2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kesinlikle ben de öyleyim.. içiyorum içiyorum doyamıyorum. öyle bi hararet var ki içimde. yatarken kalkarken de böyle sesler geliyor karnımdan.. lık lık lıık diye

Hahahaha geçen bendende aynı sesler geldi eşim gülmekten öldü ben çay içmiştim cluk cluk diye su sesi :))

OHH SÜPER SNEİNKİNİNDE TEMİZ ÇIKMASINA SEVİNDİM ARSİMACIIMM
GÖBEĞİNDE YAKIYO RABBİM NAZARLARDAN SAKLASINNNNNNN

ÇOK SAOL CNMM ALLAH RAZI OLSUN

Evde olduğumda ne yapacağımı şaşırıyorum zaten
Ne kadar stresli de olsa işte olmak en iyisi yine akşam olmuş bile
İyiki çalışıyorum
Sen ne yapıyorsun evde canım???

misal bugun evi toparladım aksama yemeğimde vardı oturdm hem tv izledim hem pc ile ugrastım ( gerçi hergun aynı seyi yapıorum ) ama bugun cok bunaldım niye bilmiom ama

misal bugun evi toparladım aksama yemeğimde vardı oturdm hem tv izledim hem pc ile ugrastım ( gerçi hergun aynı seyi yapıorum ) ama bugun cok bunaldım niye bilmiom ama

bunalma canım ya kısmet olursa yakın bir zamanda çok sevimli miniklerimiz olacak
bütün günümüzü onlara ayıracağız oyuncak gibi elimizden hiç bırakmayacağız ve zaman su gibi akacak

Selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl

cinsiyetini öğrenenler adına sevindim sağlıcakla gelsinler

darısı öğrenemeyenlerin basınaaa ........

bunalma canım ya kısmet olursa yakın bir zamanda çok sevimli miniklerimiz olacak
bütün günümüzü onlara ayıracağız oyuncak gibi elimizden hiç bırakmayacağız ve zaman su gibi akacak

evet yaa o gunu sabırsızlıkla bekliorum inşallah hepimiz saglıcakla alacak kucagımıza bebişlerimizi onla zaman eminim su gibi akacaktır

yaptırdım bi deger yüksek çıktı haftaya perşembe dr gitcem ayrıntılı ulturason için sen yaptırdın mı?

Yok canım yaptırmadım istemedi dr üçlü ya da dörtlü sanırım gerek görmedi
İnşallah ayrıntılıda herşey çok güzel çıkar amniyoya gerek bile kalmaz
İyi haberlerini bekliyoruz
açıklık riski yüksekti sende yanlış hatırlamıyorsam değil mi canım

evet öyle açıklık riski yuksek zaten drdan döner dönmez sizlere haber verecem şu bi hafta geçmez ki geçe :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…