2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ya canm yanlıs hatırlamıosam doktorun yanında çalısan bayan test sırasında aç geldim demiştim oda sadece şeker testinde aç gelin onun dısında aç kalmayın demişti

evet canım bende böyle haberleri çok duydum ondan içim rahat ben inanıom bebegım bana sağsalım gelcek

kızlar ben bu aralar baya ıstahsızım ama kılom sabıt kalmıyor maasallahannem de sanırım artık bebegın suyu vs derken o kısımlar büyümeye basladı dıyor..anlamadım gıttı valla..bakalım doktorum carsamba günü ne dıyecek kıloma?ılk zamankı ıstahım hıc kalmadı bende nasıl hamılesın sen dogru düzgün yemıyorsun dıyorlar

bebegin suyuda vardır hemde annesi artık karnındaki parçan bebeginde buyuyo ister istemez kilo alırsın

ne güzel heyecanlar bunlar rabbım ınsana ne güzel duygular bahsetmıs...

carsamba günkü randevumu düsündükce acaba doktor nasıl cınsıyetı acıklayacak nasıl cümle kuracak ılk nasıl duyacagım dıye kendı kendıme hayller kurmaya basladım..esıme ılk nasıl söyleyecegım v.s. bunları yasamak bıle pahabıcılemez...sükürler olsun bıze bunu yasatana

çok şükür canım çok şükür

arkadaşlar bu sitede güzel ürünler ve indirimler var
belki bakmak istersiniz diye düşündüm

kanz | kidycity.com anne-bebek ve ocuklar iin aradnz herey

ay tatlım cok guzel seyler var bıtane 10 tl ye badı gomlek sekılde cok suma gıtı
bırde berelerden ıstıyorum oglusuma cok guzel seyler varmıs
ama bızım kredı kartımız yok gecen komsula aldık wıkıden yıne al dıyemem
kız bu nasıl ıs der ugrasmaz
Alıs verıs merkezıne gıdınce mazada bakıcam varmı

bubacım canım bırde benım ıstaha bısı desen oda hep ne yesem dıyo
ıstah bazen azalıyo bazen cogalıyo duzelır canım

Kesinlikle canım Rabbım bizlere yaşattı dileriz ki tümisteyenlere de nasip etsin

cok güzel mucize yaşıyoruzz kıymeti ni bilmemiz gerekliii
tadına varmadı keyifni cıkarmalıyızzz canımm

ılk zamanlar bende cok yedım ama son 2 haftadır fılan özellıkle de esım gıttgınden berı yıyemıyorum ..yanı yıyorum ama eskısı gıbı ıstahlı ve cok degıl..ınsallah yedıgım kadarı yarıyordur kuzuma..ye canım sende afıyet bal seker olsun mınıgıne yarasın

Kesinlikle canım Rabbım bizlere yaşattı dileriz ki tümisteyenlere de nasip etsin

cok güzel mucize yaşıyoruzz kıymeti ni bilmemiz gerekliii
tadına varmadı keyifni cıkarmalıyızzz canımm

amın canım..dedıgın gıbı Allah her ısteyene nasıp etsın fazla aratmasın ınsallah...su sabırla gecen zamanın tadıda bambaska..

canım ben ist pendikteki mağazalarında gördüm çogu ürünlerii cok
güzel ve kaliteli
cinsiyetimiz belli olmadığından alamadımmm :-

kesinlikle canım benim haklısın
senin kaç hafta canım biz 14 deyiz

canım benım 15+4..ınsallah kısmet olursa carsamba randevum var..en son 11+3 te gıtmıstık 1 subata cagırdı ıste..

sen pendıkte mı oturuyorsun canım pendık benım vazgecılmez yerım ve bıze de cok yakın:)

evet canım ben önceleri sevmezdim ama alıştımm herşey ayağının aldın da her bütceye göre mağazxalar var

ayy senin bebiş büyükmüş bizden kesin cinsiyeti belli olur kime gidiyorsun canım dok

evet canım ben önceleri sevmezdim ama alıştımm herşey ayağının aldın da her bütceye göre mağazxalar var

ayy senin bebiş büyükmüş bizden kesin cinsiyeti belli olur kime gidiyorsun canım dok

ben cocuklugumdan hatta bebeklıgımden berı pendıkteyım canım ılkokul fılan orda okudum..oscar sınemasının orda necef hanım var muayenehanesıne gıdıyorum..sen kıme gıdıyorsun?ınsallah söyler bu hafta cınsıyetımızı teyzesı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…