2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kızım olsaydı adı Zeynep Duru olacaktı
Ama bize bir paşa geliyor. Tabi hiç önemli değil onunda ismi hazırdı zaten teyzeleri :))
Oğlumuzun adı Mehmet Çınar

dur dur hemen stres yapma bebişi düşün
yapmamaya calısıyorum cnm ultrasonda o kadar tatlı kı ona baktıkca ne yapalım kaderımız dıyorum allahım saglıklı versın dıyorum ya komsum hıc gıtmemıs batı da hamıle kaldıgında da gıtmemıs tabı erken mudahale onemlı bence

slm bayanlar benim bebişimde on beş haftalık haftaya doktor randevum var cinsiyetini ögrenmek için öyle sabırsızlanıyorum ki hatta günümden önce mi gitsem diyorum da kendimi frenliyorum on beş haftalıkken ögrenen var mı cinsiyetini

Bizim Temmuz annelrinde 11.haftada bile öğrenen oldu:)Tabii bebişin istemesi de önemli..Büyük ihtimal öğrenirsiniz.

benım cok kuru canım ya ellrım vucudum özellıkle dustan sonra daha bı fena kuru ama sık sık nemlendırmeye özen gösterıyorum..

bol bol su ıcmek dogrusu tabıkı ama afrıkadayken bol bol ıcen ben türkıyenın kısında az ıcıyorum ..

aksamları benım göbüs tas gıbı oluyor süper bıse hıc yaglanmıs göbek havasında degıl..annesının kuzusu buralardadır sımdık dıye sevıyorum göbüşümü

bebege baglı bıraz da cınsıyetın gorulmesı bence annem 2.5 aylıkken ogrendı kuzenım esı 5 aylıkken ogrendı ıkısı de erkek

yerim ben onu maşallah ona
çokta takılmamak lazım
sabah annem dioki tahlil sonucları ne zaman çıkcak 10 gün dedi dotor dedim
ama çokta takmıyorum onları anne kafasını ölçtü enseyi ölçtü normal
ama o risk hesaplama cetvelinde kötü çıkarsa ihtimal o onu takmam dedim

hepımız her zaman guzel haberlerle gelelım ınsallah allah acıdı mıde bulantım falan oladı goruyorsunuz dr bıle yok adam gıbı napalım bebegımle ınsallah guzel haberlerle donerız geneEki Görüntüle 329864

maşallahhh canımm nasıl da belli büyümüşş endişelenme test için bi aksilik oldu yaptıramadın diyelim sende diğer testleri yaptırırsın napalımm..

maşallah beksucum bebişine allaha emanet olsunlar...

kızlar buarada eklediğiniz ciciler çok güzel yaaaaaaa...
hly7 cnm o beişkte 1 yaşına kadar rahat yatar vallahi...

evett canımm hemen hemenn o kadar yatar :) sonrada odasında yatar yavrum

benim de bir kızım olacak:) az önce doktordan geldim

gözünaydın canımmm

hepımız her zaman guzel haberlerle gelelım ınsallah allah acıdı mıde bulantım falan oladı goruyorsunuz dr bıle yok adam gıbı napalım bebegımle ınsallah guzel haberlerle donerız gene

inşallah tatlım

az önce hastaneden aradılar beni
14 şubatta doktorun semineri varmış :)
9 şubata aldım randevuyu

elbebekgülbebek canım yalnız degılsın cınsıyet ögrenmeme konusunda kii ben taa subatın 1ını beklıyorum tabı bızım ufaklık gösterırse

4 ayımız bıtmıs olacak o zamana ama kısmet tabı göstermeyedebılırmıs..ama merk hadsafhada...

beksu canım bende sartlardan dolayı mecburen bebegm ıcın esımı bıraktım ve su an ayrıyız..gercekten cok zor ama napalım bebısı düsünüyorum daha ıyı sartlarda doktora gıdelım dıye..ama ayrı kalmak gercekten cok zor 4 gun oldu esım gıdelı ama sankı 4 yılsenı cok ıyı anlıyorum...hayırlısı hepımız ıcın

Meleksen

Hediyeleşme fikrini çok güzel düşünmüşsün.
Bende varım..
Daha cinsiyetimiz belli değil.
Hepimizin cinsiyeti belli olsunda yaparız inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…