2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin kizlar nasilsiniz

canım senin yazdıklarını okudukça hep gelecekte yaşayacaklarımı görüyorum sanki :) ben de ilk bebeğim 2 yaşına gelmeden 2.ye hamile kalmak istiyorum nasip olursa tabi. rabbim önce hamile olduklarımızı sağ sağlim doğurmamızı nasip etsin de :) şimdi sen böyle uyandım, şöyle oldu böyle oldu filan yazdıkça allahım bende mi böyle olcam, yapamaz mıyım filan diyorum idol oldun bana

canim 22 yasinda kizimi kucagima aldim dogurdugum gunden beri 1 gun ayri kalmadik kizimla
1 gun alipta kayinvalidem bakmamistir kizima o kadar alistimki 3 cocukta bakarim suan
insan zaman gectikce herseyin iyisi oluyo cocuk bak mayin cocukla nasil konusucaginin
2 sat uyurdum kizim dogdugunda sanki 8 sat uyumus gibi hisederdim
iste anne olmak boyle bisi 2 yas herkez iyi beraber buyurler derler bizim 2 bucuk yas olucak aralarinda
insallah hersey gonlunce olsun anne olmak 7 gun 24 sat kendini bebegine esine adamak diye okumustum
facede gecen gercekten oyle gece 2 de uyudum esimle kalktim kizim uyandi uyandik yani anne olmak bu

elbette zorlukları da var, ama güzellikleri de çok. rabbim sağlıklı evlatlar versin bizlere yeter ki. bunların hepsi geçiyor işte, sonradan geçmişimize dönüp bakınca evlatlarımızı görünce gururlanırız bence. bakalım. daha şimdiden 2yi düşünüyorum ama bi birinciyi doğurayım bakalım inşallah doğumlarımız da kolay olur

benim yemeklerim de meşhurdur
hatta ilerde kısmetse bir yer açmayı düşünüyorum. birkaç yemek firmasıyla anlaşmam var zaten. bazen birşeyler istiyorlar yapıyorum.

PINARADA benim annem gaziantepli cnm gerçekten inanılmaz bir yemek kültürü var gaziantep'in annem sağolsun çeşit çeşit yemekler yapıyor bende yıllardır gelemedim gaziantepe bu yaz için niyetlenmiştim ama kısmet değilmiş sen neresindesin gaziantep 'in...

Ben aslinda 8.haftada hissetmeye baslamistim.ama sonradan kayboldu.bebekti eminim ama simdi yoooook.kayboldu.hatta bazen acaba erken menopozami girdim diyorum

MELEKSEN çocuklarının arasında ne güzel 2 yaş olacak biz 3 kardeşiz üçümüzünde araları 2 yaş ve o kadar güzel anlaşıyoruz keşke bende kızımla şimdiki bebeğim arasında bu kadar ara vermeseydim çok pişmanım şimdi az yaş farkı olunca arkadaş gibi oluyolar böle baya ara açık kaldı ama napalım kısmet böyleymiş...

Ben aslinda 8.haftada hissetmeye baslamistim.ama sonradan kayboldu.bebekti eminim ama simdi yoooook.kayboldu.hatta bazen acaba erken menopozami girdim diyorum

canım bebeği hıssetme olayını bır den fazla akdın doğumcu ıle konustum vede yazı okudum ilk hamileliklerde 20 haftadan once hıssedılmezmıs ve hepsı bana hıssetım dıyenlere ınanma bagırsak hareketleri ile karıstırıyorlar ançak ikinci hamileliğini yaşıyanlar 16. haftada hissetmeye başlayabıleceklerini soylemişlerdi yanı 8. haftasa hissetiğin bebeğin deildi canım.

canim ilk bebek olunca insan hisetim saniyo cunku hisetmenin nasil bisi oldugunu bilmiyo
hisetmeye baslayinca insan evet bu hisetmek iste diyo icinde bisi kipirdiyo sen onun icinde biisileri itigini hisediyosun bebek 200 grami gecince hiseder insan diyolar oda 16 haftadan sonra ilk bebegi
dun ben oyle net hidediyodum ki kipirti tam nerde oldugunu bile hisediyorum oynadiginda

Beni artık bir heyecan sardı biran önce Allahın izni ile sağlıklı kucağıma alacağım günleri hayal etmeye başladım kucağımdan hiç indirmeyeceğim bitanemi doya doya koklayacağım nazlı bebek olacak bana daha doğmadan çok naz yapıyo

gunaydin kizlar nasilsiniz

sana da günaydın cnmmmm biz çok sabırsızız bugün sanki zaman durdu.hemen yrn olsun istiyorum gidip prensesimi göreyim .... dün gece 10 buçuk gibi uyudum sabah da 10 da zor kalktım.... nasıl miskinim anlatamamm.. umarım sen prensesin ve paşan iyisinizdir:)

merhaba canim masallah anne kiz iyi dinlenmisiniz bugun cabucak gecer insallah yarin prensesi gorursun
bugun cabuk gecer annesi az sabret yarin kocaman bir prenses gorucen karsinda
bizde iyi diyelim tatlim idare ediyoruz iste prensesle ara sira pasayia kipirdarken hidediyorum
supurge acicam bende miskin miskin icerde daha acamadim supurgeyi koltuktan kalkasim yok :44:

bende 4 subati bekliyorum bizede az kaldi

Merhaba annecikler nasılsınız?
Biz iyiyiz yine bebiş sıcak yerlere kaçmak istedi sanırım belim ağrımaya başladı öne doğru gelince hafiften hissediyorum bel ağrımda geçiyo ama henüz 200 gr olmamışız 164 grammış dr iyi dedi ne bilim herşeye iyi diyo zaten dr.um:)
Sağlıkocağına gittim kan tahlilim ve aşım olcaktı ama bilgisayardamı ne sorun varmış ebe boşuna almış olmayalım sorun çıkabilir dedi aşıyıda ben istemedim 20. hafta gibi demişti dr erken olunca içim rahat etmez dedim sen bilirsin dedi ebe de hiçbişe yaptırmadan geldim bidahaki ay yapılcak aslında dr bişe dememişti ama hem burda henüz kimse olmadı hemde internette baktım herkes 20'li haftalarda olmuş bende beklemek istedim:) Şubat 13 gibi gel o zaman dedi haftalarımı sata göre hesaplıyolar bebiş 1 hafta geri olsada önemsemiyolar nedense.

Son düzenleme:

bilmiyorumki doktor ne derse yapıyoz. ilk bebek bide bilmiyoruz bişey. sat tarihme göre 16 haftalığım ama o ultrasona göre 14 çıktı oda geç döllenmeden sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…