2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim doktorum daha 13 haftalıkken cinsiyeti söyledi bir kızım olucakmış allah izin verirse.çok şaşırdım çünkü hiç beklemiyordum bukadar erken öğrenmeyi hatta özellikle kesinmi dedik sadece yüzde birlik yanılma payı verdi doktorumuz.sizlerde bukadar mı erken öğrendiniz cinsiyetleri?

evet canım 11 haftalıkken ogrenen arkadaslarımız bıle oldu burda benımkı hala bellı degıl 12 haftalık kısmet dıyorum hayırlıs olsun senın ıcın de masallah prensesıne

ay ne güzel ya bende bugün gittim ama bacaklarını hiç açmadı bebeğim..hem doktor daha belli olmaz diyip duruyo demekki bilen biliyo..hayırlı olsun canım sağ salim kavuşursun inşallah bebeğine şimdi kaç haftalıksın..bende kız olmasını çok istiyorum bi olum var hayırlısıyla buda kız olur inşllah nasip..

evet canım 11 haftalıkken ogrenen arkadaslarımız bıle oldu burda benımkı hala bellı degıl 12 haftalık kısmet dıyorum hayırlıs olsun senın ıcın de masallah prensesıne

inş sende öğrenirsin canım ben hiç beklemediğim bi anda öğrendim hep erkek doğuyodu içime ama kız olucakmış nasipse. ama hala içimden bi his erkek diyo herhalde bir dahaki kontrole kadarda hep bi ikilem olucak bende.

şuanda 13 hafta3günlük. allah gönlüne göre versin seninde inş.

girdiğin ultrsayon siyah beyazdı dimi yani renkli falanmıydıda hemen bildi diye soruyorum canım

siyah beyazdı ama bu kez doktor baya bi inceledi normalden bi 10 dk fazla baktı.varmış beim gibi erken öğrenenler aldığım bilgilere göre kemik gelişiminden anlaşılıyormuş kendine güvenen doktorda söyliyiveriyomus. bakalım yüzde bir yanılma dedi ama ben yinede bir dahaki kontrolde daha emşn olucam sanırım

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/498285-doktorum-kiza-erkege-benziyor-dedi.html#post22740040

Canım az önce bende halka açtım bu konuyu:)
Kafam karıştı benimde:)

ay bunlar çok güzelmiş güle güle sağlıkla giysin bebişin......

teyzeleri az once bunlari aldik ogluma wikikinin internet sitesinden

beksu canim yuzdee 80 kiz diyorum senin bebis icin 12 haftada kizimda boyledi hadi bakalim tahminim tutucakmi

Son düzenleme:
Canım bence en iyi tercih bu beşikler
Uzun süre kullanım olanağı var.
Yani çocuk kendini bilip ben artık bunu istemiyorum diyene kadar dolayısıyla genç olana kadar kullanılıyor

bende oğlumda bu modelden aldım gerçektende çok uzun süre kullana biliyor oğlum 4 yaşına kadar yatmıştı ne zaman beşik oğlumu taşımamaya başladı o zaman kaldırdım daha sonra yatak olarakta kullanılıyo ama hazır yataklar buna göre biraz daha geniş olduğu için biz yatak olarak kullanamadık.

16.haftalarda yapilacak olan asilardan haberiniz var mi. Bende daha yeni ogrendim. Asi icin gun verdiler. Bakalim hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…