2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar nasılsınız uzun zamandır yoktum aranızda özledim valla sizleri bağımlılık yaptı bu kulüp resmen

selam canım ıyız sen nasılsın kucugun nasıl ınsan merak edıyo bagımlılık dılde
ınsan bakmak okumak arkadaslarla konusmak ıstıyo dımı
bende bakmadan olamıyorum tabı tum gun evdeyım ısım olmadıkca bakıyorum

:KK31:yarın gıdıyoruz ıkılı test ıcın mardıne esım ızın almıs kac saate cıkıyor kı sonuclar 4 saat falan yazıyordu ınt kızlar.:KK49:

selam canım ıyız sen nasılsın kucugun nasıl ınsan merak edıyo bagımlılık dılde
ınsan bakmak okumak arkadaslarla konusmak ıstıyo dımı
bende bakmadan olamıyorum tabı tum gun evdeyım ısım olmadıkca bakıyorum

tayin nedeniyle evimizi tşımıştık internet anca bağlandı bende bugün döndüm annemlerdeydim 15 gündür salı günü 2li testimizi yaptırdık yaptırmaya çalıştık daha doğrusu :KK1: biran olsun yerinde durmadı cinsiyeti erkek dedi ama öbür ay kesinleşir daha sen nasılsın canım seninkide erkek anlaşılan:emir_bebek:

:KK31:yarın gıdıyoruz ıkılı test ıcın mardıne esım ızın almıs kac saate cıkıyor kı sonuclar 4 saat falan yazıyordu ınt kızlar.:KK49:

canım ıkılı test sonucu 5 gunde cıktı benım
kan sonucları falan bazen 1 haftada verıyolar belı olmuyo hastaneden hastaneye
deyısıyo

Kızlar bende kısmetse bunlardan birini veya benzerini düşünüyorum. Bebiş için pek cıvıl cıvıl olmasada benim uyum takıntım var kahve mobilyalarımın arasına renkli bi beşik koyarsam çıldırırım:) Exor marka olan biraz hesaplı diğerleri kraft özellikle bej biraz tuzlu ortalama 300 tl ama içime hangisi sinerse onu alırım burda mağazaları henüz gezmedim 7. aydan sonra kısmetse.

Eklentiler

• $Beþik3.jpg
    $Beþik3.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 27
  • $Beþik2.jpg
    $Beþik2.jpg
    3,4 KB · Görüntüleme: 30
  • $Beþik1.jpg
    $Beþik1.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 24
tayin nedeniyle evimizi tşımıştık internet anca bağlandı bende bugün döndüm annemlerdeydim 15 gündür salı günü 2li testimizi yaptırdık yaptırmaya çalıştık daha doğrusu :KK1: Biran olsun yerinde durmadı cinsiyeti erkek dedi ama öbür ay kesinleşir daha sen nasılsın canım seninkide erkek anlaşılan:emir_bebek:

bak yaramaza bak yerınde durmamıs evet canım bızımde salı kesın pıpıs dedı doktor
resme cektı al goster babasına ıcerı gırememıstı esım kızım uyuyo dıye
sanada yaramaz bır erkek gelıcek desene banada 13 haftada erkeye benzıyo demıstı
sonra yuzde 70 erkek dedı 14 hafta 5 gunde 16hafta 2 gunde de pıpımızı cektı resme verdı bıze
evınıde tasımısın ne guzel arrtık burdasın hos geldın

bak yaramaza bak yerınde durmamıs evet canım bızımde salı kesın pıpıs dedı doktor
resme cektı al goster babasına ıcerı gırememıstı esım kızım uyuyo dıye
sanada yaramaz bır erkek gelıcek desene banada 13 haftada erkeye benzıyo demıstı
sonra yuzde 70 erkek dedı 14 hafta 5 gunde 16hafta 2 gunde de pıpımızı cektı resme verdı bıze
evınıde tasımısın ne guzel arrtık burdasın hos geldın

meleksen sen benım bebegımın ultrason cıktısını gormedın Eki Görüntüle 330055 bakalım bızım kı kız mı erkek mı

Kızlar bende kısmetse bunlardan birini veya benzerini düşünüyorum. Bebiş için pek cıvıl cıvıl olmasada benim uyum takıntım var kahve mobilyalarımın arasına renkli bi beşik koyarsam çıldırırım:) Exor marka olan biraz hesaplı diğerleri kraft özellikle bej biraz tuzlu ortalama 300 tl ama içime hangisi sinerse onu alırım burda mağazaları henüz gezmedim 7. aydan sonra kısmetse.

cok güzeller canım :-)

Benimde göğüs uçlarım öle ya valla soyulcak nerdeyse kızımda hiç böle şeyler olmamıştı benim cinsiyeti öğrenmeme 3 hafta var:2: senin ne zaman doktor randevun

canım benım randevum 1 subatta yanı önümüzdekı carsamba degıl ondan sonrakı carsamba:21: yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz gıtcezzzz:KK55:

canım hayırlı olsun :KK71:

listede kaydın varmıydı , bulamnadım ben seni

kaydedelim hemen

sağol canım..listede kadım yoktu bilgileri yazayım kaydedersen sevinirim canım
sat:4 ekim
bdt:1 temmuz
sezeryan
3.bebek
kars-kağızman
kilo:63

Son düzenleme:
canım hayırlı olsun :KK71:

listede kaydın varmıydı , bulamnadım ben seni

kaydedelim hemen
canım beni de ekler misin?
sayfalar çok hızlı ilerliyor size yetişemiyorum:)

sat: 8 ekim
bdt: 15 temmuz
normal doğum olur inşallh
2.bebek
ankara
kilo: 70 :KK30:

Son düzenleme:
meraba kızlar benide ekleyin aslında ağustos annelerndede ekliyim ama doktor bugün bebeğin temmuzun sonuda doğabilir dedi..
yaş 24
sat 26 ekim
kilo 72
2.çocuk
cinsiyeti belli değil
12+1 günlük hamileyim
yaşadığım yer kırıkkale
eklerseniz sevinirim teşşekkürler
buarada ilk doğumum normaldi

X