2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın canım.....
valla bende sabırsızlıkla bekliyorum kendimi...
test yapmamak içinde zor duruyorum 7 günüm var daha offff çok uzun yaaaa

varmı belirti falan canım??

ay canım ya ne bilim benim bi kızım var aslında bu 2. olacak hayırlısıyla...
sanki hiç hamilelik yaşamamış gibiyim...
belirti varmı yokmu anlamadım...
bi kaç gün öle bel ağrım oldu diğer gebeliğimde de olmuştu ama tek sorun ilişki sonrası bel ağrısı olur bende :44:
öyle 2 defa falan saniyelik baş dönmesi oldu....
önce iştah artışı sonra iştahsızlık oldu...
3-4 gün önce gazım oldu çok gurul guruldu bağırsaklarım...
2 gündür hastayım belirti falan kalmadı bi üşüyom bi ateş basıyo hastalıktan tabi.....
böle işte belirti denirse ama her gebelik farklı olabiliyomuş
ama ben aslında pek umutlu değilim sanki bu belirtiler psikolocikkkk sanırsam

hmm evt pisikolojik olabilir.... ama yinede hayırlısı diyelim...

bende de kasık ağrıları ve bel ağrısı vardı.... ama şimdi azaldı....

Leycacim cookkk tesekkur ederim, cok mutlu oldum inan mesajina, cunku cok kotu deneyimler yasadim burda, cok da guvenim sarsilmisti. Ama senin mesajinla gercekten cok sevindim, cookk tesekkur ederim. Eger guvendigin bir doktor varsa, Doktora nasil ulasabilirim, bunlarin bilgilerini verebilirsen bana coookkkkk sevinirmmmmm....
Coookkkk Tesekkur ederim ilgin icin. Haber bekliyorum senden. ben bu gruba yeni katildigim icin ozel msj yazamiyorum sana, umarim bu mesajimi gorursun :)
Gorusmek uzere, sabirsizlikla bekliyorum

EYY RABBİM SENDEN TÜM EVLAT SAHİBİ OLAN VE OLACAKLAR ADINA VE KENDİ ADIMA İSTİYORUM.
O SINIRSIZ TÜKENMEYEN HAZİNENDEN BİZLEREDE ;
HALİM,SELİM.ALİM, HAYALI,İMANLI,EDEPLİ,TAKVALI,SANA KUL, HABİBİNE ÜMMET ,ÜSTADLARIMIZA TALEBE,İSLAMA VE KURANA HİZMET EDEN,SENİN YOLUNDA ELİ YÜZÜ GÖNLÜ NURLU,ÇALIŞKAN,HER KONUDA BAŞARILI VE BECERİKLİ HAK YOLDA,HEP HAYIR YOLDA OLAN HER ŞEYİYLE RIZANI KAZANAN,HER YÖNÜYLE HAYIRLARLA DOPDOLU OLAN EVLATLAR NASİB EYLE TÜM EVLADINI KAYBEDENLERE SABIR VER VE EVLATLARINA CENNETİ A'LA YI NASİB ET
ANA KARNINDA OLAN BEBİŞLERİMİZE HAYIRLISYLA DOĞMAYI NASİP EYLE..ONLARI SEN GÖRÜR GÖZETİR KORURSUN SEN BÜYÜKSÜN YARABBİM...

AMİN AMİN AMİN BİNLERLE AMİN İNŞALLAH

canım anladığım kadarıyla çift çizgi, hayırlı olsun:)))

Arkadaslar, ben 5.5 haftalik hamileyim, dun cok koyu bir gripdim, bu gun hala halsizim. Ama beni asil tedirgin eden kasiklarimdaki sancilar. ara ara gelip giden sancilar. Sizde de bu tur agrilar var mi, ya da bendeki gripden dolayi mi acaba... sizler su anda ne gibi seyler hissediyorsunuz

canım geçmiş olsun, bendede uzun süre vardı o sancılar, belimde de vardı.. kendimi yorduğumda daha da artıyordu, birkaç gündür azaldı ama, akşamları eve gidip ayaklarım uzatıyorum, yastığın üzerine ve dinleniyorum.. bununda etkisi oldu sanırım.. normalmiş bu sancılar, bebişimiz yerleşiyormuş:))

canım bende 5+4 üm.. benimde ara ara sancılarım devam ediyo doktorumda normaldir dedi :26:
her başlangıcta olabiliyormuş bu

aygün mesajın çok güzel vee bende AMİİİNN diyorumm

hoşgeldin aramıza, umarım güzel bir hamilelik geçirirsin...

hoşbuldum tatlım
inş. hepimiz kolay geçiririz şimdilik herşey çok güzel gidiyor bulantı falan yok
ama acayip bir uyku hali var her dakika gözümü kapatsam uyuyacakmışım gibi hissediyorum
ve tabi ki olmazsa olmazımız kasık ağrıları bende de aynı şiddetiyle devam ediyor

seni çok iyi anlıyorum, eve vardığımda kendimi yatağa zor atıyorum, çalışınca biraz daha zor oluyor bu dönemler... ama şanslıyımki eşim yardımcı oluyor:))

listemizi de henüz yapamadık.... bu işten anlayan biri olsa da yapsak artık yaaa:)

bence listeyi hemen yapmayalım daha çok temmuz annesi dökülür buraya çoğu henüz çift çizgiyi görmediler bile :))
bende aynen katılıyorum canım çalışırken anne olmak kolay olmayacak sanırım
senin ilk bebeğin mi?

peki bekleyelim bakalım canım:))
evt, ilk bebeğim..
seninde ilk sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…