2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

29m MAYIS HASTANESİNİ İNCELEDİM GÜZELE BENZİYOR 1 AYDA DA 20-25 BEBEKLERİ DOĞMUŞ. İNŞALLAH FİYATLARI AŞIRI DEĞİLDİR BAŞKA ÖNEREN VARSA GİDECEĞİM ARKADAŞLAR .2. DOKTOR OLACAK HEM ANKARADA HEM ÇORUMDA O YÜZDEN UÇUK FİYATLAR BİRAZ BİZİ AŞIYOR?
29 mayısa ben de gidiyorum canım. doktorumu sevdim. hülya kula. güler yüzlü bir bayan. sorularını da cevaplıyor. aceleci tavırlar sergilemiyor. tavsiye ederim. ordaki diğer doktorlar için de yorumlar olumluydu. yalnız randevunu nerdeyse bir 3 hafta falan önce almalısın. yoksa seni aradan almayı teklif ediyorlar ve o durumda 1 saatten fazla bir süre beklemen gerekebilir:) ama randevulu gidersen çok aşırı beklemiyorsun.

bilmem mi canım ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama zor tabii
ben halkla ilişkilerdeyim müşteri şikayetlerine bakıyorum başım bazen kazan gibi olurrr :-)
dikkat etmemiz gerekli canım
kolay gelsin sanadaaa

bende inşaat teknikeriyim
sürekli mağaza çiziyorum
şu sıra yeni mağaza konsepti isteniyor bizden
mimar olmadığım için tasarım çok yapamıyorum 3 mimar var onlarda sonradan sonradan dahil oldu işe ama çokta işe yaramıyor

Merhaba arkadaşlar bizde dün doktora gittik renkli ultrasona girdim görüntü çok net bakmaya doyamadık ve bi oğlumuz olacağını öğrendik :) İmkanı olanlara tavsiye ederim 3 boyutlu mu 4 boyutlu mu tam bilmiyorum ama gerçekten çok farklı, pipimizi çok net gördük, bizim evimizde de var ultrason ama görüntüsü kötü baya.. boyunu ölçtü- kilosunu ölçtü-midesi oluşmuş-böbrekleri çalışıyo vs. dedi. Rabbim hepimize sağlıklı evlat nasip etsin kız ya da oğlan önemli değil.
Gerçekten hamileyken çalışmak çok zor bende bankacıyım bazen müşterilerin üzerine atlayasım geliyo :) çok da yoğunuz maalesef -15 derecede bile geliyolar bankaya hepsine kızıyorum oturun sıcacık evinizde diye :))) Benden haberler böyle, cinsiyet öğrenmek çok farklı bi duyguymuş eşimle dünden beri yüzümüzde hep bi gülümseme var :))) Umarım en yakın zamanda hepiniz öğrenirsiniz..

bende inşaat teknikeriyim
sürekli mağaza çiziyorum
şu sıra yeni mağaza konsepti isteniyor bizden
mimar olmadığım için tasarım çok yapamıyorum 3 mimar var onlarda sonradan sonradan dahil oldu işe ama çokta işe yaramıyor

canım işin gerçekten de zor Allahım yardımcın olsun
kolaylık versin

Merhaba arkadaşlar bizde dün doktora gittik renkli ultrasona girdim görüntü çok net bakmaya doyamadık ve bi oğlumuz olacağını öğrendik :) İmkanı olanlara tavsiye ederim 3 boyutlu mu 4 boyutlu mu tam bilmiyorum ama gerçekten çok farklı, pipimizi çok net gördük, bizim evimizde de var ultrason ama görüntüsü kötü baya.. boyunu ölçtü- kilosunu ölçtü-midesi oluşmuş-böbrekleri çalışıyo vs. dedi. Rabbim hepimize sağlıklı evlat nasip etsin kız ya da oğlan önemli değil.
Gerçekten hamileyken çalışmak çok zor bende bankacıyım bazen müşterilerin üzerine atlayasım geliyo :) çok da yoğunuz maalesef -15 derecede bile geliyolar bankaya hepsine kızıyorum oturun sıcacık evinizde diye :))) Benden haberler böyle, cinsiyet öğrenmek çok farklı bi duyguymuş eşimle dünden beri yüzümüzde hep bi gülümseme var :))) Umarım en yakın zamanda hepiniz öğrenirsiniz..

Sizin adınızı çok sevindim Karamela , Allah hayırlı bir oğlan nasip etsin inşallaah size :)
Bizim daha 1 ayımız var öğrenmek için :) Doktorumuzda renkli ultrason yok, siyah beyazla idare ediyoruz ama o bile heyecanlı oluyor, sizi düşünemiyorum :KK1:
Bende çalışıyorum, muhasebeciyim çoğu zaman kafam kazan gibi bebişim bile aklıma gelicek zaman olmuyor, ama eve gittiğimde herşeyi unutup bebişim ve eşimle başbaşa kaldımı tüm yorgunluğum gidiyor sanki...
Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallaah :KK49:

hadi hayrlısı olsun Sağlıcakla gelsin sizin adınıza sevindim
Rabbim hayırlısı ile kucağımıza almayıda nasip ettsin

darısı cinsiyet öğrenemenlerin başınaaaaa:-)

kızlar bende doktırdan geldi bbi sıkıntımız yok %95 erkek dedi ama bana 2 haftalık yanılma payı ver dedi 2 hafta sonra kesin söylerim dedi %95 iyi bir rakam değilmi

kızlar bende doktırdan geldi bbi sıkıntımız yok %95 erkek dedi ama bana 2 haftalık yanılma payı ver dedi 2 hafta sonra kesin söylerim dedi %95 iyi bir rakam değilmi

temmuzda herkes erkek doğuracak heralde canım bizede 13 hafta ama erkek dedi seninki 16 haftalık kesindir canım hayırlı olsun paşan

Bu aralar doktorumu değiştirsem mi diye düşünüyorum, üç doktorla görüştüm, üçüde bebeğin sağlığının iyi olduğunu söyledi ancak,bebeğin baş-popo uzunluğu 12+2'de 6,8 cm. 12+4'de 6,6 cm, 13+6'da da 8,01 cm. olarak ölçtüler. Bu kadar fark olur mu, yoksa bebeğin gelişmesi mi yavaşladı acaba. Yoksa doktorlar ve ultraon cihazları arasındaki farktan mı kaynaklanıyor? Sizdeki ölçüler nedir?

canim her doktorda farkli cikiyo ben 14hafta 5 gunde doktora gitimde birinde 78.5mm cikti
sonra cinsiyet bakmadi icin kendi doktoruma gitim onda 84.5mm cikti bas poposu her zaman gitim doktorumda ayni cikiyo gelisimimiz ama baska doktorda baska cikiyo onun icin sakin gerimi gidiyo falan diye hic uzulme kilosu bile farkli cikicak buyuyunce ultrasondan ultrasonda fark var demeki bazi tam basi popoyu tutuyo bazi az daha yandan oluyo buda fark yaratiyo tabi insallah dusuncelerine yardimci olmusumdur

selam kizlar nasilsiniz bugun pek kimse yok galiba bende anca bakim dedim

s.a kızlar bende temmuz annesi olcam allahın iznyle yeşimcim topigin hayırlı olsun canım belki hatırlamışsındr beni erken hamilelk belirtilernde ve kürtajdan sonra hamile kalmada görüşmştk bide kızlar ya ben ve eşim erkek bebek istyrz gönlümüzden o geçiyr doktormz geçen hafta baktıgnda sanki erkege benzyr dedi ama net degl tam göstermedi yaramaz 2hafta sonra tekrar bakarız dedi çok sevndk umutlandık baya kısmet tabi herşey ama gönlmzden bu geçiyr allahım hayırlıysa bunu nasip etsn

bu arada ilk bebişim olcak bu bide eşimde usg de gördgnde ne dedi biliyomusnz sanki bebegin testislerini gördm bende gerçekmi filan dedim allahım herkesin gönlündekini nasip etsn hayırlıysa tabi

canim sanki icinden bisi oynuyo kipirti sanki eline bir kelebek almisinda kendini carpiyomus gibi
aksam esimle tv bakiyoruz gece minicik ayagini nasil itekledigini hisediyodum
esime suna bak minicik ayagila itekliyo diye gosteriyodum sabahlari yatakta hisediyorum duz yatinca
:KK55:

ayy canım aynen öylee:) sabahları birde gece yattığım an başlıyor babasıda elini koyup hissediyor hatta durduk yere soruyor tekme atıyormu diye. Atıyor dediğim an hemen elini koyuyor onu ilk defa böyle heyecanlı görüyorum. bir de kalp atması olur ya vurup hemen çekiyor elimi ayağımı neresi bilmem ama bağırsak hareketi olmadığı kesin. Her an güzellikler gösteriyor yavrularımız. Gebelik testinde çift çizgi heyecanı, kalp atışlarını duyma heyecanı, ultrasonda hareketleri görme heyecanı, cinsiyetini görme heyecanı, şimdi de tekmelerini hissettiğim an yatıyorum. Yatınca daha çok vuyruyor çok mutlu oluyor heyecanlanıyorum. Bakalım sırada ne gibi bir mutluluk, heyecan var. Rabbim hiç kimseleri bu güzelliklerden mahrum bırakmasın evlat aratmasın.

X