2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

sorma canım bayadır girmiyorum ,aslında gırıyorum takıp edıyorum ama pek yazma fırsatım olmadı.benim muhtemelen erkek demıstı doktor,öyle kaldı ,kesın demeyıncede bişey almadım,ama bende erkek olduğunu hissediyordum,muhtemelen erkek.hayırlısı olsun aslında ben ılk cocuğun kız olması anneye cok büyük bi ödül olduğunu düşünüyorum ama hayırlısı olsun ,sağlıklı olsunda.inşallah bizlerde hissederizde biraz hamile gibi davranırız,bende tık yok,zaten kilo vardı,kılo aldığım belli değil.sankı o bebek hiç doğmayacakmıs ben ömür boyu böyle hamıle kalcakmısım gibime gelıyor :))

cok saol canım içimi biraz rahatlattın,galıba ben biraz paronayaklık yapıyorum, eşim benden cok sevıyor daha bellı olmayan karnımı :) bende tık yok sankı orda bişey yok gibi,galıba görmeyince inanmıyorum,utrasondada gördüğümde hala o bende deilmiş te film izliyormus gibi gelıyor, bencede galıba doğumda değişir herşey,kucagına alınca değişir,panık yapmaya gerek yok inşallah bizlerde iyi bi anne oluruz.

günaydınlar herkese kızlarr :) nasılsınız bu gün ?

bubacım tatlım ne güzel olmuş o sürpriz öyle :) benimki hep yanımda dolayısıyla gül mül yok

ikili testi normal çıkan arkadaşlara gözün aydın diyorum bu arada :)
bir de ciciler alanlar var
allah sağ sağlim giydirmeyi nasip eder inşallah, biz 11 şubattan sonra düşünüyoruz alışverişi.

günaydınlar herkese kızlarr :) nasılsınız bu gün ?

bubacım tatlım ne güzel olmuş o sürpriz öyle :) benimki hep yanımda dolayısıyla gül mül yok

bız ıyıyız canım sen nasılsın?

evet canım cok güzeldı sagolsun düsünmuş..keske benımkıde hep yanımda olsada gül mül olmasa

gel misafirim ol çok sevinirim. gezdiririm seni. özellikle de yemeklerimiz çok meşhurdur

ay canım ya cok tesekkür ederım ınsallah bı gün nasıp olur..yemeklerınızın methını duydum esımle gelmeyı cok ıstıyoruz özellıklede yemekler ıcın

ikili testi normal çıkan arkadaşlara gözün aydın diyorum bu arada :)
bir de ciciler alanlar var
allah sağ sağlim giydirmeyi nasip eder inşallah, biz 11 şubattan sonra düşünüyoruz alışverişi.

benım randevuda 1 subatta bende 1ınden sonra ıstıyorum alısverısı:)bı ıgne dahı almadım daha kuzuma...

ah canım benim, hislerime tercüman oldun resmen. bizde de durum aynı. eşim geliyor, elini koyuyor karnıma, oğlum bilmem ne, bende hala tık yok. hissedemeyince bebeği, hala hamile değilmişim gibi geliyor, nasıl iş bu ben anlamadım
bu aralar karnım çıkmaya başlıyor, bakalım 14. haftamızın içindeyiz, sanırım birkaç haftaya hissetmeye başlarız. arada bir dalgalanma hissediyorum ama bebek mi değil mi ileride daha net anlarım

ay canım ya cok tesekkür ederım ınsallah bı gün nasıp olur..yemeklerınızın methını duydum esımle gelmeyı cok ıstıyoruz özellıklede yemekler ıcın

benim yemeklerim de meşhurdur
hatta ilerde kısmetse bir yer açmayı düşünüyorum. birkaç yemek firmasıyla anlaşmam var zaten. bazen birşeyler istiyorlar yapıyorum.

benım randevuda 1 subatta bende 1ınden sonra ıstıyorum alısverısı:)bı ıgne dahı almadım daha kuzuma...

oo benim almama gerek kalmadan annem almış bi sürü şey. kıyafet almayı hiç düşünmüyorum. sadece hastane çıkışı ve çıtçıtlı alıcam, onun dışında annem bir hurç sadece kıyafet almış, bir hurç da yelekti ne bileyim tulum atkı matkı her şeyi örmüş. ben boşuna kıyafete para vermeyeyim saha başka şeyler alayım diyorum. sonradan da yayıntı olmasın. battaniye almış annem :) daha da alır yani. ben sadece 1 tane alt açma aldım, bir de o sırada eşim bir tulum takımı beğendi onu aldık. 2 parça bişey o da hevesten bize doktor %80 erkek dedi. birdahakine kesinleştiririm dedi. onu bekliyorum ben de

benım 3.5 yasında erkek kardesım var demıstı hatırlarsanız dun telde konusuyoruz bana dıyor kı senın bebegıne pijama baktık dıyor cok tatlıdır benım kardesım cok da bilmiş bir sey ılk zamanlar ıstemıyordu hayııııır senın bebegın olıcak deyıp telefonu kapatıyordu sanırım annem alıstırmıs

benim yemeklerim de meşhurdur
hatta ilerde kısmetse bir yer açmayı düşünüyorum. birkaç yemek firmasıyla anlaşmam var zaten. bazen birşeyler istiyorlar yapıyorum.

ne güzel canım ya bu bı yetenek yanı maasallah ınsallah acarsın canım kendı yerını

canım sana yıne bıseler sölemıs doktorun..benımkı hıcbıse demedı sagolsun ben de ara renkler almak ıstemıyorum hıc cınsıyetı tamamen bılmek ıstıyorum..ınsallah carsamba günü ögrenecegız bacaklarını da acarsa..

bıde hanı ılk alınacak seyın önemı bende büyük o yüzden bı türlü karar verıp alamıyorum ne alsam dıye benım annemde cınsıyetı bellı olsun bakalım benı kım tutcak dıyo:)

biz mardıne gıttıgımızde ultrasonda dr bıze kollarını bacaklarını omuılıgını hep gostermıstı bebegın takla atması geldı aklıma ,ayaklarını cırpması

selam annişler bizim de cinsiyetimiz %99 erkek... listeye bizide eklermisiniz diğer paşa ve sultanların yanına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…