2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

saglıkla gelsın canım ultrason resmını koy da bakalım

tşk ederm canm bilgi verdiğin için, ben hiç sağlık ocağına gitmedim gitmem gerekirmi peki ?

bence gitmelisin canım aşılar orada yapılıyor tansiyonuna ve kilona gerekirse kan idrar testi bile yapılıyo ben her ay düzenli gidiyorum oturduğum yer küçük bi yer olduğu için herkez birbirini tanıyo oradaki ebe ile bile arkadaş olduk gitmezsem hemenarayıp hatırlatıyo ebe...........

sağol canm gidicem bende inşALLAHH :)

Bakınız kızlar doktorumun 13. haftada prensese benzettiği bebişim...
Sizce neye benziyor:)

Eklentiler

• $Resim 180.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 31
  • $Resim 181.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 29
  • $Resim 182.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 29

allah hepimizin bebeğini nazardan korusun ben nazardan çok korkuyorum benim bi komşum var tamda karşı dairemde oturuyo ve nazarı çok değiyo zaten birinin doğum yaptığını duysun bebek sağlıklımı diye hiç sormaz kaç kilo doğdu boyu kaç diye sorar herkezde bunu bildiği için yalan yanlış bişeyler söyler..ben bu kadındanda nazarındanda çok korkuyorum...

aynen bende de bır komsu var ne zaman bır araya gelsek ya da gorsem eve geldıgımde ne elım kalkar ne kolum nazarı gecıyor bana anlıyorum nazar vardır kı okumak lazım

Yok cnm henuz belli degil.merakla bekliyorum 6 subati :))) Yukarda yanlis yazmisim cnm 14. Haftam bimek uzre.

sağlıklı olsun da canım benim kızım olacak inşaALLAH :) kız istiyordk nasipte oldu şükürler olsun 14. haftamn içindeyken öğrendim kız olduğunu bende :))

iyi geceler hepinize kendinize iyi bakın ben çıkıyorum bundan sonra daha sık girerim herhalde okullar tatilya fazla ödevimiz olmaz kızlar bütün gün aklım sizde ama bi türlü fırsat bulamıyorum sabah oğlumu okula yolluyorum öğle yemeğine eve geliyor yemeğini yiyip tekrar okula gidiyo saat3te geliyo meyve falan yiyoruz sonra bi oturuyoruz ödevin başına ne zaman biterse artık..yani anlıycanız kahvaltı hazırla topla öğle yemeği hazırla kaldır akşam yemeğini yap eşim geliyo yemek falan ye böyle geçiyo işte okulumuzunda saat düzeni hiç hoş değil.ne çıkp gezebiliyosun nede misafir kabul edebiliyosun..

aynen bende de bır komsu var ne zaman bır araya gelsek ya da gorsem eve geldıgımde ne elım kalkar ne kolum nazarı gecıyor bana anlıyorum nazar vardır kı okumak lazım

her yerde var bi çatlak desene ne kadar doğru bilmem ama annem nazara karşı atletini ters giy ozaman nazar değmez der hatta oğluma bile atletini ters giydirdi bi dönem...

iyi geceler kızlar yarın yemekli misafirlerim var eşimin yeni evlenen arkadaşını gelin ziyafetine alıcam tabiii eşimin arkadaş grubu komple geliyor ooof düşündükçe nasıl başa çıkıcam diye kafayı yicem biran önce yrn akşam olsun da atlatayım diyorum...Kendinize ve bebişlerinize iyi bakınnnn

Allah kolaylik versin. Ayakta kalmak cok yoruyor insani. Dikkat etkendine

kolay gelsin canim allah kolaylik versin
cok yorma kendini kucuk prensesi dinlene dinlene yap islerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…