2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bende hamileliğimden beri hafta da en az iki kilo yiyorum o dondurmalardan. Zor kaldırıyorlar başından beni.İlk oğlumda olmamıştım böyle. Sonra şirketteki arkadaşlar korkutmuştu beni kendi hamileliklerinde dr.un kesinlikle yasakladığını, çocuğa çok zararlı olduğunu söylediler. O bir hafta geçmedi bana. Kendi dr.uma gider gitmez sordum. Aksine bebeğe calsiyum ve vitamin bakımından çok çok faydalı olduğunu söyledi dr.um. Yeter ki sen kendini hasta etmeden yemeğe bak dedi.Çıldırıyorum dondurma için çıkışta hemen alacağım yine...

bende hamileliğim öncesinde dondurma delisiydim, yaz kış farketmezdi.. ama hamileliğimden beri canım hiç istemiyor...
sana afiyet olsun canım:))

ahh canım.. ben 1 haftadır hastayım... öksürük mahfetti beni.. aman şimdiden önlemini al..
boynun içinde kas gevşetici spery yada sıcak su torbası kullan.. iyi gelir canım...
çok geçmiş olsun..

ohh afiyet olsun canım.... yarasın bebişine...

canım sanada gecmiş olsun .

Günaydın... Dikkat et kendine annesi. Bol bol c vitamini tüket. İnşallah ayakta atlatıverirsin hemen...Çok şükür ben fena değilim Amma gel gelelim bende bugün başlamadan bitsin istiyorum :KK31:

tşkler canım ya işte kıbrısta bır haftadır elektırık dairesi grevdeydi elektirik yoktu gazlı soba ıle ısınmaya calıstık hep uşutum fecı galiba :KK43:

günaydın tüm anne adaylarına,ben halaa kendimi hamile gibi hissetmiyorum,aranızda nasıl sevgiyle seslenenler var bebişlerine bazen acaba ben kötü bi annemi olcam diyorum hiç içimde öyle bi sevgi gösterisi yok.cokmu soğuğum anlamadım,belki hissetmeye başlayınca değişir inşallah.bazen vicdan azabı çekiyorum acaba kötü bi annemi olcam diye.bu gece ılk defa rüyamda gördüm.karnımdam çıkarıyordum bizim oğlanı:emir_bebek:,elımın üzerinde taşiyordum doğuncaya kadar,göbek bağı halla duruyor felan,ama renkli gözlü cok güzel bi cocuktu.:nazar::nazar: hayırdır inşallah

günaydın tüm anne adaylarına,ben halaa kendimi hamile gibi hissetmiyorum,aranızda nasıl sevgiyle seslenenler var bebişlerine bazen acaba ben kötü bi annemi olcam diyorum hiç içimde öyle bi sevgi gösterisi yok.cokmu soğuğum anlamadım,belki hissetmeye başlayınca değişir inşallah.bazen vicdan azabı çekiyorum acaba kötü bi annemi olcam diye.bu gece ılk defa rüyamda gördüm.karnımdam çıkarıyordum bizim oğlanı:emir_bebek:,elımın üzerinde taşiyordum doğuncaya kadar,göbek bağı halla duruyor felan,ama renkli gözlü cok güzel bi cocuktu.:nazar::nazar: hayırdır inşallah

inanmazsın ama bende az once senı dusunuyordum cooktan gırmedı dıye canım aynı duygular bende de var hıssetmıyorum hamıle oldugumu ama karnımız sıstıgınde anlarız sanırım senın bebek cınsıyetı bellı olmus muydu canım kac haftalıkdın kusura bakma unuttum:KK31:

Yok cnm kendini hiç kötü hissetme. Hareketlerini hissetmeye başladıkça senin de tutumun değişecektir. Boşuna 9 ay gibi uzun bir zaman değil hamilelik. Sadece bebeğin gelişimi için geçen süre değil ayrıca kadının anne olmaya alışma süreci. Ne kadar olursa olsun doğduktan sonra çok daha başka olacak hislerin. Her geçen gün daha da bağlanacaksın. Benim oğlum çok erken hareket etmeye başlamıştı. 12.hafta cinsiyetini öğrenmiş adını belirlemiştik. O günden sonra evimizde hep kaan yukarı kaan aşağı diyalogları döndü durdu. Sürekli onunla konuşurduk babası da bende. Ama asıl sevgiyi doğumdan sonra gör sen. Minicik yumuk yumuk birşey... Beslersen doyacak, bakarsan büyüyecek. O zaman anlayacaksın Anneliğin nasıl mucizevi birşey olduğunu...

günaydın herkeslere...bugun cok güzel:nazar:

esımle ayrı oldugumzdan cok zor gecerken günler canım kocacım bana kocaman bır gül buketı göndermıs dün aksam..aglamalarım yetmezms gıbı bıde cıcegı görünce cok agladım ama cok ıyı geldı..bu sabaha ayrı bı güzel uyandık bebegımle

Yok cnm kendini hiç kötü hissetme. Hareketlerini hissetmeye başladıkça senin de tutumun değişecektir. Boşuna 9 ay gibi uzun bir zaman değil hamilelik. Sadece bebeğin gelişimi için geçen süre değil ayrıca kadının anne olmaya alışma süreci. Ne kadar olursa olsun doğduktan sonra çok daha başka olacak hislerin. Her geçen gün daha da bağlanacaksın. Benim oğlum çok erken hareket etmeye başlamıştı. 12.hafta cinsiyetini öğrenmiş adını belirlemiştik. O günden sonra evimizde hep kaan yukarı kaan aşağı diyalogları döndü durdu. Sürekli onunla konuşurduk babası da bende. Ama asıl sevgiyi doğumdan sonra gör sen. Minicik yumuk yumuk birşey... Beslersen doyacak, bakarsan büyüyecek. O zaman anlayacaksın Anneliğin nasıl mucizevi birşey olduğunu...

canım ya duygusala bagladım ıyıce ben bugun yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu resmen ne guzel anlamıssın oyle

günaydın hanımlar :KK54:
işe yeni gelebildim burda günlerdir aralıksız kar yağıyor. sanırım birçok yerde de öyle.
herkes iyidir umarım.

Günaydın kızlarrrr 2 li tarama testimizin sonucu çıktı dün akşam doktorumuza gösterdikkk herşey yolunda herhangi bi sorunumuz yok dedi ......:KK49::KK49::KK49::KK49:

X