2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ankara'daki Temmuz annelerine duyuru..:KK28:

21 Ocak Cumartesi Saat 15:00 da Ankamall 5M Migros mağaza içerisinde Milupa Beslenme uzmanının semineri olacakmış.

Son düzenleme:
canım sen nasıl müsait olursan acelem yok o arada örgü patik başlarım bende harika şeyler var

yk yok sen yinede git müsait olunca bana güvenme
cumartesileri çalıştğıım için aksilik fln olur üzülürüm sonra :)
giderken haber et müsaitsem gelirim deilsem kısmet :KK43:

evet canim cok tatli tam yatak odasi icin kizimin odasina araba sekliinde yatak alalim diyorum esime
bunuda yatak odamiza daha kutuda park yatagimiz var wini poh olan ben park yatagi sevmiyorum kzilar aldirmistim indirimde diye ama hic kulanmadik kizima oda yaptik diye

bebefixte cok guzel seyler var kizlar indirimide devamli var

bebefixten bişi almayın derim
benim kkdan çeyizci arkadaşlarım vardı 4 yıllık arkadaşlklar kurduk
önce sırayla evlendirdik birbirimizi sonra hamile haberini alıp doğurttuk
herkese çam sakıcı çoban armağanı bişe alalım dedik bi arkadaşada park yatak alacaktık istediği modeli bebefixte bulduk aldık
kargoya verildi verilcek baya bekledim yok anam olmuo
günlerce aradım sordum geldi yolladk yollıcaz salladılar hep nihayetinde gelmedi
daha sonra sikayetvar.com okudum o sitede hep öyleymiş
ordan alıp boşuna gerilmeyin

doktordan geldık az once malesef ıkılı test bulundugumuz yerde olmuyor mardıne gıtmemız gerekıyormus nasıl yerde yaşıyoruz gorun :KK31: bu da bebım bebısımın resmı sımdılık bır sorun yok ellerı ayakları bellı dedı doktor ıkılı testın sonucuna bakmamız gerekıyor dedı dr cok heyecan yaptım bılmıyorum allahhım yardım etsın :2:

aa zor olacaksize kötü olmuş

cnm aklıam ne geldi her ay bi panik anı olacak böle giderse

ilk keseyi gör
sonra kalp atışı
sonra 2 li taramam
sonra 3 lü taramam
sonra 3d ultrason
sonra erken mi doğacak
sonra yoracak 8. ayda
sonrada sevgiye boğacak :) her an tetikde olmamız şart
boşuna demiyolar anne olmak kolay değil diye ...

çok doğru

ben buğlem ada istiyorum

ama eşim buğlemi beğenmiyor ,bende çok beğendim.anlamı cenneti müjdeleyen melek demek

ama eşim ikna olmuyor =(

nazlı ismini bende çok beğeniyorum çok güzl bi isim bence

ceyhun efe de güzelmiş efe küçükken çok yakışır ceyhunda büyüyünce

Nazlı benim anneciğimin adı
Kızımada nazlı kraliçe diyorum bu yüzden oğlumada efe olsun ceyhun efe ismini veriyorum

aslında gönlümde kız ismi başkada vardı mesela serin nehir ve derin ırmak

eşime ızın vermeyebılırlermıs az once haber verdı ne olacak halım bılemedım haber beklıyorum evde sıtresle daraldım artık burdan herkes bulundugu yerın kıymetını bılsın arkadaslar gercekten :KK31::18:

Hamile kaldığım ilk zamanlar kız olursa Buğlem Tuana ya da Buğlem Talia düşünüyordum.
Erkek olursa Batın Taha
Fakat sonradan duydum ki Kur'andan Allahın görünmez isimlerinden birini koyduğunda ismin altında ezilirmiş.
Taha içinde koymayın dedi bir din adamı.
Çünkü herhangi bir küfür yediğinde, ya da küfürü geç Allah cezanı vermesin bile dendiğinde çok günah olurmuş.
Bu yüzden vazgeçtik.

Şimdi kızım olduğunu öğrendikten sonra DURU DENİZ
Erkek olsaydı Alp Eren olacaktı.

Bende kız olursa İDİL ya da NEVBAHAR erkek olursa DOĞU koymayı düşünüyorum sımdılık ama fıkrım degısebılır.:KK31:

eşime ızın vermeyebılırlermıs az once haber verdı ne olacak halım bılemedım haber beklıyorum evde sıtresle daraldım artık burdan herkes bulundugu yerın kıymetını bılsın arkadaslar gercekten :KK31::18:

Tüh canım benim sende ailenin yanına git eğer onlar büyük şehirdelerse doğurunca dönersin geri olmazmı

Tüh canım benim sende ailenin yanına git eğer onlar büyük şehirdelerse doğurunca dönersin geri olmazmı

eşimi tek bırakamam k:KK25:ı 6 subata bılet aldık memlekete gıtmek ıcın bılemıyorum olmadı gıderım ben konusurum izin isterim:KK52:o kadar da degıl ya dogudayız bıze destek olmaları gerekırken kostek oluyorlar

benim de bir kızım olacak:) az önce doktordan geldim

gözün aydın sağlıkla gelsin inş.

dur dur hemen stres yapma bebişi düşün

X