2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben 12 haftalıkken öğrendim %90 erkek dedi ama ben yinede tam güvenemiyorum 16.haftayı bekliyorum

maşallah saglıkla gelsın canım darısı benım başıma artık bende ogrenmek ıstıyorum haftaya gıdecegım bakalım 14 haftalık olacak haftaya

saol canım senin ilk bebiş mi?14 haftalıkken belli olur artık

evt canım ılk bebegımız ama bılemıyorum burada pek ılgılenmıyor dr zaten 6 subatta memlekete gıdecegım artık ona mı kalır, haftaya burda gıdecegım o zaman ılgılenıp bakar ınsallah

evt canım ılk bebegımız ama bılemıyorum burada pek ılgılenmıyor dr zaten 6 subatta memlekete gıdecegım artık ona mı kalır, haftaya burda gıdecegım o zaman ılgılenıp bakar ınsallah

ayy böyle ilgisiz dr lara çok kızıyorum ya..memleket neresi canım

ayy böyle ilgisiz dr lara çok kızıyorum ya..memleket neresi canım

canım benım ordu esım samsun . ama dogu gorevınde şırnakdayız malesef ılçesındeyız burdakı hastaneye de sorusturma acıldı saglık bakanı acıklama yaptı gecen de cocugun bır tanesı ateslenmıs dr bakmamıs dıyarbakır a sevk etmıs buraya 4 saat cocuk yolda olmus oyle ıste hıc ıyı degıl buralar

canımya kıyamam Allah yardımcınız olsun.çocuğa üzüldüm insan hayatı bu kadar ucuzmu ya yazık .inşallh düzelir doğudaki şartlarda eşit olur batıyla biraz zor ama

canımya kıyamam Allah yardımcınız olsun.çocuğa üzüldüm insan hayatı bu kadar ucuzmu ya yazık .inşallh düzelir doğudaki şartlarda eşit olur batıyla biraz zor ama

evt canım burda böyle zor her şey sanmıyorum şartların eşitleneceğini allah yardımcımız olsun

hayırlı olsun cnm sağlıkla gelsin bebişleriniz.. artık değişmez heralde yaa sen ufaktan hazırlan bence artık insan heves ediyo ben bile aldım 3 parça kıyafet

Ammaaaaaannn masallah masallah.sen oglanin ceyizini halletmissin.alllah saglicakla giymeyi ve giydirmeyi nasip etsin.hepsi coooook guzel masallah.hepsini simdiden alirsan 9 aya kadar ne yapcan.neyse feda olsun pasamiza

Amin ilknurcum amin, baştakiler LCW den Fenerbahçelileri taaa hamile olmadan önce aldık, diğeri de hastane çıkışı 20 parça set internetten fiyatı düşmüş öylelikle aldık, insan bunları gördükçe hevese geliyor :)

ıyı aksamlar kızlar cınsıyet ogrenenlere allah saglıkla evlatlarınızı kucagınıza kolayca almayı nasıp etsın ınsallah dıyorum
pasalar daha cok galıba kızlar da yakında ataga gecer

wıkıkıde kız elbıselerı ay nasıl vardı kucuk ayakabılar 5 tl dı ıcım gıtı
erkek bebek ıcın ayakabı falan kalmamıs ama gıysı vardı ılknur teyzesı senın badylerı kıskandık bızde aldık cıcı
sonea vaktım olursa cekıp yuklıcem kızımla gıtık alıs verıs masasına ay bısı eletmıyo hep kosucakmıs yurucekmıs zılı
uyudu sımdı anneee annee dıye durmadan evde bagrıyo alıskanlık halıne getırdı esım guluyo kızım anne dıye bagrıyo ben efendımm dıye hep

krem karamel tatlım cıcılerın cok guzel gule gule gıysın prensın
fenerbahceyede bıtım bende ıstıyorum oyle bısı bende :) 20 lı hastane cıkısları guzel canım daha cok kulanıslı

Son düzenleme:

valla kız için ne güzel seyler vaaaar.ama baya sende tamamladın ceyizi,ben doktordan kesın erkek lafı duymadan bişey almıcam :)) dayanabilirssem.hayırlı olsun,sağlıcakla giydir cnm,insallah benımkide seninki gibi acar bacaklarını doktorun gözüne sokarda belırsızlıkten cıkarız :)))

canım benim gözün aydın sağlıcakla gelsin
darısı öğrenemeyenlerin başınaa

hadi canım, hayırlı olsuuun.. alışveriş başlasııııın! darısı biz öğrenemeyenlerin başına..

gözün aydın cnm hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişin inşallah.. paşalar artmaya başladı sanırım

Teşekkürler teyzeleri..En kısa zamanda sizde öğrenip rahatlarsınız inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…