2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar cok kotuyum bugun bayagi is yapmistim bire afedersiniz cinsseil
iskiye girdik
peceteye pembe kanimsi akinti bulasti elim ayagim insallah bisi olmaz
cok korkuyorum bir yerim agrimiyo oglusuma bisi olmasin :KK14:

yat dinlen canım. benden de geliyor bazen. dinlenmek lazımmış bol bol. bir de sana şunu söyliyim ben birkaç defa acile gittim kanama yüzünden her seferinde sorun yok deyip gönderdiler. en son gitmemde ise doktor alttan muayene etti ve polip olduğunu söyledi. normalde bende yoktu ne smear testinde ne de muayenelerde çıkmıştı. gebelik olunca bebek polibi aşağıya doğru itmiş doktorun dediğine göre böyle bir durumdan da kaynaklanıyor olabilir, aklında bulunsun.

günaydın kızlar, inşallah iyisinizdir. akşamdan beri bebek için alacağımız oyun parkı içine yatak bakıyorum, kafam iyice allak bullak oldu. daraldım. bir de tercih yapıcam atama için birazda. bakalım artık hakkımızda hayırlısı

günaydın
herkese güzel birgün güzel bir hafta diliyorum... umarım günlerimiz güzel geçsin kötü hiçbişi olması inşallah......

kizlar cok kotuyum bugun bayagi is yapmistim bire afedersiniz cinsseil
iskiye girdik
peceteye pembe kanimsi akinti bulasti elim ayagim insallah bisi olmaz
cok korkuyorum bir yerim agrimiyo oglusuma bisi olmasin :KK14:

meleksen bol bol dınlen canım ıs yaptıgında cınsel ılıskıye gırme ıkı yorgunluk bırden olmasın yat uzan kızın el verdıkce ınsallah bır sorun yoktur daha gelmez akıntıların cok dıkkat etmelısın ama devam ederse bırınden yardım ıste ve hıc ıs yapma yat uzan sadece tuvalete kalk bebıs ıcın:KK31:

günaydın kızlar, inşallah iyisinizdir. akşamdan beri bebek için alacağımız oyun parkı içine yatak bakıyorum, kafam iyice allak bullak oldu. daraldım. bir de tercih yapıcam atama için birazda. bakalım artık hakkımızda hayırlısı
Günaydın cnm. Bu kadar daraltma kendini cnm. Elli kere düşünür bir anda da karar veririz biz kadınlar nasılsa :)) Hayırlısı olsun inşallah cnm.

canım alırsın yatak bu kadar neden daraltıyorsun kendını bunaltma bebıse dıkkat ınsallah ataman hayırlı olur puanını bılmıyorum ama :KK31: hakkında hayırlısı olsun canım

bende cok kararsızımdır bır sey alırken ıste bu demeden almam bence o anı bekle bak sadece sımdı acelemız yok dı mı paranı kenara koy begendıgın zaman alırsın:KK31:

canım alırsın yatak bu kadar neden daraltıyorsun kendını bunaltma bebıse dıkkat ınsallah ataman hayırlı olur puanını bılmıyorum ama :KK31: hakkında hayırlısı olsun canım

olmuşken iyisi olsun diyor insan. eşim de bu ay başlayalım almaya sonra hepsini birlikte alamayız, taksit olmasın tek tek alalım diyor. artık parkı alırsak da yatağı ertelerim sanırım :)
puanım 80,907 bölüm türk dili ve edebiyatı. 480 kişi vermişler bizim bölüme. atanırmıyım bilmiyorum. zaten hep doğu kontenjanı var. ben doğuya atansam, eşim de tayin formu doldurdu. benim doğuya çıkıp, onun başka bir yere tayini çıkarsa yanıma glmesi en az 6 ay sürer. aman aklım allak bullak. atansam bir türlü atanamasam bir türlü. 1 sene ders çalıştım atanırım diye bebek de düşünmedik , şimdi tam bebek olacak, nasıl olacak bi,lmiyorum. gerçekten allahtan hakkımızda hayırlısı...

kizlar cok kotuyum bugun bayagi is yapmistim bire afedersiniz cinsseiliskiye girdikpeceteye pembe kanimsi akinti bulasti elim ayagim insallah bisi olmaz cok korkuyorum bir yerim agrimiyo oglusuma bisi olmasin :KK14:
Cnm içini ferah tut. Olmaz inşallah birşey ama buda senin kulağına küpe olsun. Yorma kendini bu kadar çok kuzum. Sana da bebişe de yazık.Umarım daha iyisindir artık.

olmuşken iyisi olsun diyor insan. eşim de bu ay başlayalım almaya sonra hepsini birlikte alamayız, taksit olmasın tek tek alalım diyor. artık parkı alırsak da yatağı ertelerim sanırım :)
puanım 80,907 bölüm türk dili ve edebiyatı. 480 kişi vermişler bizim bölüme. atanırmıyım bilmiyorum. zaten hep doğu kontenjanı var. ben doğuya atansam, eşim de tayin formu doldurdu. benim doğuya çıkıp, onun başka bir yere tayini çıkarsa yanıma glmesi en az 6 ay sürer. aman aklım allak bullak. atansam bir türlü atanamasam bir türlü. 1 sene ders çalıştım atanırım diye bebek de düşünmedik , şimdi tam bebek olacak, nasıl olacak bi,lmiyorum. gerçekten allahtan hakkımızda hayırlısı...

canım keske atansan ama dogunun sartlarını ben bılıyorum yaşıyorum esın olmadan gercekten zorlanırsın ama bır aıle buyugunle gelırsın annen babanla ya da kayınvalıden kayınpederınle yanında olurlarsa cok rahat edersın tek basına zor ama korkma doguda ogretmenler ıcın guzel yerler var daha az tehlıkelı yerler ya bebek olmasa tek de yasarsın ogretmenler ıcın bır sorun yok ama bebegın gelecek ınsallah atanırsan alırsın aıle buyuklerını hem maddı anlamda da gercekten cıft maas ıyı oluyor ılk zaaman zorlanırsın ama dogu gorevın bıttıgınde rahatlık senın canım:KK16:

kızlar ben carsambayı bekleyemıyorummmmmmmmmm:KK59: yarın arayacagım doktorumu ılk bosluga benı al dıyecegım bebegımı görmeyı cok özledım ve cınsıyet merakı yıdı benı...

bende daha bilmiyorum oğlummu olacak kızım mı... en son geçen hafta pazartesi gittim dr. bacaklarını kapatıyo göremiyorum dedi.bi dahaki kontrolde öğreniriz artık dedi. ama bidahaki kontrole 3 hafta var:KK31: 10 gün daha durursam dururum sonra gidip soracam. bidaha bak belki gösterir derim dr. önemli olan sağlıklı olması ama işte merak ediyorum.
seninle haftamız günümüz aynı inşallah sen bir an önce öğrenirsin senin bebişide merak ediyorum ben:KK34:

herkese günaydın :KK54:
gunaydınnnn :KK16:
bende daha bilmiyorum oğlummu olacak kızım mı... en son geçen hafta pazartesi gittim dr. bacaklarını kapatıyo göremiyorum dedi.bi dahaki kontrolde öğreniriz artık dedi. ama bidahaki kontrole 3 hafta var:KK31: 10 gün daha durursam dururum sonra gidip soracam. bidaha bak belki gösterir derim dr. önemli olan sağlıklı olması ama işte merak ediyorum.
seninle haftamız günümüz aynı inşallah sen bir an önce öğrenirsin senin bebişide merak ediyorum ben:KK34:
canım bende bekleyenlerdenım napsakda gosterseler bılemedım bende buba bugun gıdecektı bakalım bende carsamba gıdecegım ama benım kı su an 14 haftalık sızlerden gerıyım bıraz:KK31:

canım keske atansan ama dogunun sartlarını ben bılıyorum yaşıyorum esın olmadan gercekten zorlanırsın ama bır aıle buyugunle gelırsın annen babanla ya da kayınvalıden kayınpederınle yanında olurlarsa cok rahat edersın tek basına zor ama korkma doguda ogretmenler ıcın guzel yerler var daha az tehlıkelı yerler ya bebek olmasa tek de yasarsın ogretmenler ıcın bır sorun yok ama bebegın gelecek ınsallah atanırsan alırsın aıle buyuklerını hem maddı anlamda da gercekten cıft maas ıyı oluyor ılk zaaman zorlanırsın ama dogu gorevın bıttıgınde rahatlık senın canım:KK16:

cnm benm eşim asker olduğundan, ve havacı, belli yerlerde çalışabiliyor sadece. o yüzden gelebilme ihtimali olan yeri yazmak zorundayım o da diyarbakır. ama dediğin gibi bebek olacak, ondan da öte, şimdi ben hamileliğimde de eşimin yanımda olmasını istiyorum. ilk hareketlerinde, elini karnıma koyup ona da hissettirmek istiyorum. birlikte her anımızı paylaşmak istiyorum. yeri geliyor insan eşine naz yapıyor. aileler de tamam annem de gelir, ama eş bir başka. hem burda doktoruma da çok alıştım. doktor da değiştirmek zorunda kalıcam :KK43: offf, yani yazıyorum tercih yapıyorum, bana sıra gelmeyecek onu da biliyorum çünkü önümde 800 kişi var. ama yine de tedirginim. aman ne yapayım artık, yicek ekmeğimiz varsa gideriz zaten :)

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yarın 13:30 da yavruma kavuşacağımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok heycanlıyımmm kaç gündür rüyalarımda görüyorum hepp artık sona geldikkk yarın bebeğimi görecem inşallahhhhhh Rabbim sağlıkla görmemizi nasip etsin inşallah.. e bide görmüşken cinsiyetide kesinleştirsek iii olurdu ama içime doğdu bizim sıpa göstermeyecek :KK31:

bubacımm çarşambaya ne kaldı beklesene canım..ben baya bekledim yavrumu valla ama dayandımmm ve artık yaklaştımmm sona :KK52::KK52::KK52:

meleksen üzülme cnm bişey olmamıştır gebelikte olabiliyomuş böyle şeyler ama afedersin ilişkide yavaş olmaya ve eşinin dışarı çıkmasına dikkat edin biliyosundur tabi ama geçende tvde söyledi bende yineleyeyim dedim diğer arkadaşlarda bilsin sende oldumu dersen olmadı çünkü eşim testte pozitiği gördüğünden beri istemiyo sanırım bebek büyüyene kadarda istemicek he nadasamı çekildi hayır yardımcı oluyoruz birbirimize bi şekilde yeterki bebişe zarar gelmesin napalım :KK17:

Bu arada ciciler eşyalar alınmaya başlamış herkesinki hayırlı olsun cinsiyet öğrenenlerinde gözü aydın ben şubat başında gitcem ama çok eminim kız olduğuna o yüzden acelemde kalmadı :KK9:
Bizde bebek arabası almaya karar verdik daha erken biliyorum sanki herşeyi tam bi o eksik ama eşim çok beğendi illa o olsun istiyo çok fonksiyonlu değil ama banada yeterli gibi geldi. Markası Doll almanyadan ithal sadede kanz mağazaları satıyo kanz marka araba satışı bitmiş artık eski modeller varmış piyasada fabrikası kapanmış bu markayı getirmeye başlamışlar. Burda kanz mağazasında bikaç model arabasını görmüştük hafif ama güzel geniş arabalardı ama internet sitesinde beğendik spor bi model isterseniz bakın 711A modeli tekerlekleri tek 4 tekerli önlerdekiler daha küçük yeni çıkan modellerden. Çift yönlü yazıyo bu benim için önemli bugün müşteri hizmetlerini arayıp sorcam hemen itme sapı yön değiştiriyomu yoksa koltuğu falanmı sökmek lazım diye öyle alengirli işlerle uğraşamam ama çift yönlü olması önemli. İtme sapı kademesi yok benim için büyük kayıp değil yeterince yüksek, ayak kademesi yok ama bu modellerin hepsi böyle bide gördüğüm eksisi ayak örtüsü yok yağmurluk var eşimde sanki soğukta dışarımı çıkcan tulumlar var çok yönlü diyo taktı illa onu istiyo. Bayada indirim var 379 tl'den 269 tl'ye düşmüş hatta peşinde 259 tl siteden alırken üye olunca 10 tl'de hediye veriyo 249 tl'ye araba almış olcaz o fiyatada ya eski model yada 2. eller var basit modelleride eşim beğenmiyo o yüzden hazır kampanya varken alalım dedik birazdan arayıp bikaç soru sorcam uyarsa sipariş vercem erkenden arabamızı alcaz kullanmakta kısmet olur inşallah.Fotoğrafıda ekledim sipariş edersem geldiğinde inceleyip öneririm veya almayın derim ama bizim gibi pek kullanmıcak olanlar için yeterlive kaçırılmaz fırsat bence.

$2398_buyuk.jpg

cnm benm eşim asker olduğundan, ve havacı, belli yerlerde çalışabiliyor sadece. o yüzden gelebilme ihtimali olan yeri yazmak zorundayım o da diyarbakır. ama dediğin gibi bebek olacak, ondan da öte, şimdi ben hamileliğimde de eşimin yanımda olmasını istiyorum. ilk hareketlerinde, elini karnıma koyup ona da hissettirmek istiyorum. birlikte her anımızı paylaşmak istiyorum. yeri geliyor insan eşine naz yapıyor. aileler de tamam annem de gelir, ama eş bir başka. hem burda doktoruma da çok alıştım. doktor da değiştirmek zorunda kalıcam :KK43: offf, yani yazıyorum tercih yapıyorum, bana sıra gelmeyecek onu da biliyorum çünkü önümde 800 kişi var. ama yine de tedirginim. aman ne yapayım artık, yicek ekmeğimiz varsa gideriz zaten :)

canım kızma bana benım esımde de aslında turkce ogretmenı az cok bılıyorum kpss olaylarını bosver hıc dusunup canını sıkma bız atamayı bır puandan ıkı sene bekledık olmadı sonra meslek degıstırdı esım :KK31:sen az stres yapacak bır sey yok olursa olur olmaz sa da bır sorun olmaz bosver ya 800 kısı cok kısı var onunde bılıyorsun:KK31:

benim kontrolüm de yarın. üçlü test yapılacak. ama yine kar yağmaya başladı hava çok kötü korkuyorum kayıp düşerim diye.
inşallah bişey olmaz :18:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yarın 13:30 da yavruma kavuşacağımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok heycanlıyımmm kaç gündür rüyalarımda görüyorum hepp artık sona geldikkk yarın bebeğimi görecem inşallahhhhhh Rabbim sağlıkla görmemizi nasip etsin inşallah.. e bide görmüşken cinsiyetide kesinleştirsek iii olurdu ama içime doğdu bizim sıpa göstermeyecek :KK31:

bubacımm çarşambaya ne kaldı beklesene canım..ben baya bekledim yavrumu valla ama dayandımmm ve artık yaklaştımmm sona :KK52::KK52::KK52:

hepımız ogrenelım hepımız ogrenmeyen kalmasın :KK16: sıra bana da gelsın :KK14:

X