2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar 17 haftalık oldu bebeğim ama cinsyeti belli olmadı ve dün ayruntılı ultrasonda temiz çıktı bebişimiz cinsiyetini göstermedi

gözün aydın canım çok sevindim temiz çıktığına

cnm gözün aydın...

çok saolun kızlarrrrrr .....

selam annişler bizim de cinsiyetimiz %99 erkek... Listeye bizide eklermisiniz diğer paşa ve sultanların yanına

ohhhhhh bi yakışıklı paşa daha geliyo desene parpalımm rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin :) çok sevindim

Slm kızlar hepinize.. Cumadan beri giremedim hiç.. Neredeyse 100 sayfa ilerlemiş. 2,5 saattir geçmişi okuyorum.. Maşallah cinsiyet öğrenenler epey çoğalmış.. Bizim de paşamız olacakmış pazartesi öğrendik

merhaba kızlar
nasılsınız inşallah

Zayifim ama folik asit etsikliginden olabilir dr da pek aciklama yapmadi ins ayrintilida bisey cikmayacak

inşallah tatlım bol bol dua edelim hepimiz

artık kımse aşermıyor sanırım aklıma geldı de kımse bır seyler yemek ıstedıgınden falana bahsetmıyor

ya ben her gün siyah zeytin kokusu alıp onu aşeriyorum
dün ofise gelirken yollar çilek kokuyordu :))))))))))

Günaydın kızlarrrr 2 li tarama testimizin sonucu çıktı dün akşam doktorumuza gösterdikkk herşey yolunda herhangi bi sorunumuz yok dedi ......

gözün aydın
dün akşamda doktor aradı beni normal çıktı die
allah hakkımızda hayırlısını versin inş.

kızlar dün akşam oturuyordum kaynım dediki dik otur eziyon çocuğu
hep takılırlar zaten bacak bacak üstüne atma dik otur skışcak çocuk fln die
öyle diince yok be ne sıkışcak diyerek göbeğime baktım anam oda ne sıkışmış bi göbek son 2 3 günde acaip hızla büyüdü kocaman göbikliyim artk ben

maşşallahh ya ne guzel bende erinmesemde göbişimi çeksem :) hepimizin yapacagı tek sey dua etmek zaten canım .... dualarımız hep birlikte olsun

Son düzenleme:
selam annişler bizim de cinsiyetimiz %99 erkek... listeye bizide eklermisiniz diğer paşa ve sultanların yanına

Gözün aydın canım
Bir paşa daha katıldı listemize

Günaydın kızlarrrr 2 li tarama testimizin sonucu çıktı dün akşam doktorumuza gösterdikkk herşey yolunda herhangi bi sorunumuz yok dedi ......

Temiz çıkmasına sevindim canım gözün aydın

Ne kadar güzel bir prens daha sanırım listede yine erkeklerimiz atağa geçti gözün aydın canım

merhaba kızlar
nasılsınız inşallah

Maşallah arsima senin göbüşte büyümüş iyice

gözünaydın cnm, erkekler erken gösteriyo dedikleri doğruymuş bak, bizde pazartesi günü gördük pipilimizi

canım benimkide bu kadar ayyy bende çekeyim bu akşam bari bu arada bir gün varmış aramızda

teşekkürler kızlar hepinize.. o kadar çok sayfa geçmiş ki tek tek bişeyler yazmak mümkün değil.. bebişlerin cinsiyetini öğrenen herkesi tebrik ederim umarım herkesin gönlüne göre olmuştur.. bizim ilk olduğu için hiç önemli değildi ama yine de farklı bişey cinsiyet öğrenmek.. ilk aldığımız cicileri ve göbüşümü az sonra çekip koyacağım becerebilirsem bakalım.. sanki çok büyük gibi göbüşüm diyodum ama arkadaşları görünce normal gelmeye başladı gözüme erkek bebek sivri olur derler doğruymuş.. beni görenler hep erkek demişti zaten

kızlar şimdi şöyle bi geçmişten yazılanları bi okudumda bu ikili üçlü testler ne sorun olmuş anneciklere doktor usg de sağlıklı görünüp testlerde riskli sonuçlar çıkanlar mı dersin yok ikilide sağlıklı çıkıp üçlüde risk çıkanlarmı dersin . ben çok araştırdım bu çıkan sonuçlarda da kesin bi netlik de yok yani riskli gözükp sağlıklı doğan okadar çok bebek varki. yazık değilmi annelere 9 ay zindan oluyo başlarına iyimi sağlıklımı down lumu diye. hem bukadar bebeklermiz büyüdükden sonra sakat dediklerinde aldırabilecekmiyiz bebişlerimizi sahsen benim içim elvermez. bence bu testleri ilerleyen zamanlarda herkes anlayıp uyanacak ve kimse yaptırmıcak ki bende yaptırılmamasından yana bir anneyim.

artık kımse aşermıyor sanırım aklıma geldı de kımse bır seyler yemek ıstedıgınden falana bahsetmıyor

valla ben aşeriyorum, gebeliğin başında gecenin bi yarısı tulumbaya benzer çatal tatlısı var ya, onu nasıl istedi canım dellendim bugünlerde ise deli gibi domates yiyorum. nasıl canım çekiyo anlatamam. kışın ortası, domatesin tadı da yok ama alıyorum böyle bi kaç tane tabağa tuzlayıp ısırarak yiyorum. eşim de ''kendini bi görsen, sanki dünyanın en güzel yemeğini yiyorsun'' diyo

kizlar bugun cok sesiz topik kiz bebek haberi gelicek galiba

benim bugun canim bisi istemiyo yazmak bile
kizimla komsuya gitik oglu 14 aylik 2 aylik hamile az oturduk kizimla geldik eve

benım randevuda 1 subatta bende 1ınden sonra ıstıyorum alısverısı:)bı ıgne dahı almadım daha kuzuma...

ben de aynen. ama ilk hediyesi geldi. bebek fotoğraf albümü. fotoğrafı sevdiğimi bilen bi arkadaşım hediye etti iki ay önce. bol bol fotoğraf çekip çok güzel albümler yapıcam inş. cd'lerde kalsın istemiyorum. benim randevum da yarın. cinsiyeti %100 kesinleşir artık

Son düzenleme:
canim bende nedense bu ara domatese sardim ama cok yemiyorum
zaten suan domates dil hormon salatalik bile az aliyorum hormonlu seyler yemiyelim diye
tatli konusuna gelince her gece bi tatli aklima geliyo nasil bisidir anlamadim
aksam esim butun bakalarda dondurma bulamamis bosaltmislar hep
bu aksam bugun tv de tarifini aldim suber bisi onu yapicam

4 yumurta 1 bardak su bardagi seker tabi az veya cok yemenize bagli 1 paket kabartma tozu
yarim bardak sivi yag 1 bardak sut 1 paket kakao aldigi kadar un karisimi firina verince
1 paket krem santi sutle mikserleyip buzluga atiyoruz kek piserken 1 paket cikolata sosunu 2 bardak sutle
pisirip ocakta bekletiyoruz
pandispanyamizi normal yapiyoruz pisirince firindan cikar cikmaz uzerine 1 bardak sut dokuyoruz
krem santiyi pandispanyamiza surunce uzerine cikolata sosunu dokuyoruz aglayan kekte diyolar bazen
ben daha yapmadim bu aksam yapim diyorum kizlar tv de gorunce canim cekti

Birde şaşal şaşal su içiyorum bir susuyorum içiyorum ama kanamıyorum bir türlü sizde öylemisiniz

kesinlikle ben de öyleyim.. içiyorum içiyorum doyamıyorum. öyle bi hararet var ki içimde. yatarken kalkarken de böyle sesler geliyor karnımdan.. lık lık lıık diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…