Gebeliğe Hazırlık Kizlar bi bakin durumun cok cok karisik.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ovülasyon testinde silik değilde diğer çizgi kadar net veya daha koyu olması lazım. Lh hormonu herkesde mevcut olduğu için silik olarak çıkıyor ancak yumurtlama zamanı pik yapıyor koyulaşıyor. İnşaallah hamilesindir yine
İnşallah kuzum ya hakkımızda hayırlısı olsun yarın kan vereyim diyorum ne olur ne olmaz 🙄😊

Kızlar banada yardım edin ne olur 1.5 yıldır çocuk düşünüyoruz 3 aydır ovülasyon testi kullanıyorum gebelik elde edemedim son olarak bu ay da az silik şekilde net çizgi gördüm yine ne olur ne olmaz değerlendirdim. yumurtalıklar tam olgunlaşmadan da çatlayabilir mi acaba başına böyle birşey gelen varmı? Birde 27 sinde regl olmam gerekiyordu gecikti fakat 2 gün sonra az birşey leke geldi böyle açık renk afedersiniz sildiğimde de geldi 2 kez ve ilk defa böyle birşey yaşadım bende hasta oldum sandım pet taktım yine az bi leke gelmiş 29unda bugün 4 Mayıs birşey gelmedi daha acaba sökülemiyor muyum yerleşme mi yoksa yumurtalık kisti kanaması mı ama yumurtlama da görmedim tam anlamıyla bu şekilde hamile kalan varmı acaba 😔
benim de ayni oyle lekelenmem oldu adet olmam gerekirken. cuma gunu test yaptim silik cizgi cikti. kan verdim 78 cikti. 😊 1 gun sonra 83 cikti. valla oyle arada kaldim ki.

o gunden beri lekelenmelerim devam ediyor. bayram sebebiyle doktoruma da gidemedim.

hamile miyim, evet ama cok degisik. ilk cocugumda hic boyle olmamisti. o yuzden hep ikilemde kaliyorum.

bence siz de kalbinizi ferah tutun ve bir test yapin. ♥️

benim de ayni oyle lekelenmem oldu adet olmam gerekirken. cuma gunu test yaptim silik cizgi cikti. kan verdim 78 cikti. 😊 1 gun sonra 83 cikti. valla oyle arada kaldim ki.

o gunden beri lekelenmelerim devam ediyor. bayram sebebiyle doktoruma da gidemedim.

hamile miyim, evet ama cok degisik. ilk cocugumda hic boyle olmamisti. o yuzden hep ikilemde kaliyorum.

bence siz de kalbinizi ferah tutun ve bir test yapin. ♥️
O lekelenmeden 2 gün sonra kaset test yaptım birşey çıkmadı ovülasyon testinde de belli olurmuş çift çizgi çıkarmış ya oda yok bende ümitlenmek de istemiyorum ama ne olur ne olmaz kan testi vericem yarın artık hayırlısı olsun .. sende içini ferah tut inşallah hayırlısıyla güzel haberler alırsın canım inşallah bebeğin seninledir Rabbim sana bağışlasın inşallah 🌺🌺🌺

yani hesabiniza gore 7 gun gecikmis oluyorsunuz. hala da regl olmadiginiza gore bence guzel haberler alabilirsiniz. ♥️

gormek icin mikroskop gereken silik cizgili testler koyuyor insanlar buraya. 😂 sizin de oyle olabilir. o yuzden iyi dusunelim iyi olsun.

Kendi haline bırakırsanız emin olun hem çok daha iyi hem de daha sağlıklı oluyor. Bana bi ilaç kullandırdı adını hatırlayamıyorum, kesinlikle düşünmeyi ve stres yapmayı bırakmamı söyledi. Dediklerini uyguladım diğer adet zamanımda hamileydim. Rabbim tez zamanda hayallerimize kavuştursun inşallah ☺️
Evet bende öyle düsünmeye basladim yani sürekli cocuk odakli 3 senedir esimle aramizdaki iliski felan ne bileyim artik yorulduk ugrasmakdan eşimide üzüyorum bazi hallerimle davranislarimla oda icten ice cok istiyo ama olmuyor özellikle kiz babasi olmayi okadar istiyorki isimi bile hazir etmis 🥰🙏...ama birazda sevgili gibi hayatimizi yaşasak daha güzel olcak galiba hayirlisi olsun rabbim geciktiriyorsa vardir bir hayir ya olursa saglikli olmazsa diye düsünüyorum son bir haftadir duami eksik etmicem ama artik kendimide yipratmicam cok kararliyim bu sefer kolay degil cok üzgünüm cevrem benle cok ugrasiyor nispet edenler bile var hic gebe kalamadim ama nasip birazda napayim..🙏😞

Evet bende öyle düsünmeye basladim yani sürekli cocuk odakli 3 senedir esimle aramizdaki iliski felan ne bileyim artik yorulduk ugrasmakdan eşimide üzüyorum bazi hallerimle davranislarimla oda icten ice cok istiyo ama olmuyor özellikle kiz babasi olmayi okadar istiyorki isimi bile hazir etmis 🥰🙏...ama birazda sevgili gibi hayatimizi yaşasak daha güzel olcak galiba hayirlisi olsun rabbim geciktiriyorsa vardir bir hayir ya olursa saglikli olmazsa diye düsünüyorum son bir haftadir duami eksik etmicem ama artik kendimide yipratmicam cok kararliyim bu sefer kolay degil cok üzgünüm cevrem benle cok ugrasiyor nispet edenler bile var hic gebe kalamadim ama nasip birazda napayim..🙏😞
3 senedir olmuyorsa kesin doktora gorunun derim. Belki bi yer tikalidir. Belki Baska bisey vardir. Benim Bir Cok arkadasim normal yoldan hamile kalamadi mecbur ilac tedavisi vs gerekti. Bu da sizin imtahaniniz. Biraz sabir ve insallah doktorunuzun yoluyla olur.

3 senedir olmuyorsa kesin doktora gorunun derim. Belki bi yer tikalidir. Belki Baska bisey vardir. Benim Bir Cok arkadasim normal yoldan hamile kalamadi mecbur ilac tedavisi vs gerekti. Bu da sizin imtahaniniz. Biraz sabir ve insallah doktorunuzun yoluyla olur.
Gittim canim tani belli konuldu ama engel deglmis bence gerisi artik piskolojik ve nasip :) bi sene daha süre verdik kendimize olmazsa gitcegimiz yer belli zaten karar verdik

ozaman hic uzulme bir sekilde olur. ben de iki sene bekledim, niye olmuyor niye olmuyor diye icim icimi yiyor. sonra tutuyor ama bi bakiyorsun dusuyor. bu da insani inanilmaz yipratiyor.
bende psikolojik oldugunu dusunuyorum, rahat birakmak en iyisi.

Gittim canim tani belli konuldu ama engel deglmis bence gerisi artik piskolojik ve nasip :) bi sene daha süre verdik kendimize olmazsa gitcegimiz yer belli zaten karar verdik
ozaman hic uzulme bir sekilde olur. ben de iki sene bekledim, niye olmuyor niye olmuyor diye icim icimi yiyor. sonra tutuyor ama bi bakiyorsun dusuyor. bu da insani inanilmaz yipratiyor.

Aynen öyle canim malesef öyle .. 🙏

X