2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar:KK3: öncelikle size sitemlerimi iletmek isterim bir heves göbüşümün fotosunu çekip koymuştum ama meleksenden başka yorum yapan olmamış:KK5:

luxxor;22797175]bu arada nihayet göbeğimi çekebildim kızlar fotoda nedense daha ufak çıktı benim gözüme daha büyük geliyor bilemiyorum:KK49:

masallah nazaar degmesin iicndkei kuzuyada annesinede kiz mi senin bebis tatlim gobek kiz diyo
Eki Görüntüle 332260 17 haftalik gobusum bende kiskandim cektim koca gobegimi oglumun keyfi yerinde galiba icerde :KK49:

bilemiyorum canım belli olsun bakalım söylerim göbeğin durumuna göre yorumlar doğru çıkacak mı bakalım:KK9:

Günaydın kızlarrrr herkeze hayırlı sabahlar

Dün akşam üçlü test için kan verdim 10 gün sonra çıkacak neticesi inşallah tertemiz çıkar içimde rahatlar
Bebeğimin cinsiyetini yine öğrenemedim bebk az daha büyüsün dedi dr bide benim yaramaz kordonu bacağının arasına almış göstermiyor eşim gördüm erkek diyor ama ne kadar güvenebilirim :))) gerçi dr da erkek ama emin olamıyorum kordondan dedi bakalım hayırlısı sağlıklı olsunda bitanem kız veya erkek ikisinide istiyorum zaten ben inşallah

günaydın canım ya inşallah iyi çıkar da dediğin gibi için feraha erer sen hiç merak etme Allah büyük:KK19:

günaydın kızlar nasılsınız ? ben iyiyim kıbrısta hayat felç oldugundn fazla nete giremiyorum elektirik kurumu ve telefon dairesi grevdeydi o nedenle dunyayla baglantımız kopmustu telefon dairesi grevi kaldırdı da internete girebildim :)

günaydın hapşucum:KK3:

Kizlar ilk 6 ay su vermiyoruz benim kuzen ve gelin cocuk doktoru nolacak demeyin bebegin cani neki hemen siser sut emmez sutum olursa diye bisey yok hepimizin olacak bizim cabamiza ve sabrimiza bagli ilk 4 gun sut gelmemesi az gelmesi normalmis cocuk 4 gun emmese sorun olmuyormus anne karninda aldiklari onu idare edermis lutfen bebeginiz icin kolaya kacmayin ugrasin en onemli anne sutunden onu magdur etmeyin

bilmiyorum ya arkım anlattı, onun ark.ının bebeğine kesinlikle su vermediğini, bebeğin yazık bunalıp ağladığını annesinin ve kardeşinin gizlice bebeği kaçırıp başka odada az bişi su içirince bebeğin rahatlayıp uyuduğunu anlattı yaz sıcaklarında. Tabiki süt çok önemli ama bir iki damla suyun da bir zararı olmaz bence su hayattır sonuçta

demekk hemen hemen böle.. kocama dedim akşamm ii çok değilmiş diyo ya :KK53: deli :KK16: canım üsküdarda hangi hastanee söler misin acaba?

ben kontrollere kozyatağı central hospital'e gidiyorum, orada 220 tl. üskadar yunus emre hastanesi'nde 200 tl. yengem orada doğum yaptı, oradan biliyorum, arayıp fiyat aldım. ama doktorum özel olarak bi yere yönlendirir mi bilmiyorum.. bakıcaz..

luxxor canım, lütfen kusura bakma, burda pek geçmişe bakamadım, göbiş topiğinde de yoktu... şimdi gördüm... maşallah baya çıkmış seninde... ilerleyen aylarda ne halde olucaz kimbilir...

kelebekçim, gözün aydın canım.. eminim doktorunda aynı şeyleri söylecek..

Günaydın kızlar:KK3: öncelikle size sitemlerimi iletmek isterim bir heves göbüşümün fotosunu çekip koymuştum ama meleksenden başka yorum yapan olmamış:KK5:

Merhaba Luxxor

Kusura bakma canım :KK48: sayfalar hızlı ilerliyor ve bazen geçmişteki sayfalara bakmaya vakit kalmıyor
Senin göbüşte belli olmaya başlamış ben buradayım diyor :nazar: maşallah canım

kızlar sağ kasığımda acaip bi sızı var
arada bi şiddetli ağrı girio sonra azalıo
doktoru aradım bebek büyüyordur ondan dio ama dayanamıom :S

bilemiyorum canım belli olsun bakalım söylerim göbeğin durumuna göre yorumlar doğru çıkacak mı bakalım:KK9:

günaydın canım ya inşallah iyi çıkar da dediğin gibi için feraha erer sen hiç merak etme Allah büyük:KK19:

günaydın hapşucum:KK3:

bilmiyorum ya arkım anlattı, onun ark.ının bebeğine kesinlikle su vermediğini, bebeğin yazık bunalıp ağladığını annesinin ve kardeşinin gizlice bebeği kaçırıp başka odada az bişi su içirince bebeğin rahatlayıp uyuduğunu anlattı yaz sıcaklarında. Tabiki süt çok önemli ama bir iki damla suyun da bir zararı olmaz bence su hayattır sonuçta

günaydın canım nasılsın ?

canım 14 haftada bende o ağrıları cektım normal bir olay kanama olmadıgı surece korkma demıstı doktorum. daha cok cekıcez bu tarz agrılar canım sonucta rahmımız buyuyo bır suru degısıklık oluyor vücudumuzda

Canım aslında sevinmeliyiz bu duruma değil mi :KK1:
Benimde geceleri çok oluyor bu ağrılar
Benim dr da normal olacak bunlar dedi ama bazen gerçekten dayanılmaz oluyor:KK49:

canım 14 haftada bende o ağrıları cektım normal bir olay kanama olmadıgı surece korkma demıstı doktorum. daha cok cekıcez bu tarz agrılar canım sonucta rahmımız buyuyo bır suru degısıklık oluyor vücudumuzda

kanamam hiç olmadı şükür
ofise yakın biyerden randevu alim içim rahat etsin dedim orda da dotor ameliyata girmiş ne zaman çıkar belli deilmiş
sende de olduysa içim rahatladı birazcık

Benim dr da normal olacak bunlar dedi ama bazen gerçekten dayanılmaz oluyor:KK49:

evet bebek hareketlendiği için güzel bişi ama bi yandanda acabalar oluo

kanamam hiç olmadı şükür
ofise yakın biyerden randevu alim içim rahat etsin dedim orda da dotor ameliyata girmiş ne zaman çıkar belli deilmiş
sende de olduysa içim rahatladı birazcık

evet bebek hareketlendiği için güzel bişi ama bi yandanda acabalar oluo

canım bu tarz sancıar normal içini ferah tut panık olma hemen :) benim hamileliğim suan biraz sounlu buna ragmen agrıları falan takmıyorum cunku cok doğal bunlar vücut yapımız degısıyor hormonlar degısıyor. agrılarda olacak kolay mı bebıs buyuyo ıcımızde yer acıyor bu sancılara katlanıcaz bıraz . bak sana bır tavsıye dr alper mumcu nun sıtesıne gır ve orda hafta hafta hamılelık yazısını oku vede hamılelıkle ılgılı dıger yazılarını da hem rahatlarsın da bıraz yazdıgı yazılar cok hosuma gıdıyor . valla halla turkıyede olsa ve dr yapsaydı orda kıbrıstan sırf ona gozukmek ıcın giderdim ama suan amerikada bıraz uzak kalıyor :):KK52:

Ben de çekiyorum ayni agrıları... Doktorum normal hatta herşeyin yolunda olduğunun göstergesidir dedi :)) bazen böyle bıçak saplanır gibi sancı oluoo ama kanama olmadigi surece sıkıntı yok...

canım senınle uzun uzun konustugumuz falan yok ama yuregınde erkek varsa
erkek olur benımde ıcımden sana erkek cektı cunku cok ıstedıgın ıcın
hayırlısıla ınsallah sanada bıtane nur yuzlu pasa gelıyodur

gelıncıkle bız aylar onceden erkek bebekte yenmesı gereken kız bebekte yenmesı gerekenlerı
uygulamıstık canım belkı faydası oldu benkıde tesaduf
bırde ben hep allahım hayırlı erkek evlat ver dıye her denıyısımızde dua ederdım
allahta gonlumdekını verdı sukurler olsun

kızlar ben bırde adak adamıztım denedımızde bebek erek olursa horoz aldırıp anneme
dul bı kadına verdırcem dıye annem ıngltereden bulgarıstana gıdınce bır horoz al ver dul kadına dıycem adak unutmamak lazım :KK1:

Sağol MELEKSEN teşekkür ederim cnm en önce bebeklerimizin sağlıklı olması tabi ama insanın içinden bişey geçmiyorda değil herkes erkek diyo bakalım sadece kızım kız olucak diyor ama kısmet 15 gün sonra öğrenicez hayırlısıylan...

Sağol MELEKSEN teşekkür ederim cnm en önce bebeklerimizin sağlıklı olması tabi ama insanın içinden bişey geçmiyorda değil herkes erkek diyo bakalım sadece kızım kız olucak diyor ama kısmet 15 gün sonra öğrenicez hayırlısıylan...

insallah 15 gun sonra ogrenirsin sende pasanin geldigini canim
banada komsm daha 2 aylik ken bu bebek erkek demisti sonra ogrendigimde
ben sana demistim dedi benim icimden hhep erkek bebek geciyodu ama
cok istiyorumda ondan mi oyle hisediyorum diyordum kizim hep erkek bebegi secerdi ona
sorguladimizda kizmi erkekmi bebek diye

luxxor canım gobegın maşallah senın bebegın cınsıyetı neydı canım baya buyumus gobegın:nazar:

luxxor canım, lütfen kusura bakma, burda pek geçmişe bakamadım, göbiş topiğinde de yoktu... şimdi gördüm... maşallah baya çıkmış seninde... ilerleyen aylarda ne halde olucaz kimbilir...

kelebekçim, gözün aydın canım.. eminim doktorunda aynı şeyleri söylecek..

Merhaba Luxxor

Kusura bakma canım :KK48: sayfalar hızlı ilerliyor ve bazen geçmişteki sayfalara bakmaya vakit kalmıyor
Senin göbüşte belli olmaya başlamış ben buradayım diyor :nazar: maşallah canım

ay teşekkür ederim göbüş topiğine de yeni üye oydum ben oraya da eklerim akşam :KK9::KK49: daha cinsiyet belli olmadı inşallah 3 şubatta öğreneceğiz
günaydın canım nasılsın ?
iyiyim canım çok şükür öyle böyle derken işyerindeki günlerimi bitirmeye ve bebeğime yaklaşmaya gün sayıyorum işyerim çok huzurlu değil de...

Gunaydin millettttt .... Nasilsiniz bakalim ?

günaydın canım:KK3:

bu arada rahim er hızlı bu haftalarda büyüyormuş kızlar o yüzden sancıların artması normal bende de oluyor ama dayanılmayacak gibi şiddetli değil kramplar gibi 5er dakika sürüp geçiyor

luxxor maşallah karnın ne güzel çıkmış aramızda 1 hafta var ama bende tık tok hala ya göğüslerim çok büyüdü benim bebiş orda mı büyüyor acaba:KK1::KK1:

luxxor maşallah karnın ne güzel çıkmış aramızda 1 hafta var ama bende tık tok hala ya göğüslerim çok büyüdü benim bebiş orda mı büyüyor acaba:KK1::KK1:

canım nasılsın bende ayni durumdayım göbegım dumdüz gögüslerim ise kocaman oldu eşim bebek galiba yanlış yerde büyüyor diye dalga gecıyor en kotusude catlak cıkmaya basladı :KK43:

X