2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

aramıza hoşgeldin canım
hayırlı olsun

selamlar arkadaşlar nasılsınız
keyifler bebişler iyidir inş

biz de çalışıyoruz akşam olmasını bekliyoruz

hayırlı olsun canım hosgeldın aramıza

Bugun cok mutsuzum arkadaslar.yarin 15-20 kisi misafirlige geliyor.ohaaaa yaaa.butun gun boyunca on cesit seyle ugrastim.evimde temiz degildi. Bi taraftan temizlik yaptim.bu ne anlayissizlik yaaa.insanlar hamilelere yapar getirir.burdakiler yemeye icmeye geliyor.bi tataftan hazirlik yaptim bi taradlftan da cok agladim.neden bilmiyorum.galiba hamilelikten.acaba ilerde bu aglamalarimiza gulermiyiz. İyiki tatile girdik.millet okul tatilken ilknura gidelim diye siraya girmisler.bende hepsini birlestirdim.asil korktugum dogumdan sonra.gelen gidenin sayisi belli olmaz.memleketinde olmanin dezavantaji.keske hepimiz ayni yerde olsaydik birlesiverir birer cesitten birsuru sey cikartirdik.kime misafir gelcekse toplaniverirdik.ahhhhh ahhhh bi kiz kardesim olsaydiiiiiiiii. Neyse fazlasiyla caninizi Slktlm galibaaa.napayim derdimi bi size anlatabiliyorum.gelecek misafirlere anlatacak hallim yokya

bu konuda yalnız değilsin canımmm ( memleketinde olmanın dezavantajını bende yaşıyorum ... benim misafirlerimde c.tesi geleceklermiş c.tesi öğleye kadar çalışıyorum artık bu hafta akşamları evimi temizlicemmm

canım bunaltma kendını haklısın hamılelıkde zor gelıyor ınsana mısafır agırlamak ama bır baslayınca gerısı gelıyor canım bunaltma kendını bayada fazla cagısrmıssın kolay gelsın sana

Ahhhh canim.en az benim kadar sanada yazik.gene benim yarin.senin stresin cumartesiye kadar devam eder.ben kolay kolay bidaha hamileyken agir misafir kabul etmicem.kusura bakmasinlar.bide bunlar cocuk bakmaya geleceklet.bari o zaman gelsinler.ne fenayiiim yaaa.

Evet canim baya fazlada napayim.3gruptu.hepsini birlestirdim.hepside birbirini taniyor.aradan hepsi ciksin istedim.yapilan bisekilde yeter.yettigi kadar yesinler ben hamileyim

kızlar ben carsambayı bekleyemıyorummmmmmmmmm yarın arayacagım doktorumu ılk bosluga benı al dıyecegım bebegımı görmeyı cok özledım ve cınsıyet merakı yıdı benı...

kızlar ben carsambayı bekleyemıyorummmmmmmmmm yarın arayacagım doktorumu ılk bosluga benı al dıyecegım bebegımı görmeyı cok özledım ve cınsıyet merakı yıdı benı...

gıt bubacım bende meraktan catlıyorum artık daralıyorum ınsallah ogrenırız bızde , bende carsamba gıdecegım

gıt bubacım bende meraktan catlıyorum artık daralıyorum ınsallah ogrenırız bızde , bende carsamba gıdecegım

gel gıdelım canım ya bızımde hakkımız artık halamlar bıle sıkıstırıyo artık bız catladık sen nasıl duruyorsun ha carsamba ha p.tesı dıyo gıt bı an önce dedıler ..arayacagım bakalım duruma göre gıdecem

canım sen gıdersın de ben gıdemem kı ben mecbur carsambayı beklıcem esım olmadan burda tek markete bıle gıtmıyorum ben bakalım ya gercekten saglıklı olması onemlı hıc farketmez cınsıyet ama ınsan genede merak edıyor ya catlıyorum ne zamandır:84:

canım allah yardımcın olsun senın ısın de cok zor...carsamba gününü bekle napalım dedıgın gıbı saglıklı olsunlarda..merakımız gecer elbet annesı..

ayy canım cok haklısın ya ..ınsan sınır oluyor sana cok kolay gelsın canım ısın zor..ben de gecen bı yere gıttım oturmaya bardagını bıtıren bana uzatıo eskıden alısmıslar tabı, ohh dedım noluyoruz kullanın dedım bı ay daha ondan sonra sız bana hızmet edeceksınız..ben bıraz fazla acık sözluyum galıba neyse aa walla haklısın dedıler, bebısıne bakarız bızde fılan yaptılar..aman cok lazım sankı dıdısının dıdısı..ama gıcık oldum ben de baya sen gıbı..sn de fazla harap etme canım kendını oldgu kadar artık

Eki Görüntüle 335792 Eki Görüntüle 335793 Eki Görüntüle 335794 Eki Görüntüle 335795
dun kizimla anca bunlari ala bildik kucuk sipaya wikide yelegi 3.90 tl ye aldim kizlar bitane daha bulsaydim daha alicaktim baduyin aynisi 8.50 tl ye vardi ama 0.3 ay ozaman bebislerimiz sicak olcagi icin kisa giyicek o yuzden 3.6 ay aldim 11.90 tl di 0.3 ay badi falan almayin kizlar hemen kuculuyo kizimda hep giydirmeden kuculdu kipadan 3 luu bayaniye ince olan paketi 8 tl den 2.40 indirimliydi sapkada 13 tl den 3.50 tl di sapkayi o.3 ay aldim kucucu oglumu hayal ederek

iyi geceler kizlar bugun tum gun temizlik yaptim karnim belim catliyo agridan
bu sat olmus benim kizimi uyutamadim daha delircewm vala

bubacim insallah doktor gel der de sende minigini gorur hasretin azda olsa diner
bende safak 4 subat beklicem

kizlar cok kotuyum bugun bayagi is yapmistim bire afedersiniz cinsseil
iskiye girdik
peceteye pembe kanimsi akinti bulasti elim ayagim insallah bisi olmaz
cok korkuyorum bir yerim agrimiyo oglusuma bisi olmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…