2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

çok tatlılar güzel günlerde giysin bebişin inşlh
cok saol canım hepimizinki sağlıcakla eskitsinler canım

günaydın canım süper bunlar iyi günlerde sağlıcakla giyisin
ekleyebilmisin canım akşam mele4ksen de merak etmişti

cok saol canım ,eee yavastan baslamak lazım,ılk aldığım sey bunlar,daha doktor kesın erkek bile demedi ama baktımki ben mavi ağırlıklı almışım,aslında kızlara pembe erkeklere mavi olayını sevmem ama neysee:)) kız derse doktor bi erkek annesıne hedıye ederım artık bişey olmaz,en sonunda becerebildim eklemeyi :))

meleksen hoşgeldin canım ,resımlerı yukledım sekerım,bende cıkıyorum hava bugun alanyada o kdr güzelkiii yazdan kalma sankiii,deniz kenarına gideceğim oğlanı biraz gezdireyim :))) öptüm hepinizi hoşçakalınnn.

Eki Görüntüle 334902

kızlar günaydın herkese,herkes iyi galıbaaa, teyzeleriii,paşama aldığım badılere bakın,yerım ben onları yerim yerimmmmmmmm..:)) meleksen nerdesın bak becerdım galıba:))

oy oy yesinler o tatli badylerini seniin insallah saglikla oglusunuda icinde gorur severiz canim

bende istiyorum oglusuma bendeeee

Herkese merhaba..

Doktor randevumuz haftaya idi.Ama işimiz çıkınca bugün saat 14:30da gideceğiz

Kızlar cinsiyetini öğrenirmiyim dersiniz?

ya benim vücudumda yok çok şükür
göbik kaşınmaya başladı tatlı tatlı sadece
ama kafam ve yüzüm inanılmaz pul pul dökülüyor
saçlarımı yıkıyorum tararken böle dipler koca koca kepek gibi sinir oluyorum
şampuandanmı hamişlik etkisimi bilmem

kızlar günaydın herkese,herkes iyi galıbaaa, teyzeleriii,paşama aldığım badılere bakın,yerım ben onları yerim yerimmmmmmmm..:)) meleksen nerdesın bak becerdım galıba:))

çok tatlılarrr bayıldım bayıldım
sağlıkla giysin

Herkese merhaba..

Doktor randevumuz haftaya idi.Ama işimiz çıkınca bugün saat 14:30da gideceğiz

Kızlar cinsiyetini öğrenirmiyim dersiniz?

bende istiyorum yaaaaaaaaa
acile gidicem şdmi öğrenmek için hahahah

dün öyle başım ağrıdı ki anlatamam, bir anda şakaklardan saplanan ağrılar sersemletecek derecede etkiledi beni. özellikle ayaktayken. öğleden sonra sürekli yattım. çok da korktum. çünkü daha önce hiç ağrım olmamıştı ki, bu yaşadığım bambaşka bi ağrıydı. hamdolsun sabah kalktığımda tekrar etmedi. yüksek hemşire olan kayınvalidem, sen üşüttün ondan başın ağrıyor diyo. eşim kan oranın yükseldiğinden, yüksek kan basıncından oluyordur dedi. hakikaten netten girip şöyle bi araştırdım, ondanmış,, herşeyi bilen adamla evli olmak böyle bi şey işte..

Son düzenleme:

geçmiş olsun
herşeyi bilen adamlar evli olmak güzel
ama herşeyi bilen adamın herşeyi bildiğini sanan annesi olması kötü :)))))
bide kayınvalidelerin herşeyi üşütmeye bağlamasıda garip D:
benimde başım ağrır üşüttüm
hamilelikte mide bulantılarım üşütmeye bağlı
hatta bikeresinde zehirlendim hastaneye gittim doktor gıda zehitlenmesi dedi kayınvalidemin teşhisi üşütme oldu :)

slm kızlar nbr napıosunuz ? ya kızlar limanodan bebek ürünü alıp eline ulaşan var mı ? eger eline ulaşan varsa kaliteleri nasıl ?

canım ben aktardan hazır hamıleler ıcın karısım aldım ona basladım
BUBA sağol cnm ben de bi aktara uğrayıp alıcam bi şeyler kremle birlikte onu da kullanmak istiyorum gece krem gündüz de onu kullanırım. ESKİ ES daha iyi kremler derken acaba lierec daha mı iyi diye düşünüyorum ben de, herkes onu söylemişti bana ama doktorum farklı bi şey önerdi hangisini almalıkine:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…