2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın sevgili anneler ve bibişleri nasıllar
Cinsiyetini öğrenenleri ve tahlil sonuçları iyi gecenleri
tebrik ediyorum
İnş bizlerde en kısa sürede güzel haberler alırız
Kar buralarda felaket zor geldik işee
dikkat etmemiz lazım
hepinize kolay gelsinn

Günaydın sevgili anneler ve bibişleri nasıllar
Cinsiyetini öğrenenleri ve tahlil sonuçları iyi gecenleri
tebrik ediyorum
İnş bizlerde en kısa sürede güzel haberler alırız
Kar buralarda felaket zor geldik işee
dikkat etmemiz lazım
hepinize kolay gelsinn

Günaydın herkeze inşallah güzel haberler gelir bugün demir canım sana özel mj olarak adresimi yolluyorum :))

günaydın canım nasılsın moralin nasıl nasıl oldun
bende iyiyim toparlandım
inş bizlerinde kont güzel gecer

ne zaman git cen kontr sen canım

şubat 4 de sonuç çıkıyor 3 lü testimin bakalım inşallah temiz çıkarsa içim dahada rahat edecek sıkıntılar üst üste geliyor bazen herşley yoluna girecek sanırım zamanla bebişimde bi gelseydi kucağıma alsaydım

internetden bakıyorum limangoya falan çok güzel şeyler var almak istiyorum cesaret edemiyorum ama neyseki 6 aylık olmaya bişey kalmadı 4 aya girdik nasıl olsa 6 aydan sonra alacağım inşallah Allah nasip ederse

şubat 4 de sonuç çıkıyor 3 lü testimin bakalım inşallah temiz çıkarsa içim dahada rahat edecek sıkıntılar üst üste geliyor bazen herşley yoluna girecek sanırım zamanla bebişimde bi gelseydi kucağıma alsaydım

internetden bakıyorum limangoya falan çok güzel şeyler var almak istiyorum cesaret edemiyorum ama neyseki 6 aylık olmaya bişey kalmadı 4 aya girdik nasıl olsa 6 aydan sonra alacağım inşallah allah nasip ederse

rabbim hayırlısını nasip etsin canım
hep öyle dua ediyorum aynen bakıp çok beğeniyor alamıyorum
hem daha cinsiyetini öğrenemedim kiii
benim de3 subatta kont var bebeğin suyu azalmış ded,i dok
bol bol sıvı tüketmem lazımmış ona bakacak
aminosentez demiştya bana başka test yaptırmadı belki gittiğimde yaptırır
sen hangi dok gidiyorsun canım

Ben bana amniyo diyen doktoru bıraktım başka hastanede 3 lü test yaptırdım haftaya cuma günüde zekai tahirde 3 lü test bida yaptıracağım canım çünkü testler yanıltabiliyor herkez farklı bakabiliyor bence sende yaptır veni vidide testi 40 tl ye yaptırdım doğumu lokman hekimde yapmayı düşünüyorum ama ordada elife iyi diyolar bakalım ona gideceğim henüz konuşmadım bakalım hayırlısı inşallah canım bebişlerimizin hepsi gayet sağlıklı sen doktorların dediklerine çok kafanı takma kaderimizde ne varsa onu yaşarız ama sanmıyorum bu kadar kişinin bebeği down sendromlu diye bide sen şunu biliyomusun mesela benim 1:123 ya sonuç bu 123 kişiden 1 tanesi down doğuruyor diyorya peki bu türkiyedemi dünyadamı 123 kişiden biri

Ben bana amniyo diyen doktoru bıraktım başka hastanede 3 lü test yaptırdım haftaya cuma günüde zekai tahirde 3 lü test bida yaptıracağım canım çünkü testler yanıltabiliyor herkez farklı bakabiliyor bence sende yaptır veni vidide testi 40 tl ye yaptırdım doğumu lokman hekimde yapmayı düşünüyorum ama ordada elife iyi diyolar bakalım ona gideceğim henüz konuşmadım bakalım hayırlısı inşallah canım bebişlerimizin hepsi gayet sağlıklı sen doktorların dediklerine çok kafanı takma kaderimizde ne varsa onu yaşarız ama sanmıyorum bu kadar kişinin bebeği down sendromlu diye bide sen şunu biliyomusun mesela benim 1:123 ya sonuç bu 123 kişiden 1 tanesi down doğuruyor diyorya peki bu türkiyedemi dünyadamı 123 kişiden biri

kesinlikle canım katılıyorum sana kaderimizde ne var onu yaşayacağız hayırlısı
canım banada doktor söyle demişti seninle aynı kiloda aynı zamanda
hamile olupta doğum yapacak 237 kişide de 1 kişide oluyor dedi ama detayını bilmiyom
bakalım kısmet ama takmamak lazım bizimde sınavımız bu bence rabbim bizide böle imtihan ediyor

günaydınlar herkese
istanbulda kar çok baya zorlu geldik işe bide düşcem die çok korkuom ben ya :KK43:

kızlar nasılsın cinsiyetleri belli olan hamişlerimize sağlıklı prensler ve prensesleri ile mutluluklar diliyorum. bu gün dayanamadım gittm doktora bacaklarını açmış, vajen dudaklarını gördü %90 kız dedi, artık alışveriş yapmak istiyorum doğru mudur sizce?

bilmem ki doğrdur elbet inş. :)

Canım yeni geldik eve prensesim 200 gr mı gecmis omurilik süper tüm iç organları oluşmuş damağı düzgün su miktarı iyi gibi birsuru seyler söyledi doktor:nazar: birde Allah herkese böyle saglikli bir bebek versin dedi Dr amcamız..Allah hepinize bunları duymayı nasip etsin İnşallah.
Sabah nüfusa gidip kaydımızı yaptırdık sonra saglik Ocağı'na gittim
Kaydımı yaptırdım sadece 800gr almışim bebegin kalbinin atışını dinledik tetenoz aşısı için 20. hafta da çağırdı kan aldı testler için
Daha gecmise bakamadım umarım herkes iyi bir gün geçirmiştir..

ohh maşallah ona :)
doktorun dediğine Amin canım seninde gözn aydın herşey yolunda

internetden bakıyorum limangoya falan çok güzel şeyler var almak istiyorum cesaret edemiyorum ama neyseki 6 aylık olmaya bişey kalmadı 4 aya girdik nasıl olsa 6 aydan sonra alacağım inşallah Allah nasip ederse

herşey güzel olacak inşallahhhhhh

canim bitane arkadasinda bebeginin suyu azalmmisti bol sulu armut ye dediler bana demisti #
armut sulu portakalda tuket gecen saracoglu cok su icemeyen anneler bol portakal yesin
sulu diye dedi sende bol bol ye

canim bitane arkadasinda bebeginin suyu azalmmisti bol sulu armut ye dediler bana demisti #
armut sulu portakalda tuket gecen saracoglu cok su icemeyen anneler bol portakal yesin
sulu diye dedi sende bol bol ye

teşekkür ederim canım benim saolasın
su çok içmeye çalışıyorum ara öğündede mutlaka meyve yiyorum
ama anlamadım elimden geleni yapaıyorumm :-(

kızlar dün bize kardan dolayı idari izin vermişlerdi gün boyu evde hazırlık yaptım bu geceden yatılı misafirlerim gelecek k.biraderim gil, bugün de şansıma mesaiyi 3te bitiriyorlar kardan dolayı:KK8:Ben haftasonu gelemem artık gelişmeleri aktarırsınız

günaydın kızlar

dün küçük tansiyonum 9 dan aşağı düşmedi hatta bi ara 10 u gördüm, doktorumu aradım alfamet verdi. inşallah geçici bir durumdur :KK14:

çok geçmiş olsun canım şimdi nasılsın?:KK71:

Günaydınn kızlar... Kar görmeyeli ne kadarr uzun zaman oldu. Biz ancak dağlara yağacak karların kuru soğuğunu çekiyoruz. :)) Bu arada dün akşam 3lü taramamın sonucu aldım. Dr.a gösteremedim gerçi yarın gideceğim kısmetse ama tüm sonuçların karşısında düşük risk yazıyor, değerler de düşük gibi geldi. Çok şükür sanırım sonucumuz iyi. Yarını iple çekiyorum. :KK49:

inşallah sonuçların iyi çıkar mavigibi senin ve tuğçemin sonuçlarını bekliyoruz bakalım başka yok heralde 3lü yaptıran şu anda?

günaydın kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3:

bende aslında kendimi cinsiyet öğrenmemiş hissediyorum çünkü kesin değil dedi yani...salı gününü iple çekiyorum çekiyorumm halaaaa gelmedi :KK70: salı günü 17.haftamı doldurmuş olcam..inşallah göstertirse yavrum öğrencez...ama onun öncesinde sağlıklı olsun da yavrumm gerisi boş :emir_bebek::nazar:

ayy ne güzel senin az kalmış hülyacım ben de haftaya cuma gitcem çok sabırsızım:KK76:

Slm kızlar bende 3 gündür işe gitmiyorum şirket taşınıyor sanırım pazartesi gideceğim evde olmak çok güzel bol bol dinleniyorum bugünde kar başladı evde karı izliyorum:KK1:

Slm kızlar
bu sabah doktor kontrolüm vardı herşey yolunda çok şükür doktor teyzemiz kızımız olacağını söyledi inş. sağlıkla kucağımıza almak nasip olur bu arada 1. doz tetanoz aşımıda oldum 2. için 27 şubat dedi benden haberler böyle

Kızlar bu tetnaz aşısını sadece sağlık ocaklarımı yapıyor bende yaptırmadım ve bana hiç bir doktorda bahsetmedi olmasam nolurki ben mecburimi ya offffffff :KK43:(((

Bugün güzel bir haber aldım evdeki muhabbet kuşumuz konuşmaya başlamış aşkım diyormuş çok sevindim :))

teşekkür ederim canım benim saolasın
su çok içmeye çalışıyorum ara öğündede mutlaka meyve yiyorum
ama anlamadım elimden geleni yapaıyorumm :-(

Canım doktor söylemedimi neden azalıyomuş nasıl arttıracakmışsın bi şaşl al doldur doldur iç kız günde 6 tane içsen yeter galiba
ben şaşal şaşal su içiyorum ama wc dende çıkamıyorum

X