2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sen içini ferah tut canım ya yüce rabbimin bir bildiği vardır elbet
Hakkınızda hayırlısı olsun

planlı bi hamilelik değildi bnmki canım kısmet işte amin hepimiz sağsalim kucagımıza alırız inş bebişlerimizi yok canım bi doktorum var ona gidiyorum baska doktora gitmiyorum 15 gun sonra inş iyi habelrle gelcem

Sen içini ferah tut canım ya yüce rabbimin bir bildiği vardır elbet
Hakkınızda hayırlısı olsun

Amin canım inşallah içim çok rahat bebişim çok yaramaz çok iki saniye yerinde durmuyoki maşallah ense pilisini bile zor ölçtüler bu yüzden sanki dönüp bana bakıyo ikide bi bidakine el sallayacam naber diye :):):):))))))

canım hayırlı olsun

listede kaydın varmıydı , bulamnadım ben seni

kaydedelim hemen

aynen canım bende yatak odama sığdırıcam bi şekilde
Canım bence en iyi tercih bu beşikler
Uzun süre kullanım olanağı var.
Yani çocuk kendini bilip ben artık bunu istemiyorum diyene kadar dolayısıyla genç olana kadar kullanılıyor

evet bende öyle düşündm görünüş olarakta kullanış olarakta çok güzel bide odaya sığdırırsam süper olucak

canım ben 20 gün çektim. Ballı limon ye bol sahlep ve ıhlamur iç. Tuzlu su ile gargara yapıp burnuna çek üst solunumu açar ateş için soğuk suda yıkanmış bezle kompres uygula bunları (ballı limon hariç) doktorum tavsiye etti. Ayrıca portakal, mandalina gibi asitli meyveler yerine elma, armut ve muz dan vitamin almaya çalış. çok geçmiş olsun.Ateşve baş ağrısı içinde doktorum parol tavsiye etmişti. KBB doktoruda aynı şeyleri önerdi.

Dünde bal yasak diyordu arkadaşlar dr soran varmı bu balı ben yemeyi bıraktım (

Son kontrolümde doktor annesi bebeğin sana el sallıyor dedi çok ilginç birşey tabi sende istemsiz olarak el sallayabiliyorsun
Bu arada kızlar ben kontrollerime giderken yanıma kamera alıyorum tüm muayeneyi çektiriyorum
Sonra eve gidip bir güzel hepsini izliyorum usg görüntüsünden çok daha iyi
Çok güzel bişey tavsiye derim
Ayrıca yanınızda olamayan çok yakın (anne gibi) /merak eden kişilere gönderebiliyorsunuz çok heyecanlı oluyor. Canım annemin merakını bu şekilde gidermeye çalışıyorum ilk torun olacak kısmetse

canım maşallah döşemişin valla ben de travel arabaları beğendim zaten arabada çok fazla gezmez gibi geliyor bana yer kaplamayan katlanabilecek modeler daha uygun mu olur sanki bilemedim . Park yatak konusunu da iyi düşünmüşsün ben de kendi yatak odamıza park yatak bebeğin odasına da pnralinin paylaştığı tazda büyüyen beşik almayı düşünüyorum. Ufak beşikler belki çk süslü güzel ama en fazla 4-5 aya kadar yatabiliyorlarmış onda gereksiz geldi o yüzden

Eki Görüntüle 329988 kızlar bu model nasıll model olarak

aynen canım bende yatak odama sığdırıcam bi şekilde

evet bende öyle düşündm görünüş olarakta kullanış olarakta çok güzel bide odaya sığdırırsam süper olucak

Ben yatak odama kendi eşyalarımı zor sığdırıyorum küçük biraz, böyle bişeyin sığması mümkün değil gerçekten büyüyen beşikler büyük
Yatak odasına küçük bir beşik alıp bebişe ayrı oda yapmayı planlıyorum kısmetse

Hamişler hepinize hayırlı akşamlar ben eve gidiyorum çıkış saatim geldi yarın görüşürüz inşallah hepiniz bebişleriniz Allaha emanet olun şimdi eve gidince bir uyurum kesintisiz uykuya doymuyorum iyi akşamlar hepiniz öpüldünüssss seviyorum sizleri

ben de kaçıyorum mesai bitti iyi akşamlar

ben de kaçıyorum mesaim bitti iyi akşamlar

Buyuyenbesıkler gercekten cok ıyıler kızlar kızıma belıs eda bebek odasını almıstık
buyuyen besıkı kızım cok memnun yatagından bebek dogunca kızımın yatagını genc yatagı yapalım dıyorum esıme

sımdı pasaya araba yatak ıstıyorum evımız 2+1 oldugu ıcın 1 cocuk odamız var
onun ıcın abla kardes ortak kulanıcaklar 6 aydan sonra deyısıklıkler yaparız az odada dıyorum esıme

bugun gosterdıgım kucuk sepet besıgıde odama almak ıstıyorum
odamız bızımde kocaman cok dıl

cok güzel miş canım fiyatı ne kadar ?
canım fiyt yazmıyodu nette gördm araştırma yapıcam
evet bende öyle düşünüyorum bakalım kısmet artık

benim odamda biraz değişklik yaparsak sığar gibime geliyo bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…