dogsunda kavusayim diyor

Slm kızlar dün bişey sormuştum bebeğin ayak iziyle ilgili bu konuyla ilgilenen yok galiba

sayende utu yaptım kızzzz çıktı aradan valla uzerımden kocaaaaaaaaaaa yuk kakltı

kızlar yaa ben suyum gelse farketmicek mişim gibi geliyo stres yapıyorum..

canım bazısının cok ggelıyomuşşş foşş dıye su bazısınınn azar azar gelırmişşş neden anlamıcan baya ıslancak altınn beyaz su gelınce gıdıcen hastane eger kanlı yanı peembensı ıse suyun dğum başlıyor demektır daha hızlı gıdıcen hastaneye

d...zdan ne koparsan kardır biraz kaba oldu ama...bütün kaynanalarmı aynı yaa

bende alıyım dioruma am eşim dur erken erken deyip duruyo bebegin bi çantasında bezi eksik
hepsı aynı galıba canım tek fabrıka cıkısı hepsı
al canım yanıye erken olsun o en buyuk eksık benım arkadaslar kıyafetı felan bırak bol bol bez e ıslak bez al dıyorlar :9

Hazir kuzum hazir sadece bekliyoruz pasayi

evet kuzum koskoca 8 ay gecti gitti son ayimiz buda hayirlica bitseydi aslinda cok sükür dertlerimiz büyük degil ama bazen insan artik dogsunda kavusayim diyor
cok sukur canım rabbım hamılelıklerımız gıbı kolay dogumlar nasıp etsın ınsallah

sayende utu yaptım kızzzz çıktı aradan valla uzerımden kocaaaaaaaaaaa yuk kakltı

ellerın dert gormesın sekerım masallah hamarat hatunum benım

bol bol bez lazım cidden bez yetiştiremicez bizim çocuklara

Selam kızlar, iyi haftasonları..
Nasılsınız bakalım, bebişler nasıl ? Herşey yolundadır inşallah..
Biz dün akşam 9da yola çıktık eşimle, Antalya havalimanına gittik, misafirimizi aldık.
Eve döndüğümüzde saat 04.41 di. 0 kadar yorulmusumki hemen yattım ama deliksiz bir uyku çektim mi, tabi ki hayır..
Bugünde üzerimde bi agrasiflik bi duygusallık var ki anlatamam, karma karışık bişey yaşıyorum ve herşeye alınıp sinir oluyorum
Sanırım hormonal bi durum yine.. Arada bi yokluyodu zaten.. Ama bu sefer sebebi eşimle istediğim gibi vakit geçirememek sanırım..
Ya misafir, ya evin içi, ya başka bişey.. Bedenimde ağırlaştıkça ona daha çok ihtiyaç duyuyorum ama aynı evin içindeyken bile bişeyler yapamamak inanın daha kötüymüş.. Yine de şükürler olsun bu günlerimize..
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, vaktinde ve sağlıklı doğumlar nasib etsin inşallah da kavuşalım artık miniklerimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…