2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy bende 9 şubatı bekliom artık buba :)))
benim göstermeme şansı yok doktor alttan muayne ediyor ya
bazıları alttan yapınca kese delinir fln diolar
öle bişi varmı ya öyle olsa nie ordan baksın kadın yada ayarlıodur mesafeyi fln ondan patlayan şeydende patlar o zaman
Alalh kavuştursun kocacğınla

cok dogru söyluyorsun canım bılıyorsun bende uzaktım ve taa nerelerde hamıle kaldık..cok dua ettım bulantım vs olmasın dıye rabbım güldü yüzümüze ıkımızde de cok sükür bulantı olmadı..bebegını de ınsallah rabbım koruyacaktır hıc kötü dusunme

neden alttan yapıyor kı canım

Allah razı olsun canım baska sıkıntılarımız olmasında ınsallah bu ayrılıklar bıter..

kımseyı dınleme canım doktor o rıske gırer mı hıc patlama ıhtımalıne karsı ordan ne dıye baksın..ben cogu yerde gayet güvenlı dıye okudum sen ıcını ferah tut her zaman..yıyecek ekmeklerı varsa zaten gelecekler dünyaya kım ne derse ne yaparsa yapsın..benımkı göstermesse kız dıe dusunurum napıım öle avuturum kendımı olmadı bana da bı alttan bakıver derım:)))))))

kızlarr benim randevu 31 ocakta o zaman 17 haftalık olcaz inşallah ve 3lü tarama zamanı geliyo.. benim ikili çok şükür gayet ii çıkmıştı.. o yüzden yaptırmak istemiyorumm sadece rutin kontrol olsun.. sonra zaten ileri ultrasonla bakılcak o zaman herşeyi incelenir inşalalh :)

nyse ben mola vermiştim dinlendim okudum bitti şimdi gidiyorummm hoşçakalınn

14 şubatta semineri mi varmış:)))))))))) eminmisin bence özel bi programı vardır:))))
senin için iyi olmuş daha erken görüceksin bebişini

hahaha bilemicem :)
aslnda 13üne alacaktım randevu 14 şubat die kendim ileri atmıştım
9e beklesem 14üde beklerim nolcek
ama haftaya annemle gidicem plan yapıom

neden alttan yapıyor kı canım

bilmiyorumki ama ilk gittik biz o zaman dedi 16. haftaya kdar alttan bakıyorum daha net oluyor die
bide bence dahada ii neden dersen biz o gün gittik ölçümler hemen yapılabildi
aleti sokuo yandan gördük arkasından omuriliği gördük ense kısmını gördük sonrada kafasının üstünden kuş bakışı baktı oda gördük
bakmak istediği yere götürüo ve rahatlıkla bakıo
göbekten bakınca bebeğe göre o neresini isterse gösterio
ha ama psikolojik olarak kötü benim için biraz

maasallah

ne güzel her gün bı cınsıyet haberı alıyoruz

saolun kızlar:)

daralıyorum vallahı artık zor ne dersenız deyın hamılelık zor

amin tabiki
ben eşimle evlenmeden önce hep ayrıydım
evlendik zaman zaman var ayrılıklar allah beter ayrlık vermesin

bencede öyle girmez aynen öyle doğacaksa ben naparsam yaapayım doğar doktorumun ilk gititğimde dediği gibi
hahahah buba :)

doktoruna söylersin madem şeker
bende öle düşünüodum kadın yaparız dedi bakalım nolcek
bi sonraki randevum benimde 16+6 da olacak
ben 15+1de annemle başka yere gitme planları yapıom ama

Bizim Temmuz annelrinde 11.haftada bile öğrenen oldu:)Tabii bebişin istemesi de önemli..Büyük ihtimal öğrenirsiniz.

inşallah on iki haftalıkken doktora gittim doktora o kadar ısrar ettim ki göremezmisiniz diye çok zor dedi daha erken dedi bende bir ay daha nasıl bekleyecegim lütfen bişey söyleyin en azında gelişimi filan neye benziyo dedim pipiyi görmedim ama gelişimi erkek gibi dedi sen kimseye deme dedi erkek diye bişeye dayanarak söylemedim çok ısrar ettigin için dedim dedi bidahaki geldiginde söyleyecegim dedi bi tane oglum var cinsiyet ayrımı yapmıyorum en büyük duam saglıklı olması ama çok merak ediyorum yinede

hayırlsıı sağlıklısı inş.
bende çok merak ediyorum ama o yada bu istiyorum die deil
allahım ne verirse hayırlısını sağlıklısını versin ondan gelen her türlü kabulüm
ama ben alışverişe başlamak istiom eee rengide bilsem fena olmaz :)

ınsallah canım hakkımızda hayırlısı..

ayy bende gıtmek ıstıyorum ama annem durduruyo benı zırt pırt ultrasona grme dıo:)oturuom pusuom ben de

arsima içinden ne geçiyor

Şunu farkettim arkadaşlar deneyimli yaşlı dr lar 2 liyi pek yaptırmıyor daha genç ve toylar istiyor boşver 2 li çok önemli değil 4 lü var 2 liyide 3 lüyüde bitirmiş

Canım benim doktorum gayet yaşını başını almış nasıl derler görmüş geçirmiş bir dr ama benden ikili istedi ve değerlerimin iyi olduğunu söyleyip diğerlerini istemediğini söyledi. Ayrıca son kontrolümde bel açıklığının tamamen kapandığını usg de görebildiğini söyledi.

ınsallah canım hakkımızda hayırlısı..

ayy bende gıtmek ıstıyorum ama annem durduruyo benı zırt pırt ultrasona grme dıo:)oturuom pusuom ben de

ben hep annemle bigün gitmek istiyorum
ama hastanem anneme uzak bize yakın sabah onu alıp gitmek zorolur
ki iki anneyide götürmek istiom
bide benim çevremdekiler hep 2 doktora birden gidiolar bölelikle15te bi görüolar
öle yapmam ama cinsiyet merakından hemde annem görsün die bikez kaçamak yapıp doktorumu aldatabilirim :)

arsima içinden ne geçiyor

ilk zaman bişe geçmiyordu
sonra 2 hafta fln erkek geçti
sonra oda gitti
bigece rüyamda inatçı bi kızın oalcak dedi doktor
şimdi bişe geçmiyor içimden
çoğunluk erkek dio doktorda burda bişi var ama kordon o diyince erkek die düşünüom bilemedim yani

öyle önce hayırlısı dokuz ay ögrenemeyen akrabam var benim bide kız deyip de erkek dogan yigenim var ben dayanamadım örgülere kıyafet almalara basladım ufak ufak eşim bir hafta daha bekleyelıim rengine göre alırız dedi ama duramadım sarı yeşil ve beyaz aldım bide kırmızı ikisinede giden şeylerden aldım bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…