2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar karnında kasıntıları baslayanlar var mı?sabahları kasıntıyla uyanıyorum hemen nemlendıryorum ama gün ıcınde hafıf hafıfte olsa kendını hıssettırıyor..gögüsler allah versın zaten kasınıyordu sımdı göbüs basladı buyudukce cılt kuruyor sanırım..

Valla aynen öyle canım ya şimdiden korku sardı ya uyuyakalırsam ya hasta olursa of bir sürü şey hepsini yazsam hepinizi panik ederim

Bende henüz birşey yok canımda..Bol bol su iç.Cilt altının nemlenmeside önemli.

Aslında şükretmek lazım bu zamanda hamileyim eski zamanda olsak napacaktık ya erkekler hep kendi kusurları yüzünden bayanları suçlamışlar erkek doğur lan karı yoksa eve almam döverim seni keserim seni ne cahillermiş
Allah bize hangisini verirse versin çok mutlu olacağız tek derdimiz sağlıklı olsunlar gülsünler mutlu olsunlar

geçen akşam duş aldım dirseklerime dizlerime sürdüm de göbeği unutmuşum hafif kaşıntı vardı bi açdım karnımı çatlak çatlak olmuş :):):)

aslında bol bolda su içerim ama

Bende henüz birşey yok canımda..Bol bol su iç.Cilt altının nemlenmeside önemli.

Ya bende öyle bişey yok işin ilginci bunlar bende ilk 2 ayda oldu gögüsler taş gibi karnım taş gibi kaşıntılar derisi acır ama şimdi her tarafım yumuşadı neden acaba tekrarmı başlayacakki gögüslerde hiç sıkıntım yok artık acımıyo sert değil şiş değil

Bubacım canım benım karnımda kasınıyo jansas baby yag suruyorum her gece
ama ıla kasınıyo gercı benım kızımdanda haztıra catlagım vardı sımdı
pasamdan da hatıra catlaklarım olucak Bende durmadan su ıcıyorum ama
ıla kasınıyorum erkek bebekte cok kururmus eler vucut dıye duydum

Canım dönem dönem her anne adayında farklı değişiklikler oluyor haliyle..Bende ilk zamanlar göğsüme el vuramazdım.Şimdide hassasiyet var ama o kadar değil.Karnım daha gergindi bira daha yumuşadı.Her ay farklı değişikliklere hazır olmamız lazım:)

Çok tatlı kaşınır bide..Dayanabildiğimiz kadar dayanmak lazım.Biz kaşıdıkça çatlak bölge dahada büyüyormuş.:18:

Ama sanki gögüs lok lok ediyo sanki süt dolu :):)

Ben ilk zamanlarda adapte olmak için çok çektim eşim sigara içip geliyo dişini fırçalasa bile sabaha kadar tiksiniyodum kokusundan evimden tiksindim mutfaktan her tarafım acıyodu kasıklarım karnım gögüslerim acılardan yatamıyordum mide bulantısından bir şey yiyemiyordum başımın ağrısı sürekli bir taraftan sürekli uyku hali halsizlik bir taraftan ama şimdi maşallah doping almış gibiyim hiç bişey kalmadı maşallah artık rahatım

elbebekgülbebek bende sendenim canım bakalım hayırlısı bizde öğresek biran önceee

Bende oglusumun ısmıını mete taha ıstıyoruum ama esım tek mete olsun dıyo
kımlıgıne metehan yazdıralım dıyorum mete dıyelım dıyorum esıme
yanı bızım kucuk metecık sımdılık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…