2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayrıcalığımız belli olsun..ha ha:)) çok hoş:) pozitif ayrımcılık bazen guzel bır sey:))

tabiki ne demek seve seve )))

Arkadaslar ben bu gunlerde cok fazla kasik agrisi cekiyorum. 5.5 haftalik benim bebis, onceden sadece oturup kalkarken sanci giriyordu, simdi uzanirken bile devamli hafif bir sanci var. Doktora gidemedim daha, Azerbaycandayim, sizde var mi bu tur agrilar, ya da baska problemler..
Bu benim 2 hamileligim, 1. 3.5 aylikken dusmustu, simdi cok korkuyorum, acaba evham mi yapiyorum bilemedim ama sanciyi da hissediyorum yani evham degil.
bayramdan sonrasina kaldi benim doktor kontrolum, ama simdiden sizden bilgi almak istedim..

ooo sen yeni uyandın sanırım.... ballı sütümüzü içtik, birazdan öğlen yemeğimizi yicez:))

ben uyanalı cok oldu ama yataktan kalkıpta gidemedim bi türlü
tabi burayı bırakabilirsem yapicam kahvaltımıda

neyse giddim barim bebişide ac bırakmiim

Cnm korkma olur oyle agrilar bol bol dinlen guzelim bnm

merhaba arkadaşlar :)... annelik belirtilerim başlar başlamaz hemen üye oldum siteye :.. çok faydalı bir site olduğunu düşünüuorum.. dün test yaptım ve Rabbimin izniyle hayırlısıyla Anne adayıyımm inşallah...
Rabbim herkse sağlıklı hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşallah ..........

hosgeldinnnnnnn cnm Allah tamamina erdirsin isnALlahhhhhh

kizlar yeni hamisler asiri kasik agrisi var bende birde otururken oluyor kalktigim zaman
bide yatakta oluyor deyin bakayim neyin habercisi olabuluuuuu

“Kasıklarım ağrıyor”
İlk gebe kaldığınızda kasıklarınızda, kalça ve belinizde ağrı hissi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Rahim büyürken onu tutan bağ dokuları da gerilir. Ağrının sebebi de bu gerilmedir. Rahatsızlık verici olsa da, endişelenmenize gerek yoktur.

Öneriler
Ilık bir banyo gevşemenize ve sancılarınızın hafiflemesine yardımcı olur. Ayrıca dinlenme egzersizleri ile de rahatlayabilirsiniz. Ağrılarınız dayanılmayacak kadar şiddetliyse doktorunuza başvurunuz.

4+ 5 günlük hamileyim bende ve bugün kesemizi gördük darısı bir ay sonra ki kontrolde bebişi görmeye inşallah :)

ilk ay istenilen testler var birde 200 küsür tutuyormuş hastanede acaba bunlar nerelerde yaptırılabilirler daha uyguna ??

mvsbck
4+ 5 günlük hamileyim bende ve bugün kesemizi gördük darısı bir ay sonra ki kontrolde bebişi görmeye inşallah :)

hoşgeldiniz kızlar...
Allah hayırlısıyla hamileliğinizi geçirip sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşeallah AMİN

hosgeldinnnnnnn cnm Allah tamamina erdirsin isnALlahhhhhh

kizlar yeni hamisler asiri kasik agrisi var bende birde otururken oluyor kalktigim zaman
bide yatakta oluyor deyin bakayim neyin habercisi olabuluuuuu

benim ilk hamileliğimde çok kasık ve bel ağrım olmuştu sanki adet olacakmışım gibi.
inşeallah hamişsindir kasık ağrında ondandır canım....

ben kendimi dinliyorumda 2 gündür bende tık yok ben hamiş değilim kararımca
hayırlısı artık bat a 6 gün var...

rabbim ikimizinde yuzunu guldursun cnm insAllah diyom beklemek gercekten cok cok zor yaa nasil gececek bilmiyorum bakalim ya sabir ya sabir ya sabir

rabbim ikimizinde yuzunu guldursun cnm insAllah diyom beklemek gercekten cok cok zor yaa nasil gececek bilmiyorum bakalim ya sabir ya sabir ya sabir

aynen öyle canım hem ümitsizim diyorum beklemiyorum
bazende öyle merak ediyorum sonucu günler geçmiyo gibi oluyo
sabır sabır sabır oda bende yok çok sabırsız biriyimdir normal hayatta da

slm kızlar bugün doktorumun sekreteri aradı 12 kasımda ki randevumu iptal etmek zorunda olduklarını söyledi 10 kasıma verdiler sizce kesem görünür mü perşembe günü 6+0 hafta olacam ??:2:

slm kızlar bugün doktorumun sekreteri aradı 12 kasımda ki randevumu iptal etmek zorunda olduklarını söyledi 10 kasıma verdiler sizce kesem görünür mü perşembe günü 6+0 hafta olacam ??:2:

ben bugün gördüm kesemi ve 4+5 haftalığım , rahat olsun için görünür inşallah

görünür canım merak etme 7 haftalık kalp atışları duyulmaya başlanıyo belki daha da erken....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…