2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayy canım aynen öylee:) sabahları birde gece yattığım an başlıyor babasıda elini koyup hissediyor hatta durduk yere soruyor tekme atıyormu diye. Atıyor dediğim an hemen elini koyuyor onu ilk defa böyle heyecanlı görüyorum. bir de kalp atması olur ya vurup hemen çekiyor elimi ayağımı neresi bilmem ama bağırsak hareketi olmadığı kesin. Her an güzellikler gösteriyor yavrularımız. Gebelik testinde çift çizgi heyecanı, kalp atışlarını duyma heyecanı, ultrasonda hareketleri görme heyecanı, cinsiyetini görme heyecanı, şimdi de tekmelerini hissettiğim an yatıyorum. Yatınca daha çok vuyruyor çok mutlu oluyor heyecanlanıyorum. Bakalım sırada ne gibi bir mutluluk, heyecan var. Rabbim hiç kimseleri bu güzelliklerden mahrum bırakmasın evlat aratmasın.

amin canım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese yaşatsın bu duyguları:KK16:

Merhaba kızlar nasılsınız? Bende hissediyo gibiyim hareketleri barsak hareketi midir bilmem farklı bişey ama her gün olmuyo normal mi bu? Mesela bugün hiçbişe hissetmiyorum çok canım sıkılıyo bu işe valla korkulardan hamileliğimin tadını çıkaramıyorum:KK43: Göbüşlerde belli olmaya başlamıştır dimi? Ben farkedemiyorum:KK43:

13 haftalık canım usgde hiç yerinde durmadığı için boyunu ölçemedi hatta doktorum 20 haftadan önce kesinlikle hissetmezsin diyor

benimde on altı haftalık yeni yeni hissediyorum ilk oglumdada on dört haftalıkken hissettim bebege göre degişen bişey galiba doktorlarda bi yere kadar herkez kendini bilir

Merhaba kızlar nasılsınız? Bende hissediyo gibiyim hareketleri barsak hareketi midir bilmem farklı bişey ama her gün olmuyo normal mi bu? Mesela bugün hiçbişe hissetmiyorum çok canım sıkılıyo bu işe valla korkulardan hamileliğimin tadını çıkaramıyorum:KK43: Göbüşlerde belli olmaya başlamıştır dimi? Ben farkedemiyorum:KK43:

eşim geçen geldi karnımı sevdi kocaman olmuş diye halbuki hiç yok hala:KK1: ama o var diyor

ben hamile kıyafetleri almaya basladım hatta giymeye bile basladım olmuyo eski kıyafetlerim kilo almadım kusma ve bulantılardan dolayı ama karnım 6 aylık hamile gibiyim iç karnım darmıs oglumda da çok çıkmıstı sizler sıgabiliyomusunuz kıyafetlerinize

ben hamile kıyafetleri almaya basladım hatta giymeye bile basladım olmuyo eski kıyafetlerim kilo almadım kusma ve bulantılardan dolayı ama karnım 6 aylık hamile gibiyim iç karnım darmıs oglumda da çok çıkmıstı sizler sıgabiliyomusunuz kıyafetlerinize

normaldede aldığım pantolonlar olmadığı için daralttırıyodum onları açtırdım tekrar canım bacaklarda sorun yokta karnım biraz sıkıyordu şişkinlikmiş gibi çıktı o kadar benimki

normaldede aldığım pantolonlar olmadığı için daralttırıyodum onları açtırdım tekrar canım bacaklarda sorun yokta karnım biraz sıkıyordu şişkinlikmiş gibi çıktı o kadar benimki

benim bakan anlıyo hamile oldugumu şimdiden kilo fazlamı veremeden bi daha hamile kalınca son aylardaa ne hale gelirim bilmem:KK1:

13 haftalık canım usgde hiç yerinde durmadığı için boyunu ölçemedi hatta doktorum 20 haftadan önce kesinlikle hissetmezsin diyor

Bazen Dr.lara çok kızıyorum. ikinci gebeliklerde çok daha erken hissedilebiliyor. 17. hafta da hisseden arkadaşım var yine aynı şekilde 18. haftadada var. şimdi bunlar hayali hareketmi hissediyor o zaman :) Ablam 3 aylıkken hissettiğini söyledi Dr bağırsak hareketidir dedi ama sonra gerçekten bebek hareketi olduğunu bebek büyüdükçe farketti.

bende hiç kilo almama hatta 1 kilo vermeme rağmen hiçbir eteğim olmuyor fermuarları açık geziyorum şaka gibi:) bulamıyorum istediğim gibi elbise bir sürü mağaza gezdim ne yapıcam bilmiyorum bi süre daha fermuar açık idare edicem artık ama araştırmaya devam :))

herkez yagmurda evde dinleniyo galiba yagmur nasil yagiyo burda bereket yolar tasiyo vala

ara sira karnimin altina bi agri giriyo ani harekete damarlar gevsiyo gaiba :26:

Merhaba kızlar;

Doktordan geldim az önce ... 2li testimiz temiz çıktı çok şükür... Bir de cinsiyet için %99,9 kız dedi... Çin takvimi, bhcg, etraftaki herkes erkek diodu ama ben biliodum bir kızım olcanı :) söyleyince de sana öle geliyor bu kadar ısrar etme kız diye öğrenince şaşıp kalıcaksın diolardı kiii ben haklı çıktım :KK70: insan gerçekten hissediyor galiba :)

Bu arada doktorum 3lü test yapmayacağını söledi... 2li test iyi olunc 3lü yapılmıo mu?? sizlerde de öyle mi oldu?

Merhaba kızlar;

Doktordan geldim az önce ... 2li testimiz temiz çıktı çok şükür... Bir de cinsiyet için %99,9 kız dedi... Çin takvimi, bhcg, etraftaki herkes erkek diodu ama ben biliodum bir kızım olcanı :) söyleyince de sana öle geliyor bu kadar ısrar etme kız diye öğrenince şaşıp kalıcaksın diolardı kiii ben haklı çıktım :KK70: insan gerçekten hissediyor galiba :)

Bu arada doktorum 3lü test yapmayacağını söledi... 2li test iyi olunc 3lü yapılmıo mu?? sizlerde de öyle mi oldu?

Ya bu 2 li 3 lü testler nedir. Benden oyle birsey istemedi. Sadece 4 lü testten söz etti bana doktorum

Selam kızlar;

Bende Lcw'den 4 parça hamile elbisesi aldım. Toplam 114 lira tuttu.
1 sweatshirt, 1 tshirt, 1 gömlek, 1 kot

Eski pantolonlarımın hepsi sıkıyor, kesiyor beni.
İç çamaşırlarım falan bile sıkmaya başladı.
Bu arada insan heyecanlanıyor, istiyorum ki vakit çabucak geçsin hemencecik kucağımıza alalım:)
En zorlu kısmını kısmen atlattı hepimiz hayırlısıyla.
Bir de son 3 ay önemli...
Rabbim hayırlısıyla o günleride atlatmayı nasip etsin burada beraberce...:nazar::nazar::nazar::nazar:

merhabalar, Allah izin verirse bende temmuz annesi olucam. Dün akşam otururken birden kan boşaldı ve hala kanamam var :KK43: sabah hemen dr a gittim düşük tehlikem olduğunu söyledi iğne ve ilaçlar verdi :KK43: dua edin lütfen bebeğime birşey olmasın :KK43:

X