2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Biz geldık mardin den kan testını yaptık 24 ocakda alacagız ense olcumunu yaptı dr ama bebek yerınde durmuyor görsenız takla atıyor,ayaklarını cıkpıyor elıni agzına goturuyor dr hareketlılıkden adam gıbı olcememıstır belkıde :KK76:eşim deılk defa gördu gorsenız gozunu bır dk bıle ayırmadı bebege bakıyor :KK48:dr cok ugrastı 20 dk fazla kalmısızdır cok uzun oldu ama guzeldı sonuclarımda ınsallah temız cıkar da ayy cok guzeldı bebıs bugun ya :KK24:

15 tatile girdik öğretmenim. doğum temmuz olduğu için son ay doktor değiştirmek zorunda kalıyorum. ankarada 8. ayımdan itibaren doğum için bir yere gitmeliyim. normal doğum iistiyorum ama devlet hastanelerinde de rezil olmak istemiyorum. sizin önereceğiniz bir yer varmı güven hastanesi ve medicanayı öğrendik fiyatlaar gerçekten yüksek. en son ihtimal onlara giderim. başka bildiğiniz hastane varmı? hacettepe falan nasıl?
yarın gidicem acill öneri noluyyyyyyyyy:KK43:

Kolay gelsin yok ben calismiorum evde bile bi iki is yapsam hemen yoruluom bide calissam eve gelir gelmez bayilirim herhalde Allah kolaylik versin hamilyken calismak zor olsa gerek

Zor oluyor tabii özellikle halsizlik bide müşteri şikayetleri ile uğraşıyorum kafamm
kazan sormaa bunaldığım anlarım olmuyor değil ama çalışmayı seviyorum o yüzden de pek sesim çıkmıyorrr

aslında evde olmakta yoruyor çünkü hiç iş bitmiyor değil mii :-)

15 tatile girdik öğretmenim. doğum temmuz olduğu için son ay doktor değiştirmek zorunda kalıyorum. ankarada 8. ayımdan itibaren doğum için bir yere gitmeliyim. normal doğum iistiyorum ama devlet hastanelerinde de rezil olmak istemiyorum. sizin önereceğiniz bir yer varmı güven hastanesi ve medicanayı öğrendik fiyatlaar gerçekten yüksek. en son ihtimal onlara giderim. başka bildiğiniz hastane varmı? hacettepe falan nasıl?
yarın gidicem acill öneri noluyyyyyyyyy:KK43:

29 mayıs hastanesini önerebilirim canım..Ben gitmiyorum ama giden arkadaşlar memnun..Türkiye Diyanet Vakfı | 29 Mayıs Hastanesi | ANKARA

canim bizim ense kalinligimiz 1.0mm di doktor aftasina iyi demisti

kizlar bu testleri hic takmamak lazim yurt disinda bunlari yapmiyolar bile
kendinizi panik yapmayin olucaksa her turlu olur

bizim subat annelerinde bi arkadas vardi kizlar ayrintilida bebeginin kalbinin
iyi olmadigi damarlari cok denis oldugu cikmisti ortaya bebegi alalim diye doktorlar kiza hep soyledi
unuversete hastanesinde istanbulda dogurdu bebegini tedavvi etiler
simdi kizim gibi buyuk masalahi var hic bisi yok allah kederide sevincide veriyo kizlar

allah tum bebilere saglik versin onlari korusun bize

canim bizim ense kalinligimiz 1.0mm di doktor aftasina iyi demisti

kizlar bu testleri hic takmamak lazim yurt disinda bunlari yapmiyolar bile
kendinizi panik yapmayin olucaksa her turlu olur

bizim subat annelerinde bi arkadas vardi kizlar ayrintilida bebeginin kalbinin
iyi olmadigi damarlari cok denis oldugu cikmisti ortaya bebegi alalim diye doktorlar kiza hep soyledi
unuversete hastanesinde istanbulda dogurdu bebegini tedavvi etiler
simdi kizim gibi buyuk masalahi var hic bisi yok allah kederide sevincide veriyo kizlar

allah tum bebilere saglik versin onlari korusun bize

yok ben merakan soruyorum canım sızlere kafama taktıgımdan degıl gorduk bugun gayet hareketlı takla falan atıyordu maşallah benımkı de 1.7 mm cıktı dr zor olcu cok uzun ugrastı :KK9:

vay yaramaz sey yerinde durmuyo desene
canim bebegin hangi haftasinda hangi gunde yapildigina da bagi
bazi 12 haftada 1 mm cikar bazi 12 hafta 3 gunde 1.6mm cikar
herkezde cok farkli cikiyodur

bende bugun saglik ocagina gitim kizlar kilom 100 gram yine eksit ti :KK9: 2 kilo bile almadim daha
1 kilo 900 gram almisim gecen aydan beride kilom ayni duruyo
kan ilaci doktorum daha vermemisti hemsire yazdi basla sen dedi zarari olmaz yarari olur dedi
idrar testide yapti temiz cikti oda sonra carsiya gitim esimle kizim evde kaldi
pasama alt acma emzik tutucagi aldim az alis veris yapip hemen geldim

vay yaramaz sey yerinde durmuyo desene
canim bebegin hangi haftasinda hangi gunde yapildigina da bagi
bazi 12 haftada 1 mm cikar bazi 12 hafta 3 gunde 1.6mm cikar
herkezde cok farkli cikiyodur

bende bugun saglik ocagina gitim kizlar kilom 100 gram yine eksit ti :KK9: 2 kilo bile almadim daha
1 kilo 900 gram almisim gecen aydan beride kilom ayni duruyo
kan ilaci doktorum daha vermemisti hemsire yazdi basla sen dedi zarari olmaz yarari olur dedi
idrar testide yapti temiz cikti oda sonra carsiya gitim esimle kizim evde kaldi
pasama alt acma emzik tutucagi aldim az alis veris yapip hemen geldim

kan ılacı bende ıstıcem dr dan ya belkı halsızlıgım gıder bır sey soracagım bu elevit dıye ılac var ya kullandın mı sen o neye ıyı gelır kı ...12 hafta 4 gun 1.7 mm yazıyor canım:KK31:

kan ılacı bende ıstıcem dr dan ya belkı halsızlıgım gıder bır sey soracagım bu elevit dıye ılac var ya kullandın mı sen o neye ıyı gelır kı ...12 hafta 4 gun 1.7 mm yazıyor canım:KK31:

canim elevite ben adetim 2 gun gecikmis kan testine gitmistim pilanli gebelikti
hamilesin deyince doktor hemen yazdirmistim yani daha 1 aylik dildi bebek basladimda
dahada iciyorum eleviti kizimda emzirirken bile iciyodum elevit simdi kan ilacini
saro feromu ne diye bisi verdi kizimdada icmistim onu kan ilacinin yarari cok var dedi hemsire
2 kutu yazmis 40 adet hap var her gun 1 tane ic dedi elevit 1 tane kahvaltidan sonra kan ilacida
bol su ic kan ilaci kabiizlik yapiyo dedi

X